Панама - це те місце, де відпочивати, не тільки вигідно, але й цікаво! Все частіше сюди щороку приїжджають туристи. У відповідь на це і панамська зона відпочинку так само розширюється. Приміром, уже кімнат для відпочиваючих у всій панамі стало набагато більше - більш ніж на 10 тисяч! Раніше в Панамі розташовувалася американська база військового спрямування, зараз же її переобладнують в комплекс для відпочинку та розваг, як для місцевих жителів, так і для туристів.

Де побувати в Панамі.

Якщо виїжджаєте в іншу країну, то обов'язково відвідайте її столицю. Столиця республіки має ту ж назву - Панама і знаходиться вздовж узбережжя Тихого океану. Поблизу зі столицею стоїть містечко Панама-Велья, де вам так само варто побувати, з іншого боку міста - Панамський канал. Обов'язково відвідайте так само національне надбання Панами - парк Дарьен. Можете з'їздити і на прилеглі острови архіпелагів у Панами, яких досить багато. Багато що залежить від того, як довго ви пробудете тут, адже необхідно встигнути все за короткий термін.

Що подивитися в Панамі.

У столиці Панами багато старовинних будівель з характерною архітектурою. Взагалі, місто Панаму ділять на старий район і нову частину, які сильно відрізняються між собою хоча б тим, що в старій частині міста часто бувають землетруси і багато будівель руйнувалися, і тепер тут багато стійких хмарочосів.


Однак у старій частині міста дуже красиво і тут зберігаються багато традиції та музеї. Обов'язково відвідайте тут площа Катедраль. Тут же варто безліч красивих релігійних будівель, деякі з них правда зруйновані і ви зможете побачити тільки руїни. У новій частині Панами побувайте на площі Плас-де-Франс, а так само дійдіть до Суду, Палацу Президента, національного театру і до воріт Ель-Канкрехо. Тут багато музеїв, які хочеться відвідати всі, але на це піде багато часу, так що, швидше за все, доведеться вибирати.

Околиці Панами.

Поруч з містом Панама є чудове місто, де вам варто озирнутися - це Панама-Велья, який вже згадувався. Це місто запам'ятається кожному, хто тут побуває не тільки зовнішнім величчю, але й історією міста. В Панама-Велья збереглися такі споруди, як вежа Старого Собору, Королівський міст, Університет і кілька монастирів і церков. Що стосується парку Дарьен, то він самий знаменитий у цій республіці, має велику площу і безліч цікавих мешканців. Відвідавши цей парк, ви зможете побачити не тільки рослини, яких тут понад півтори тисячі, але і безліч ссавців і різних птахів. На самоті ви зможете відвідати парк приблизно за 120 рублів, а з професійним гідом рублів за 400, але ви не пошкодуєте про додаткову оплату!