Мрія про літній відпочинок може переслідувати протягом усього року. Ласкаве море, теплий чистий пісок, незабутня природа і можливість оздоровити організм є пріоритетними умовами практично для кожного, хто бере відпустку в літній час. Тільки іноді фінансові можливості для повноцінного відпочинку не відповідають пропонованим запитам. Крім того, на відомих курортах Чорного моря, які так популярні у наших співгромадян, ціни на відпочинок захмарні. А відпочинок дикунами, при повній відсутності інфраструктури і зручностей, абсолютно не надихає. Тому потрібно шукати варіанти, що дозволяють втілити мрію в життя і отримати заряд бадьорості, енергії, здоров'я та позитиву на весь рік. Рішенням цієї проблеми стане відпочинок у Кирилівці, відмінному курорті задовольняє всі потреби і надають всі умови для прекрасного проведення часу.

Що таке Кирилівка

Для багатьох назву Кирилівка не скаже нічого. А для відвідали цей дивовижний куточок природи вона стала улюбленим місцем відпочинку. Цей курортний селище розташоване на самому березі Азовського моря, тому є популярним як у громадян України, так і у любителів теплого моря і піску, що приїжджають на відпочинок з-за кордону. Будучи бальнеологічним кліматичним курортом, з року в рік Кирилівка приваблює все більше бажаючих оздоровити свій організм і провести час, насолоджуючись красою природи. Особлива популярність обумовлена місцем розташування між двома косами Федотова і Пересип. Молочний та Утлюкський лимани відокремлюють Азовське море. Розташований неподалік острів Степок з'єднаний з материковою частиною Федотової косою.

Як відпочити в Кирилівці знає кожен, хто хоч раз побував у цьому дивовижному місці. Адже поряд з різноманіттям баз відпочинку, готелів і пансіонатів, функціонують і дитячі літні табори дають можливість відпочити незабутньо і дітям і їх батькам.

Основні причини популярності Кирилівки

Причин, чому слід відвідати даний курорт, незліченна безліч:

  1. Безпосереднє розташування на березі моря. По всій протяжності берегової лінії Азовське море омиває золотисті пляжі. Відпочити можна так само на неглибоких Молочному і Утлюкському лиманах, що дозволяє плескатися в теплій і чистій воді. Саме це робить привабливим курорт і для пар з дітьми, які не бажають надмірно турбуватися за своїх чад.
  2. Висока екологічна чистота краю і незабутня краса природи. Незаперечним фактом є те, що на території курортного селища і в радіусі кількох десятків кілометрів не працюють ні промислові підприємства, ні хімічне виробництво. Навіть відсутність плавальних засобів (крім катамаранів) та залізниці говорять багато про що. А що говорити про лікарські трави і деревах, що ростуть на березі моря і дарують чарівний аромат чистоти, збагачений корисними фітонцидами. Тому відпочинок у Кирилівці всією родиною принесе насолоду кожному.
  3. Високий оздоровчий ефект, що дозволяє відмінно підняти імунітет і оздоровити весь організм. Адже серед найпоширеніших оздоровчих процедур на цьому курорті можна виділити талассотерапию, геліотерапію, грязелікування, псаммотерапію, аероіонотерапію. Тому скориставшись усіма дарами природи, представленими в Кирилівці, при розумному споживанні, можна відновити свій організм і зарядитися енергією. А для людей з проблемами опорно-рухового апарату, відмінним рішенням проблем стане грязелікування і перебування в лиманах, які відновлюють рухливість суглобів і допомагають при пошкодженні м'яких тканин.
  4. Різноманіття і доступність відпочинку. Саме тут можна знайти те, що забажаєш. Так як, незважаючи на всі привілеї, скористатися незвичайними можливостями можна за досить скромні кошти. Хоча, для бажаючих отримувати виключно найкраще, представлені в асортименті різні готелі класу люкс дозволяють втілити всі, навіть самі вимогливіше та сміливі бажання в життя.
  5. Чудовий міжсезонний відпочинок. Як влітку, так і взимку можна скористатися унікальними можливостями, наданими цим курортом. Адже для деяких дуже важливим чинником є можливість індивідуального бальнеолікування.


    Профілактичні, оздоровчі та лікувальні процедури особливо ефективні в періоди загострення, що припадають на весну й осінь. У цей час спадає потік туристів і з'являється можливість насолодитися тишею, відпочинком і відновити свій організм згідно з рекомендаціями лікарів.

  6. Риболовля та полювання. У цьому регіоні у великому різноманітті представлені представники дикої природи лисиці, кабани і зайці, пополювати на яких можна в сезони полювання. Любителям підводного плавання за смаком доведеться підводне полювання та риболовля з островів, що дозволяє в тиші насолодитися не тільки самим процесом, а й отриманим уловом.
  7. Різноманіття розважальних програм робить курорт привабливим як для дорослих, так і для дітей.
  8. Відмінне транспортне сполучення. Незважаючи на те, що до Кирилівки не ходять потяги і не літають літаки, від довколишнього великого міста - Мелітополя, можна дістатися за годину їзди на автомобілі, від Дніпропетровська за 5 годин, а від Білгорода за 9 годин.

Пам'ятки Кирилівки

На перший погляд невелике курортне селище Кирилівка може показати себе як досить просунутий населений пункт. Пам'ятки Кирилівки є досить показовими. На маленькому острові-заповіднику Бірючому, можна познайомитися з різноманіттям флори і фауни даного регіону. Крім того, неповторна краса природи і велика кількість видів рослин, дозволяють чудово відпочити і насолодитися мальовничими краєвидами, які відкриваються з острова.

У природному заповідному парку, заказниках "Молочний лиман" і "Федотова коса" представлені як наземний, так і підводний світ, що мешкає в цьому неповторному унікальному куточку природи на березі моря.

Серед архітектурних пам'яток можна виділити монумент, присвячений 200-річчю селища. Різні пам'ятники радянського періоду представлені в своєму різноманітті. Незважаючи на роки минули після війни, тут свято шанують своїх героїв. Із сучасних скульптур, можна відзначити гіпсові творіння "Дівчина з веслом" і "Дівчина, яка грає в теніс". Більш докладно про кожну пам'ятки розкажуть екскурсоводи, які чудово знають історію курортного селища і вміють зацікавити незвичайними фактами.

Кращий аквапарк в Україні

Багато відпочиваючих не знають, що відвідати в Кирилівці, щоб відпочинок перестав бути нудним. Але ті, хто хоча б раз побував тут, з упевненістю скажуть, що відвідати варто аквапарк. Це незабутнє розважальний заклад, що розкинулося під відритим небом, гостинно зустрічає своїх гостей всілякими атракціонами і забавами. Різноманітні водні гірки допоможуть подолати страх води, висоти і водного простору. Адже, прокотившись на одній з них, обов'язково відчуєш себе переможцем. А вируючий адреналін в крові змусить здійснювати подвиги знову і знову.

Для найменших аквапарк пропонує індивідуальний басейн з менш крутими, але не менш захоплюючими гірками. Турботливі батьки можуть бути спокійні за своїх дітей, так як тут передбачені всі засоби безпеки, що роблять відпочинок спокійним і приємним. Для любителів поніжитися на сонечку, можна запропонувати проведення часу біля басейну на шезлонгу. Вишколений обслуговуючий персонал виконає будь-яку примху і зробить відпочинок незвичайним.

Готелі Кирилівки

Вирішуючи питання, де відпочити, краще всього заздалегідь переглянути всі пропозиції і вибрати краще, яке найбільш підходить за ціною, якістю та місцерозташуванням. Готелі Кирилівки пропонують як номери економ-класу, так і комфортабельні "Люкси". Тому за день можна заплатити як 10 доларів, так і 150 доларів. Все залежить від бажання і можливостей клієнта. Різні додаткові послуги та обслуговування не входить у вартість номерів. Їх доведеться, при необхідності, замовляти окремо.

Не варто відкладати відвідування цього райського куточка на березі Азовського моря на довго. Адже літо вступає в свої права і манить всіх бажаючих насолодитися сонцем і морем в самі незвичайні куточки природи з прекрасними умовами відпочинку. Вибравши відпочинок в Кирилівці, можна бути впевненим у прекрасному відпочинку і незабутніх враженнях отриманих влітку на морських просторах.