Відпочинок в Єгипті: місце відпочинку - Хургада.

Багато хто хоче відпочивати не тільки влітку, а й взимку, рівноцінно теплий і прекрасний відпочинок чекає туристів в Єгипті. Тому, думаючи, що відвідати в Єгипті, варто вибрати саме Хургаду. Справа в тому, що це не просто один з кращих курортів держави, а й один з самий перший курортів Єгипту. Саме Хургада стала приймати іноземців для відпочинку. Тому тут продумано все для відпочинку як з дітьми, так і для відокремленого відпочинку сімейної пари, тобто вдвох. Часто сюди приїжджають і відпочиваючі з друзями - великий веселою компанією.

Що відвідати в Хургаді? Це цікаве питання, адже сам курорт ділиться на частини, а саме новий і старий місто, а так само місто готелів. Місто готелів в Хургаді навіть виходить за межі цього міста, але вважається все ж його частиною. Щомісяця в Хургаді будують по кілька готелів, що робить туризм ще більш масовим, як кажуть, місць на всіх вистачить. Є в Хургаді і старі готелі, які вже давно придбали свою репутацію, однак через свого ж віку ціну тут нижче, а ось номери подорожче можна знайти в нових і сучасних готелях курорту. Який готель вибрати, залежить від мети вашого візиту: для ділової зустрічі, сімейного відпочинку, веселого і активного проведення часу та ін.

Коли варто відпочивати в Єгипті Хургада.

Важливо правильно визначити час року, коли ви хочете відпочити в Хургаді. Справа в тому, що відпочинок в Єгипті може бути ідеальним практично цілий рік, а от конкретно відпочинок в Хургаді може трохи засмутити взимку любителів спекотної погоди. Для тих, у кого відпочинок пов'язаний з жаркою погодою, варто вибрати все ж Шарм-ель-Шейх, який знаходиться посеред гір в низині, що убезпечує курорт від холодів. У Хургаді ж буде набагато холодніше в зимовий час.

Якщо ви не сильно любите спеку, то вам варто приїхати сюди саме восени. Літня спека злегка спадає і починається найприємніше пору року, коли можна спокійно погуляти, відвідати довгі екскурсії тощо. До речі, зручно і розташування міста, адже добиратися до багатьох пам'яток недовго. Так само є місцеві визначні пам'ятки Хургади.

Для багатьох відпочиваючих важливо, що сімейний відпочинок тут буде не тільки приємним, але і безпечним і корисним для здоров'я. Восени в Хургаді найбільш м'який клімат, а вода все ще дуже тепла! Температура води у вересні-жовтні в середньому 26 градусів тепла, в грудні вона опускається до 22 градусів тепла, але починає розігріватися вже з квітня. Вночі температура повітря взимку досить низька, близько 10 градусів тепла, тому, якщо ви відпочиваєте в Хургаді взимку, візьміть теплі речі. Зате днем завдяки палючому сонцю, температура повітря взимку близько 21 градуса тепла.

Влітку ж відпочивати може бути важко для здоров'я. Денна спека сягає в середньому 33 градусів тепла, вночі - 26 градусів тепла. Але якщо ви й шукайте жарке місце, де відпочити, то вам точно в Хургаду!

Пам'ятки Єгипту Хургада.

Взагалі, туристи Хургади беруть багато екскурсій, щоб побачити пам'ятки Єгипту, тому в Хургаді їх досить мало. До власних цікавих місцях ставляться храм християн-коптів і їх же церква на краю Хургади, Морський акваріум, а так само музей Червоного моря.


На цьому особливі пам'ятки закінчуються, тому варто подивитися на більш цікаві єгипетські пам'ятки.

У першу чергу, це всесвітньо знамениті єгипетські піраміди. Якщо ви побували в Єгипті і не бачили жодної піраміди, значить ви не бачили нічого, заглянули в саму душу держави. Які піраміди найпривабливіші:

 1. Хеопса. Висота цієї піраміди 137 метрів;
 2. Хефрена. Висота піраміди дорівнює 62 метрам;
 3. Мікеріна. Висота дорівнює висоті піраміди Хефрена, тобто 62 метри;
 4. Фараона III династії Джосера. Цікава піраміда тим, що вважається найбільш древньою;
 5. Некрополь Гізи.

Так само варто відвідати і столицю Єгипту Каїр. Як відпочити в Єгипті і навіть як відпочити в Хургаді і не відвідати Каїр? Це неможливо! Тут величезна зосередження великих пам'ятників Єгипту.

 1. Цитадель Салладіна, тобто фортецю. Піднявшись на верх фортеці можна спостерігати за сем Каїром;
 2. Алебастрова мечеть, тобто мечеть Мухаммеда Алі;
 3. Мечеть султана Калауна;
 4. Східний Базар, тобто Хан-ель-Халілі. Цей базар найбільший у всьому Сході, тому тут ви зможете провести цілий день;
 5. Єгипетський музей;
 6. Найстаріший арабська університет під назвою Аль-Азар.

Не відмовляйтеся так само і від круїзу по Нілу, адже ця річка - серце Єгипту. Як правило, в такій круїз входить відвідування найдавнішого храму Гора.

Знаменитий Єгипет і своїми оазисами. Ось що ви зможете побачити своїми очима:

 1. Бахарія з гарячими джерелами,
 2. Харга з артезіанських джерелом.

Як ви розумієте, відпочинок в Єгипті всією сім'єю не залишиться млявим або тьмяним, він буде незабутнім і яскравим!

Готелі в Єгипті Хургада.

Які готелі є в Єгипті, а саме вас цікавлять готелі Хургади, де ви і будете відпочивати зі своєю сім'єю. При цьому варто відзначити, що місцеві готелі роблять все, аби відпочинок в Хургаді всією родиною залишився для вас кращим. Цим готелі Хургади цінуються у всьому світі. Так само можна підібрати і готель, де відмінно проведуть час молоді і активні люди, не обтяжені сімейними узами шлюбу.

Переваги харгадскіх готелів в тому, що більшість з них стоїть прямо на березі моря, мають власну територію пляжу. Тут можна знайти як недорогі готелі, так і 5 * готелі світового класу та імені, як Хілтон, Шератон, Конрад, Інтерконтінентал і т.д.

Дуже зручно, коли пляж знаходиться на першій смузі від пляжу, адже ви завжди вже практично на пляжі. Не гірше і друга берегова смуга, до пляжу йти недовго, але при цьому ви завжди далеко від шуму з пляжу. Пляжі в Хургаді неймовірно приємні для ніжок: піщані, чисті. Зручний і вхід у воду, особливо, якщо з вами відпочивають діти. Вхід спокійний і зручний.

Якщо ви любите активний відпочинок і хотіли б зайнятися під час відпустки дайвінгом, радимо вибирати готель недалеко від коралових рифів.

Не варто переживати за те, що неспокійне море накриє ваш готель на першій лінії, насправді, Червоне море досить спокійне. При цьому, власники готелів прагнуть встановити додатковий захист для своїх будівель і туристів і ставлять спеціальні екрани від вітрів.