Що краще - взяти фотографа подешевше і заощадити або переплатити, але отримати супер знімки? Гарантії дати ніхто не може, що дорогий фотограф буде працювати краще дешевого. Фотограф на весілля - це людина, професіоналізм якого можна оцінити лише за готовими роботам. А ціни, які він встановлює на свою працю - поняття дуже суб'єктивне.

На що ж варто звернути увагу, вибираючи фотографа на весілля? Важливий аспект - це ім'я фотографа. Багато хто, звичайно, можуть сказати, що ім'я нічого не означає, але спробую не погодитися. Людина, яка заробив хорошу репутацію, зробить все, щоб підтримувати її і надалі. Тобто, фотограф з ім'ям, може, й буде коштувати дорожче, але він гарантовано не підведе. Статус вимагає від нього пунктуальності, стабільності, надійності. У такої людини напрацьовано багато корисних зв'язків. "Бренд" завжди більш передбачуваний за якістю, навіть на ринку весільної фотографії.

А от якість фототехніки особливого значення для замовника мати не повинно. Професіонал зможе створити шедевр, використовуючи мінімальний набір техніки, а дилетанта не врятує і вагон сучасного обладнання. Значить, головний критерій вибору - це роботи фотографа. Ознайомтеся спочатку з портфоліо, якщо воно вам сподобалося - попросіть докладні звіти декількох зйомок. Так ви зможете судити про майстерність фотографа. Велике значення має досвід і швидкість реакції.


Адже весілля - це свято динамічний і буває з сюрпризами. Фотограф на весілля повинен вміти швидко орієнтуватися в ситуації і діяти правильно. Брак досвіду може привести до того, що фотограф розгубиться і упустить момент або прогавить цікаву ситуацію, яку при зйомці репортажу просто неможливо повторити.

Для того щоб кінцевий результат вас порадував, знімок перед роздрукуванням повинен бути оброблений. Складність обробки залежить від умінь фотографа на весілля і формує ціну. До обробці відносять зміну формату, корекцію освітленості, підбір достовірних квітів, корекція шкіри, зміна відтінків. Але у всьому необхідно знати міру, занадто спотворені фотографії виглядають неприродно і агресивно.

Не варто відмовлятися від друку фотографій, думаючи, що ви самі зможете роздрукувати їх на своєму принтері. Весільний фотограф має спеціальне обладнання, і фотографії будуть виглядати на порядок якісніше, ніж роздруковані в домашніх умовах. Деякі фотографи пропонують виготовлення фотокниг. Це творчий процес, що вимагає великих трудовитрат. Вартість фотокниги буде залежати від її складності. Телефонуйте, уточнюйте цікавлять, і давайте зустрінемося, при особистому спілкуванні ми зможемо визначити обсяги нашої співпраці і з'ясувати всі нюанси. Готовий з вами працювати.