Кожна жінка влаштована таким чином, що їй практично завжди і в усьому хочеться змін: будь-то особисте життя, робота, стосунки з оточуючими і, звичайно ж, її зовнішній вигляд. Зовнішність, як ніяка інша складова сторона способу життя, є тим, що жінка прагне постійно виправляти і вдосконалювати.

Звичайно, далеко не всі прагнуть зробити це за допомогою хірургічних втручань. І це, швидше за все, правильне рішення. Тим більше, що сучасні технології та новинки світу косметології дозволяють виробляти які-небудь зміни в зовнішності менш небезпечними для здоров'я і, безсумнівно, більш приємними методами. Ефект від них такий же вражаючий, а враховуючи тимчасовий характер таких змін, практично виключаються глобальні і, що більш жахливо, непоправні розчарування. Навіть якщо якась процедура не принесе належного і бажаного результату, то після закінчення встановленого терміну її дії все повернеться на свої місця.

До таких змін відносяться експерименти з техніками макіяжу, різні процедури з волоссям (стрижка, фарбування тощо) та багато іншого. Також внести якісь трансформації в зовнішньому вигляді можна за допомогою нарощування нігтів.

Процедури по нарощуванню і видозміни нігтьових пластин підрозділяють на 2 види:

  • нарощування на формах;
  • нарощування на тіпсах.

Нарощування нігтів проводиться за допомогою таких матеріалів як гель, акрил, смола і шовк. Найбільшою популярністю серед жіночого населення користуються гелеве та акрилове нарощування. Саме з цієї причини підвищений інтерес, як правило, викликає порівняльний аналіз конкретних характеристик цих допоміжних матеріалів для нарощування нігтів.

Гелевое і акрилове нарощування порівнюють за такими показниками:
1) який саме матеріал віддати перевагу:

Нанесений на нігтьові пластини штучний матеріал робить істотний вплив на їх стан. Причому і в процесі нарощування, і на коректувальному етапі, і в період зняття нарощених нігтів існує значний ризик пошкодження нігтьової пластини. Тому дуже важливим моментом є вибір фахівця, який проводить цю процедури. Якість матеріалу також відіграє далеко не останню роль.

Природні властивості гелю володіють хорошою пропускною спроможністю - молекули повітря безперешкодно проникають крізь штучну оболонку і свої нігті не перестають дихати. Крім того, перебуваючи під шаром гелю, власні нігті не припиняють рости, а також сповільнюють або взагалі виключають розшарування пластини. Враховуючи ту обставину, що для зчіпки гелю з натуральної нігтьової пластиною і прийняття ним застиглого виду необхідна ультрафіолетова лампа, можливість виникнення грибкових інфекцій зводиться практично до нуля. Однак з іншого боку, обробка ультрафіолетовим випромінюванням супроводжується рясним виділенням тепла, в результаті чого власні нігті відчувають певний дискомфорт. Зняти гель з поверхні нігтьової пластини можливо тільки за допомогою пилочки або шліфувального апарату, що також може пошкодити і травмувати ніготь.

Сучасний акрил, використовуваний для процедури нарощування нігтів, позбавлений такого шкідливого і токсичної речовини як метилметакрилат, який був здатний робити їх м'якими і надто чутливими.


Але навіть високоякісне акрилове з'єднання не пропускає ні крапельки повітря. І тому щоб власні нігті дихали, необхідно після 2-3 тижнів знімати штучне покриття. Крім цього акрилова пил, що утворюється під час обробки нарощених нігтів, має досить-таки специфічний запах і навіть може викликати алергічні реакції.

2) який варіант зручніше в повсякденному житті:

На нарощених нігтях лакове покриття тримається тривалий час. Як правило, досить-таки довго не наростає кутикула. Що ще привабливішими - якщо такий ніготь зламався, його можна з легкістю відновити і наростити заново.

Переваги гелевого матеріалу полягають в тому, що при нанесенні його на нігтьову пластину він дуже добре поширюється по її поверхні рівним шаром. Крім цього він має гарну еластичність, що дозволяє йому рухатися врівень з натуральним нігтем. Однак гель, що наноситься на форми, досить крихкий і це призводить до того, що такий матеріал легше тріскається. Лак з таких нігтів можна знімати звичайною рідиною як зі змістом ацетону, так і без нього.

Нанесений ж на форми акрил набагато міцніше гелю, він більш надійний і довговічний. Але враховуючи ту обставину, що він погано розподіляється по поверхні нігтя - його доводиться досить довго вирівнювати і відшліфовувати. До того ж знімати лак, нанесений на нігті, нарощені за допомогою цього матеріалу, потрібно дуже обережно рідиною з повною відсутністю ацетоносодержащіх коштів, так як ацетон здатний дуже швидко розчинити акрил.

3) що виглядає більш красиво і натурально:

Процедура нарощування виправляє дрібні недоліки і непривабливу форму власних нігтів. Проте чи так вже це необхідно - кожен може вирішувати сам.

Гелеві нігті, як правило, мають характерний приємний блиск і ідеально рівну поверхню. До того ж вони практично не жовтіють, навіть після тривалого періоду часу. Однак якщо хочеться мати вельми "гламурні" нігті, то це варіант не сильно підходящий. Тому що гелеве покриття не сприймає велика кількість страз і блискіток. Вони можуть перешкодити хорошої і якісної просушування матеріалу УФ-променями, а також, враховуючи щільність і структуру гелю, блискучі аксесуари можуть некрасиво і нерівномірно розподілиться по нігтьової поверхні.

Що стосується акрилового покриття, то колірні можливості і фантазії тут абсолютно не обмежені. Однак сам по собі акрил достатньо тьмяне і абсолютно не блищить. Навіть якісна поліровка такій поверхні не дає і малої дещиці такого ефектного і блискучого вигляду, який дає гель. До того ж з часом акрилові нігті набувають негарний жовтий відтінок.

Звичайно ж, кожен вид штучного покриття повністю неідеальний: десь більш привабливий гель, в чомусь значну перевагу має акрил. Якому матеріалу віддати перевагу - вибір суто індивідуальний, він грунтується виходячи виключно з власних бажань. Головним залишається те, що незалежно від того який з матеріалів для нарощування буде використовуватися, результат повинен бути чудовим!