Камбоджа - азіатська країна в південній частині Індокитаю. Столиця Камбоджі місто Пномпень, загальна площа території країни - 181 000 кілометрів. Ця дивовижна країна межує з такими державами, як Лаос, Таїланд і В'єтнам. Омивається Камбоджа водами Сіамської затоки. Відпочинок в Камбоджі останнім часом відносно нове, але вже досить популярний напрям для туристів і мандрівників, які досліджують країни Азії. Камбоджа - країна, яка має прадавню культуру, ідеальний клімат для туристів і мандрівником, а також достатній потенціал туристичного розвитку, який в даний час активно використовується.

Нюанси

Відпочинок в Камбоджі всією сім'єю краще планувати заздалегідь, уточнивши деякі нюанси. Так, наприклад, літо в Камбоджі вологе і жарке, а температура коливається від + 26 ° С до + 32 ° С, у той час як зима досить м'яка, температура не піднімається вище + 25 ° С, та й вологість істотно менше. Найкращим часом для відпочинку з дітьми в Камбоджі вважається зимовий сезон - наприклад, курорт Сіануквіль своєму розпорядженні тим же кліматом, дощі не заважають відпочинку і закінчуються досить швидко. В даний час дізнатися, як відпочити в Камбоджі простіше простого - це туристичний напрямок і раніше набирає обертів. Сімейний відпочинок в Камбоджі - справжня рідкісна екзотика, яка трапляється в нашому житті досить рідко.

Туризм для Камбоджі є найбільш ефективним способом розвитку економіки, тому туристична інфраструктура в даний час розвивається хорошими темпами. Для туристів відпочинок в Камбоджі цікавий тим, що тут розташовується вражає своїми розмірами і красою храмовий древній комплекс Ангкор Ват. Знаходиться він у Сієм Ріпі, і приплив туристів туди вельми і вельми значний.

Найкращим чином для відпочинку підходить маленьке курортне містечко Сіануквіль, спадщина французьких колонізаторів, яке в останні роки перетворюється на центр туризму на Камбоджі. Однак, туристів там не так вже й багато, і це дозволяє місту зберегти свою чарівність. Переситившись Таїландом, який просто кишить туристами, в Камбоджі відчуваєш себе першовідкривачем - незаймана природа, самобутні підвалини, старовинні традиції і азіатський менталітет.

Особливості

Якщо перед вами постало питання, де відпочити в Азії, то сміливо вибирайте Камбоджу - так ви зможете близько познайомитися з Південно-Східною Азією, поринути в її увлекательнейшую древню культуру, і не відволікатися на той глянець, який зазвичай наводять спеціально для туристів . Однак, самостійно подорожувати по Камбоджі потрібно акуратно - відхилятися від туристичних маршрутів не варто, в землі залишилася велика кількість хв і бомб, які збереглися ще з війни. Відпочивати в туристичних місцях, або ж відвідувати різноманітні екскурсії безпечно - ці місця вже давним-давно очищені від різних відгомонів війни.

Досить популярною стає зимівля в Камбоджі - люди приїжджають на період з листопада по березень, перечікуючи в тутешніх теплих кліматичних умовах суворі зими своїх рідних країв, а після цього повертаються назад. Настільки екзотичний спосіб пережити зиму користується великим попитом серед населення, а особливо у молоді. Для багатьох європейців екзотика Камбоджі виглядає дуже і дуже привабливо.

Що відвідати?

Якщо ви задалися питанням, що відвідати в Камбоджі, то на допомогу вам прийде звичайний календар. У Камбоджі велика кількість народних і державних свят, у кожному місяці святкується якої-небудь барвистий і мальовничий фестиваль. Ви зможете відвідати різні урочистості, які святкують китайці, в'єтнамці, кхмери. Наприклад, наприкінці квітня відзначається свято піщаних гірок, в його ході в населених пунктах проходять забавні ходи. А в листопаді ви зможете відвідати світлове музичне шоу Хідекі тоги.

Готелі Камбоджі досить різноманітні за своїми умовами і цінами, до того ж завжди є можливість вибрати інші варіанти розміщення - наприклад, орендувати бунгало.

Важливо! При відвідуванні різних релігійних заходів і храмів необхідно надягати вільний одяг, яка буде прикривати щиколотки і зап'ястя.


Весь одяг, яку ви будете брати з собою на відпочинок в Камбоджі, краще вибирати з природних матеріалів і світлих тонів, це допоможе вам захистити себе від теплового удару. Під час екскурсії стародавнього храмового комплексу під назвою Ангкор Ват найкраще мати при собі спеціальний парасольку, яка захистить вас від сонячних променів.

Різноманіття Камбоджі

Міста Камбоджі досить різноманітні, тут зустрічаються як індустріальні населені пункти, так і ті міста, де зберігся історичний уклад життя. Так, наприклад, столиця Камбоджі Пномпень - мабуть, одна з кількох столиць Азії, яка не була порушена розвитком індустріальної промисловості. Це місто залишився тим, чим він був багато років - містом ручної роботи, і це може бути застосовано тут дійсно до всього - чудовий східний колорит радує душу і очей, а приголомшливої краси архітектура відрізняє це місто від багатьох йому подібних. Звичайно, є й пам'ятки Камбоджі - наприклад, пагода зі срібла, палац королів, а також національний музей, який інтерес викликає не тільки найбільшою в світі колекцією експонатів культури древніх кхмерів, а й зграєю кажанів, які живуть під дахом музею - якщо відвідати його ввечері, то можна побачити як колонія мишей злітає в нічне небо.

У Камбоджі добре і взимку, і влітку - ця країна має цікаву історію, і тепер радо запрошує гостей незалежно від пори року. Камбоджа приваблива, цікава і безпечна для туристів, які цікавляться самобутньою культурою та місцевим колоритом, а також різноманітними пам'ятками чужої культури, історії та релігії.

Рослинний світ Камбоджі досить буйний і різноманітний, зважаючи на те, що індустріальна промисловість поки не надто торкнулася цієї країни, то природа залишається незмінною, що не потривожений рукою людини. Камбоджа нагадує всіма улюблені історії пригод, книгу джунглів та інші пригодницькі твори, в які дуже легко повірити в цій країні.

Пам'ятки

Головною визначною пам'яткою Камбоджі є храмовий комплекс Ангкор Ват - його має відвідати кожен мандрівник. Розмір комплексу дійсно вражає - він займає площу розміром в два квадратних кілометри, це говорить про те, що на сьогоднішній день він є найбільшим релігійним культовою спорудою в усьому світі, і ніхто досі не міг перевершити його величі. Крім розміром комплекс вражає також і своєю архітектурою. Різноманітні барельєфи, численні галереї, химерні сходи, скульптури й вежі роблять його привабливим не тільки в очах релігійних людей, а й для всіх цінителів прекрасного. Також особливо слід відзначити і гостинність кхмерів, про який складають легенди, унікальну кухню Камбоджі, яка включає в себе кращі традиції острівних і континентальних держав, приголомшливу систему пляжів і зон відпочинку, яка здається просто іншою планетою - настільки вона віддалена від високотехнологічних досягнень цивілізації. Якщо ви хочете знайти біла пляма на карті - неходжені стежки, незаймані ліси, то можна сміливо їхати в Камбоджу - це воістину подорож в інший світ, не схожий на наш, і тому чудовий і прекрасний.

Цікаво!

Пересуваються всередині країни на автомобілях і Мотобайк, пішки ходити не прийнято, та й трохи небезпечно - особливо вечорами. Туристи можуть брати мотобайк в оренду (вартість одного дня оренди близько п'яти доларів). Однак, слід проявляти обережність - по-перше, не можна залишати в заставу паспорт, тому як залишитися в чужій країні без документів - то ще задоволення. По-друге, тут є невеликий нечистоплотний бізнес - господарі байків здають їх в оренду, після чого крадуть у орендаря і вимагають відшкодувати вартість байка за ринковою ціною. Для того, щоб уберегтися від такої несподіванки, орендувати байк краще у компанії, а не у приватної особи, і варто подбати про блокіратор.

Камбоджа стане для вас справжнім відкриттям, ви відкриєте для себе нову країну, незнайому культуру і традиції, зможете подивитися на світ іншими очима - все це подарує дивовижне відчуття умиротворення і радості від отримання нових знань та емоцій.