Вибираємо тур до Португалії.

Перш ніж брати квитки в Португалію, в першу чергу підбирається відповідний тур. Безумовно, в залежності від мети відпочинку, курорт варто вибирати уважно. Наприклад, у Португалії ви можете відмінно провести сімейний відпочинок, як влітку, так і взимку. Тут чудово відпочивають на Новий рік багато туристів, які хочуть зробити новорічні спогади чарівними. Для новорічного відпочинку варто відправитися в Лісабон - центр Португалії. Тут щорічно виставляється на головній площі найбільша і красива ялинка. Якщо ялинку більшою мірою оцінять туристи з дітьми і самі діти, то всі туристи разом зможуть оцінити і новорічний традиційний стіл португальців.

Для туристів, які люблять загоряти і купатися, що заохочують еко-туризм, що займаються дайвінгом та ін ., але які при цьому люблять тихий і навіть спокійний відпочинок по більшій його частині, більше підійдуть Азорські острови. Інфраструктура для туристів тут не розвинена, але це ідеально для сімейного відпочинку, де всередині кожного з членів сім'ї горить іскра.

"Лінивий" відпочинок, тобто протилежність новорічного отдха - пляжний туризм ви зможете відчути в Алгарве. Тут все призначене в першу чергу для пляжного відпочинку, який іноді залишають туристи для огляду визначних пам'яток Португалії. Спокійно і розслаблено можна провести відпочинок в Португалії всією сім'єю в Обідуш.

Для активного екскурсійного туризму в принципі можна вибрати будь-який куточок Португалії. Але, як правило, туристи бажають зупинитися саме в Лісабоні - столиці Португалії. Це непоганий варіант - саме місто насичений примітними місцями, та й пропозицій на екскурсії тут найбільш різноманітні. Для огляду красивих пам'яток можна вибратися і в такі курорти, як Евора, Синтра, Коїмбра.

Активний і незвичайний, яскравий відпочинок ви отримаєте в Майдера. Це місце не для пляжного відпочинку, тут більше насолоджуєшся природою, можна розважити себе полюванням, риболовлею, гольфом, велосипедними прогулянками, дайвінгом та ін.

А ось по-справжньому шикарний відпочинок ви проведете в Лісабонській Рів'єрі. Але дозволити собі це зможуть далеко не бідний і навіть не середній клас, тут збираються всі "вершки" забезпеченого населення планети. Хоча завжди можна підшукати підходящу пропозицію на відпочинок в Лісабонській Рів'єрі зі знижкою, підібрати гарячий тур і провести відпочинок незабутньо.

Де зупинитися в Португалії.

Під час підбору туру в Португалію, довгий час може піти на вибір відповідного житла. Відпочинок в Португалії буде чудовим в будь-якому випадку. Справа в тому, що тут, не дивлячись на загальноприйняту систему класифікації готелів, все ж вона відмінна від європейської класифікації.

Зрозуміти ви зможете це тільки на особистому досвіді. Так 2-3 * готелі Португалії можуть бути по комфортності на рівні з 4-5 * готелями. Різниця в місцевій класифікації деколи стосується саме технічних тонкощів готелю, навіть зачіпає величину кожного приміщення. Так що розміщуючись в 4 * готелі ви будете почувати себе, як в 5 * за тим лише винятком, що гардеробна буде трохи менше, або ванна опиниться на пару метрів менше.

Важливо при виборі житла в Португалії враховувати, що влітку готель варто вибирати прямо на узбережжі, щоб до пляжу не потрібно було довго йти, а ось восени або взимку навпаки, варто розглядати готелі в Португалії в центрі міста. Хоча можна і на узбережжі, коли на кімнати встановлюють знижки до 15 відсотків, але тут буде прохолодніше.

Якщо ви зупиняєтеся не в великому місті, шукайте номери в поузадах.


Це історичні готелі в палацах, замках, монастирях, переобладнаних під чудові готелі. Сервіс тут не менш гарний, тому ви нічим не ризикуєте, навпаки, будете розуміти, що проживаєте не просто в Португалії, а в його історичній спадщині.

Для тих, хто бажає заощадити в першу чергу на житло, необхідно розглядати пропозиції приватних готелів Португалії (есталагенс). Проживання тут недороге, сервіс трохи простіше, зате саме в таких готелях по-справжньому затишно і можна зрозуміти сутність Португалії. Найдешевший варіант житла в Португалії - це пенсао, тут найпростіші кімнати, які тягнуть на 1 "готельну зірку", але нічого поганого і страшного в проживанні тут немає. Усереднений варіант економ рівня - це резиденція, тобто приватний пансіонат, який надає відпочиваючим легкий сніданок.

Тепер ви знаєте, де відпочити буде зручніше для вас, щоб відпочинок в Португалії не став для вас несподіваним збігом неприємностей. І пам'ятаєте, як правило, житло тут непогане, рідко можна зустріти туристів, які б погано відгукувалися навіть про саму недорогий кімнаті в кемпінгу.

Пам'ятки в Португалії.

Отже, як відпочити в Португалії крім пролежування тіла на пляжі? Відмінне поєднання такого відпочинку - екскурсійні прогулянки або поїздки. Але що відвідати в Португалії стоїть не тільки улюбленого, а й туристу-початківцю, який ще жодного разу не був, ні в цій країні, ні закордоном в принципі?

 • Лісабон. Це не просто столиця Португалії, це місто називають справжньою перлиною країни. Лісабон дійсно дуже гарне місто, його ставлять нарівні з іншими красивими містами світу. Тут багато парків і привабливих місць, які необхідно побачити:
 1. Палаци Ажуда, Белен, Сан-Бенту, Келуш, Базиліка-де-Ештрела, замок св. Георгія;
 2. Собор Лісабона, церкви св. Енграсія, св. Вісенте ді Фора, св. Роха, монастирі Жеронімуш і Кармелітів;
 3. Музеї Сходу, музики, електрики, маріонеток, археологічний, міський та багато інших;
 4. Прекрасний акведук в Лісабоні під назвою Агуаш-Лібріш;
 5. Театри національного рівня королеви Марії другий і Сан-Карлуш;
 6. Планетарій, зоопарк, океанаріум Лісабона - це ті пам'ятки Португалії, які ви зможете оцінити всією сім'єю;
 7. Ботанічний сад , проспект Свободи і площа Фігейра;
 • Парк Аррабіда. Це найпрекрасніше місце, яке неодмінно варто бачити на власні очі;
 • Лісабонська Рів'єра. Це околиці Лісабона. Тут неймовірна кількість презентабельні готелів Португалії, тут можна провести відмінний пляжний відпочинок, але й побачити багато пам'яток:
 1. Середньовічні замки, палаци королів, фортеці. Особливо виділяється цілий палацовий комплекс Пена, національний палац міста Сінтра і руїни замку маврів;
 2. Парки та заповідники. Серед них варто особливо підкреслити Синтра-Кашкайш - парк національного рівня;
 • Порту. Це найдавніше місто Португалії, який колись був столицею держави. Зараз вважається спадщиною і зарахований до ЮНЕСКО. Ось що варто відвідати в Порту:
 1. Кафедральний Собор, церква св. Франсишку і вежа церкви Клерігуш;
 2. Ботанічний сад - найстаріший сад Португалії;
 3. Музей портвейну з прекрасними винними погребами;
 4. Палац-музей єпископа "Машаду-де -Каштру ";
 5. Можна відвідати міст Понте-де-Дон-Луїш (він дворівневий), розглянути обробку вокзалу Сан-Бенту, прогулятися по кварталу Рібейра та вулиці Авеніда-дос-Альядос;
 • Евора - це португальське місто-музей. Тут багато історичних пам'яток, які будуть цікаві туристам з екскурсійним подорожжю;
 • Авейру. Місто славиться невимовною красою;
 • Фатіма. Сюди щороку приїжджають тисячі паломників.