Можливо, далекі подорожі на екзотичні острови, в жаркі країни і здаються неймовірною чарівною казкою, але поїздка на відпочинок в Калінінградську область подарує набагато більше користі тим, хто погано переносить спеку і спеку, які є незмінними супутниками в екзотичних місцях.

Привабливість курортів Калінінградській області

На береги Балтійського моря влітку спрямовуються тисячі туристів, який знають про цілющі властивості цієї води, екологічній чистоті повітря і про високий рівень комфорту, який обов'язково подарує відпочинок в Калінінградській області. У цьому дивовижному по красі куточку природи вибудувано чимало фешенебельних готелів, готелів і, звичайно, пансіонатів, санаторіїв, де є все, що потрібно для приємного проведення часу і зміцнення здоров'я.

В області є три курорту: Зеленоградск, Світлогорськ і Куршська коса. У кожному з них є свої особливості, які слід враховувати, для того щоб знайти місце, де відпочити можна в повній відповідності з особистими смаками та уподобаннями.

Одним з найстаріших курортів федерального значення є Зеленоградск. Ще на зорі дев'ятнадцятого століття знаменитий лікар Кессель звернув увагу на цілющі властивості лікувальних грязей цих місць. Це і стало причиною створення курорту. Це містечко дивує красою фасадів, що збереглися протягом століть, своєю неповторною атмосферою радості і веселощів. Саме тому відпочиваючі так люблять прогулянки затишними вуличками, які стають подорожжю в казку. Тут немає ніяких гір та пагорбів, всі вулиці стародавнього планування плавно переходять в чудовий пляж, який вважається найкращим в Калінінградській області.

Світлогорськ був заснований трохи пізніше Зеленоградська за велінням прусського короля Вільгельма V, який, побувавши в цих чудових місцях і, дізнавшись про цілющі властивості мінеральних джерел, які тут були виявлені, вирішив створити на Балтійському узбережжі місто.

Унікальним за красою куточком Балтики є Куршська коса, яка останнім часом стала одним з найпопулярніших місць для тих, хто знає, як відпочити в Калінінградській області та отримати не тільки заряд позитивної енергії та хороше лікування, але і масу неймовірних вражень.

Лікування в санаторіях Калінінградській області

Всі санаторії, пансіонати, готелі Калінінградській області, які знаходяться в курортній зоні Зеленоградська, привертають увагу тих, хто хоче поєднати відпочинок з лікування шкірних захворювань, органів нервової системи, опорно-рухового апарату. Цілющий вплив грязей, свіже повітря, морська вода і чудова атмосфера цих місць забезпечують сприятливий вплив, що дає можливість надати хворим ефективну допомогу. Крім того, всі санаторії оснащені новітньою медичною технікою, персонал має високу кваліфікацію і великий досвід, що дозволяє взимку і влітку дарувати здоров'я тисячам пацієнтів.

Основна кваліфікація санаторіїв Светлогорска - лікування захворювань сечостатевих органів, нервової системи, серця, судин, кістково-м'язової системи. Крім того, що в лікування використовуються цілющі мінеральні води, джерела яких знаходяться в околицях міста, застосовуються і новітні сучасні методики, які дозволяють підвищити ефективність лікування. Під час лікування і відпочинку можна приділити час для відвідування визначних пам'яток цього краю, щоб проведення часу було більш насиченим, що запам'ятовується.

Основні визначні пам'ятки Калінінградській області

Головні пам'ятки Калінінградській області - це, звичайно, унікальні замки, форти і башти, які збереглися тут з давніх часів. Наприклад, для цінителів древньої архітектури представляють інтерес чудові вежі, збудовані на честь знаменитого німецького канцлера Отто фон Бісмарка. Одна з них знаходиться в Горін. Досі вчені точно не можуть сказати, з якою саме метою зводилося це споруда з каменя висотою в чотири метри. Такі вежі вважаються оглядовими, вони вибудувані за аналогією з будівлями лицарів Тевтонського ордена.

У селищі Ушакова збереглися останки замку Брандербург, який був збудований ще в XIII столітті.


На жаль, від головного будови, господарських будівель залишилося не так багато. Ще одним архітектурною спорудою тих же часів є замок Бальта, який вважається найромантичнішим місцем Калінінградській області. Це був перший замок, збудований на Балтиці тевтонськими лицарями. Бажаючим відвідати архітектурний пам'ятник, що не зруйнований часом і людськими руками, варто відвідати тевтонський замок Тапізу, який, незважаючи на те, що був збудований в середині XIII століття, відмінно зберігся і дає можливість туристам здійснити подорож у часі і опинитися в середньовічній епосі.

Відпочинок в Калінінградській області на будь-який смак

На береги Балтійського моря варто відправитися не тільки для лікування. Шанувальники активного відпочинку також давно облюбували ці місця, тому справжні цінителі такого проведення часу знають, що відвідати в Калінінградській області. Тут створені чудові умови для любителів велосипедних та оздоровчих прогулянок. Можна відправитися в незабутні кінні тури, які гарантують неймовірні враження. Куршськую косу шанують завзяті рибалки та мисливці. Багатюща фауна цих дивовижних місць не дозволить нікому залишитися без унікального трофея.

Всі готелі Калінінградській області дарують чимало задоволень і тим, хто любить активний нічний відпочинок. Ресторани і бари курортних міст організовують запальні вечірки, всілякі шоу, вечори живої музики, що дозволить чудово провести час після пляжного відпочинку. Крім того, влітку тут проводиться чимало концертів та фестивалів, які дозволяють відпочиваючим урізноманітнити проведення часу, отримувати чудові враження.

Сімейний відпочинок в Калінінградській області

Клімат Калінінградській області виключає необхідність акліматизації, тому при бажанні відправитися на відпочинок з дітьми, курортам цього регіону варто віддати перевагу.

Багато пансіонати Калінінградській області надають всі умови для тих, хто приїхав відпочивати всією сім'єю . Для малюків у номерах встановлюються додаткові ліжка, надаються коляски та послуги няні. Крім того, є в готелях та ігрові кімнати, басейни, що дозволяє весело проводити час, якщо раптом раптово піде дощ.

В кожному курорті Калінінградській області пляжі ідеально підходять для малюків. Береги покриті дрібним піском, каменів, які могли б травмувати дітей, немає. Тому можна надати можливість навіть маленьким дітям вдосталь купатися і грати в піску. Спеки і спеки тут не буде навіть у липні, тому, турбуватися з приводу сонячного удару не варто.

Важливо! Найбільш сприятливими для найменших відпочиваючих є пляжі Зеленоградська. Пологі береги ідеально підходять навіть для крихт, які тільки навчилися ходити, оскільки на їх шляху не виникне ніяких перешкод. Дітям постарше, яким принесе задоволення подолання рухомих дюн, особливе задоволення надасть відпочинок на курорті Курської коси.

Курорти Калінінградській області подарують незабутній сімейний відпочинок, так як тут є чимало сучасних аквапарків та парків розваг, які здатні доставити приємні враження і дітям і дорослим. Чимало пропонується і чудових екскурсій, які відмінно урізноманітнюють відпочинок всією сім'єю в Калінінградській області, роблять його не тільки цікавим і приємним, але і корисним.

Переваги відпочинку в Калінінградській області

Головне достоїнство курортів Калінінградській області полягає в тому, що вони надають можливість відпочити на морському узбережжі тим, кому за станом здоров'я протипоказана спека. Високий рівень сервісу, який характерний для будь-якого готелю цих місць, незалежно від категорії, стане приємним доповненням до чудових вражень, які неодмінно подарують старовинні курортні містечка цих чудових місць.

Одним із предметів гордості Калінінградській області є бурштин. Чудові сувеніри з цього каменю можна купити в крамничках і магазинах, яких чимало на вулицях міст. А після шторму варто прогулятися по морському узбережжю і пошукати свій бурштиновий камінчик, який обов'язково стане щасливим талісманом.