Цікавить цікавий і незабутній відпочинок у відмінному і затишному Галицькому містечку? Трускавець - ось місце, що не залишає байдужим жодного свого гостя, тут можна надовго забути про сірого повсякденного життя, про нудною роботі або життєвих проблемах, тут можна насолоджуватися життям і радіти кожному дню, проведеному в цьому місті. І справді, це дивовижне місце зачаровує відпочиваючих. Карпатські передгір'я самі по собі є дуже красивою місцевістю, а цей по-своєму затишне місто є свого роду родзинкою Карпат. Як відомо, в цих місцях дуже багато здравниць і санаторіїв, зрозуміло, адже сама природа сприяє їх появі в цих краях. Карпати в цілому одна з найпопулярніших для здорового і оздоровчого відпочинку точок на нашій планеті. Дана частина України, а саме місто Трускавець, готовий надати до ваших послуг добре підготовлені, з точки зору процедурного і профілактичного лікування, санаторії, приголомшливі пансіонати, які ідеально підійдуть для відпочинку в індивідуальному порядку або зі своєю сім'єю і дітьми.

І що відвідати у Трускавці туристу? Місто швидко набирає популярність у сфері відпочинку з дітьми або, простіше кажучи, сімейного відпочинку. Статистика туристичного напливу туристів за рік вражає, на сьогодні близько трьохсот з гаком тисяч чоловік щорічно відпочивають в цьому місці. Однак фахівці вважають, що це далеко не рекорд і місто продовжить зростання туристичної активності в майбутньому. Адже інфраструктура міста постійно розвивається, місто росте на очах, при цьому, не перетворюючись на нудний мегаполіс, а якраз навпаки, розвиваючись, як оздоровчий і туристичний центр України. Про відпочинок в цьому місці відгукуються позитивно, як українські та російські туристи, так і туристи з інших країн. Однак саме Білорусь, Росія і, природно, Україна є головними постачальниками туристичних мас на вулиці міста. Місто популярний не тільки під час літнього сезону відпусток, але зимовий відпочинок також тут дуже навіть колоритний. Важливо, не варто лякатися такої популярності цього курортного за всіма мірками міста, вулиці завжди спокійні і тут немає натовпу і суєти, мирний і тихий місто - це і є основна причина популярності.

Історія курорту

Трускавець має дуже цікаве життя, він відносно недавно, за світовими мірками, завоював довіри відпочиваючих, адже курортом він став тільки в 1827 році. На той момент містечко було маленький і мало чим примітний, проте вже тоді в Імперської Росії він отримав належну увагу до себе. Санаторії та пам'ятки Трускавця з'явилися тут лише через роки, коли від приросту відпочиваючих і нових жителів, місто почало неминуче зростати. Уже в 1843 році були побудовані перші санаторії, а точніше всього все почалося з зведення в цій місці грязелікарні, адже місцеві природні особливості і стали причиною приросту туристів.

Загальна характеристика

Що можна сказати про це місто сьогодні? Дуже багато! Він гарний і має свої особливості архітектурного класу. Що стосується безпосередньо самого відпочинку в цьому місце, то воно просто ідеально для цього підходить. Справа навіть не в тому, що Трускавець - це швидко сучасне місто, яке обслуговує сотні тисяч туристів щорічно, справа в тому який рівень послуг він надає. Адже сьогодні в місті можна помітити досить високий рівень обслуговування, який відповідає всім міркам і стандартам, який вважаються обов'язковим на подібних європейських курортах. Дуже гарне місце, де сімейний відпочинок пройде просто чудово.

Тут ви зможете відвідати безліч захоплюючих і по-справжньому пізнавальних екскурсій, аналог яким навряд чи можливо зустрінь десь ще. Місто сповнений можливостей для розваг, а значить, і молоді люди зможуть знайти в Трускавці щось цікаве для себе. Природно, саме схильність карпатської природи до санаторного туризму є головною особливістю цього місця.

Здоров'я для всієї родини

Як вже говорилося раніше, Трускавець відмінно підходить саме для сімейного відпочинку, проте відправиться сюди з друзями чи індивідуально, теж актуальний вибір. Але відпочинок у Трускавці з родиною все ж більш часте явище в цьому місці.


Сюди, як правило, відправляються молоді батьки зі своїми дітьми, рідше туристи в літньому віці, це зрозуміло адже здоров'я близьких і дітей у людини завжди має перебувати на першому місці. Тут і справді можна позбутися від більшості своїх болячок, які переслідували і заважали жити нормально довгий час.

У санаторіях і пансіонатах міста вам буде запропоновано скористатися безліччю терапевтичних курсів, які грунтуються на унікальних властивостях місцевої води, вона не тільки має цілющі особливості, але і служить позитивним джерелом для профілактики поширених сьогодні захворювань, наприклад, таких як проблеми з серцево-судинною системою і шлунково-кишковим трактом.

Для багатьох важливий резонанс цін, який присутній сьогодні на всіх курортах світу. Адже відпочинок з усією родиною може влетіти, як кажуть, в копієчку і обнулити сімейний бюджет. Але не варто переживати про це, у Трускавці, дане місто створений для позитивних емоцій, ціни помірні, а нерідко відверто низькі, і це величезний плюс для будь-якого туриста в будь-якій країні.

Географія місцевості

Що стосується розташування міста, він знаходиться в східній частині Карпат на Україні. Це красива передгірна місцевість, яка відрізняється дуже помірним і теплим кліматом. Місто було побудоване в долині, однією з найпрекрасніших карпатських річок, Воротіше. Місце воістину мальовниче, з чудовою природою, чистим повітрям і великою кількістю лікувальних джерел і джерел. Саме місто знаходиться на висоті в чотирьохстах метрах над рівнем моря. Навколо місто оточують невеликі пагорби, які нерідко покриті розкішною зеленню чагарників.

Саме м'який клімат і таке вдале розташування стали причиною зародження курортного бізнесу в цьому місці. Сама природа сприяє оздоровленню організму, а вода в цих краях відрізняється своєю крижаною прохолодою і кришталевою чистотою. Запаси мінеральних джерел та озокериту - це те становить, яке дозволило санаторіям і пансіонатам надавати якісні послуги і процедури своїх постояльцям.

Багатства краю

Можна нескінченно говорити про те, чим славиться Трускавець. Але якщо говорити докладно - це, в першу чергу, його методики оздоровлення людини, які ґрунтуються на озокериті і гірському воску. Варто зауважити, що саме тут знаходиться одне з найрідкісніших у світі родовищ.

Сьогодні лікування озокеритом практикується в тих випадках, коли люди страждають від різного роду проблем з травленням, якщо є які-небудь проблеми з печінкою, а також це відмінний спосіб раз і назавжди позбутися від болячок пов'язаних з нервовою системою людини, звичайно ж, озокерит використовують і в лікування сечостатевої системи. Озокерит - це відмінний анальгетик, який надає відмінне протизапальну дію.

Але не все тут грунтується на водній терапії або озокеритній терапії. Люди воліють проводити в Трускавці як активний відпочинок на свіжому повітрі, так і більш спокійний. Прогулянки по парках з хвойними деревами або по буковим гаях, кисневі ванни і просто природна терапія - це найкращий спосіб відновити тонус організму, повернути йому сили після важких трудових буднів.

Культурний відпочинок

Втомилися від простих прогулянок по парках? Не біда можна перепочити між процедурами і влаштувати для себе пізнавальну подорож у світ історії та традицій. Для людей, яких ваблять пам'ятки різних місць, в місті відкриті двері безлічі різного роду музеїв. Звичайно ж, тут є чим себе зайняти - це і різні будівлі, які ще зберегли польські риси актуальні для 19 століття, це можливість відправиться на екскурсію до Львова, відвідати Шернборскій або, наприклад, Мукачівський замки. А місцевий національний парк стане просто відкриттям для справжніх цінителів живої природи.

Безсумнівно, в цьому місті створені всі умови для незабутнього відпочинку. Це і величезна безліч можливостей для оздоровлення організму, це і культурне дозвілля, з можливістю відвідування художніх або театральних майданчиків. Трускавець - гарне місце для відпочинку з вашою родиною та дітьми, не пропустіть таку можливість.