Вибираємо тур.

Все частіше ми починаємо заздалегідь шукати собі тур, де відпочити. Якщо одні вибирають виключно море і виключно зарубіжні країни, то інші зможуть легко знайти для себе відпочинок в Підмосков'ї. Подумайте самі: для чого везти всю сім'ю в незнайомі місця, коли відпочити можна недалеко від моря так, ніби ви були на хорошому курорті?

Особливо це стосується сімей з дітьми: невідомо, як діти зможуть перенести зміну обстановки і клімату, а ось в Підмосков'ї нічого страшного не станеться. Необхідно тільки підібрати місце, де саме ви будете відпочивати. Зручно, що вибирати тур можна за своїм достатку. Ви завжди можете вибрати, як економний відпочинок, так і елітний відпочинок тільки для себе або для всієї родини.

Дуже часто в Підмосков'ї вибираються і компанії колег, співробітники однієї компанії на корпоративний відпочинок, так що поруч з вами завжди буде дружна і "однотипна" компанія, куди і ви зможете влитися. Це так само і відмінний варіант для начальника - організувати загальний відпустку на 5-7 днів, відправившись з колегами і їх сім'ями в Підмосков'ї.

У Підмосков'ї набагато чистіше, ніж у Москві, тут легше дихати через те , що повітря не забитий вихлопними газами та іншою нечистю. Краще підбирати ту частину Підмосков'я, де є річки і озера, щоб не лише відпочити і насолодитися відпусткою, але і гарненько накупатися, щоб не хотілося на море.

Вибираємо житло.

Після того, як ви вирішили, де зупинитися, необхідно підібрати собі і своїй сім'ї житло. За власним достатку і бажанням ви можете вибирати як готелі Підмосков'я, так і будинки відпочинку, пансіонати, туристичні бази.

Відзначимо, що на туристичних базах можна зустріти відпочиваючих з усієї Росії, які так само бажають добре провести час.

Для елітного відпочинку ви можете орендувати цілий котедж або зняти кілька кімнат в елітному будинку відпочинку. Орендувати котедж можна як для 1-2 чоловік, так і для великої родини. Сімейний відпочинок вітається в Підмосков'ї саме влітку, коли тут можна відпочити дружною компанією. У Підмосков'ї можна підібрати котедж місткістю від 4 до 30 осіб, залишилося вибрати котедж, забронювати його і заселитися в потрібний час. Наприклад, варто звернути увагу на відмінний котедж "Баржік", де є не тільки все найнеобхідніше, але і танцпол, тренажерний зал, сауна та багато іншого. Можливо, розміститися в ньому 31 людини, що обійдеться в 50 тисяч рублів на добу.

Для порівняння - абсолютно недорого можна відпочити в простеньких номерах пансіонату "Верхневолжскій" на 2-3 чоловік. Вартість номерів варіюється від 750 рублів за літній будиночок до 7-7,5 за номер люкс на добу з харчуванням.

У будинку можна оселитися в на базі відпочинку, наприклад, "Сонячний берег", яка знаходиться на березі Оки. Вартість за людини починається від 1250 рублів, якщо збирається цілий будиночок, чия оренда близько 7000 рублів за декілька чоловік. Будиночків кілька, тому вибрати можна за своїми умовами.

Пам'ятки.

При всьому при цьому, в Підмосков'ї чимало пам'яток.


І якщо ви не знаєте, що відвідати в Підмосков'ї, запам'ятайте або виділити для себе деякі з цих варіантів:

  • Монастирі. Тут їх достатньо, це і чоловічі Богородице-Різдвяний Бобренев, Новоіерусалімскій, Серпуховский Висоцький, і жіночий Спасо-Бородинський монастир. Вхід в монастирі безкоштовні, але не варто забувати, що це не парк, тут не варто розмовляти, сміятися, галасувати, їсти і пити;
  • Музеї. Музеїв в Підмосков'ї так само предостатньо, сюди відносяться і державні музеї-заповідники, як Бородинський військово-історичний та Історико-літературний ім. А.С. Пушкіна, і державні будинки-музей, як їм. П.І. Чайковського, садиба "Марфино" і "Боблово" ім. Д.І. Менделєєва, і Літературно-меморіальний заповідник ім. А.П. Чехова, і комплекс "Волоколамський Кремль", і Серпуховский історико-художній. Як ви бачите, музеїв дуже багато, всі вони різноманітні, чим і цікаві;
  • Кремлі. Не тільки Московський Кремль примітний, є Кремлі і в Підмосков'ї. Це Зарайський і Коломенський Кремлі - оборонні споруди 16 століття. У Коломенському Кремлі проводяться екскурсії вартістю 2-4 тис. Рублів за групу до 20 осіб (в залежності від групи), а в Зарайському Кремлі вхід символічний - всього 40 рублів (при цьому, для студентів, пенсіонерів та дітей 50% знижка);
  • Село Захарово. Тут можна побачити маєток "Захарово", де відпочивав колись А.С. Пушкін. Поруч знаходиться ставок, неподалік - кілька пам'ятників, присвячених російському поетові.

Пам'ятки Підмосков'я різноманітні, по можливості відвідайте всі з них і не пошкодуєте про це.

Корисна інформація.

Відпочити в Підмосков'ї можна в будь-який час року. Багато підприємців і забезпечені люди із задоволенням живуть в Підмосков'ї, переїжджають сюди з галасливого і брудного міста. Тут можна насолодитися життям і в той же час працювати. Інтернет ще ніхто не відміняв, тому відпочинок, не відходячи від роботи реальний. Багато будинків відпочинку і готелі Підмосков'я надають доступ до Інтернету. Крім того, майже всі пансіонати обладнані спортивними комплексами, тренажерними залами. Так під час відпочинку неподалік від Москви, ви зможете не втратити свою форму або навіть навпаки знайти її.

Відвідуючи Підмосков'ї і його визначні пам'ятки, варто розглянути послуги екскурсій, так ви зможете не лише оглянути все найцікавіше, але й дізнатися багато нового. Записатися на екскурсії можна заздалегідь, а можна приєднатися до вже готової групі за домовленістю з гідом.

Відпочинок в Підмосков'ї підійде не кожному через вартість відпочинку, але зрозуміло, що тут рівняються на середню заробітну плату москвичів, так що якщо ви житель провінції, заздалегідь підготуйте матеріальну базу для самостійного відпочинку в Підмосков'ї. Для цього не тільки розрахуйте час відпочинку і напишіть заяву на відпустку на роботі, але і регулярно перевіряйте цікавлять вас будинки відпочинку на предмет знижок та акцій. Так ви зможете заощадити, але при цьому провести відпустку нітрохи не гірше тих, хто оплатив повну вартість відпочинку.