Сьогоднішній Дубай являє собою розвинутий економічний і туристичний центр, який грає неоціненно важливу роль, причому не тільки для самого однойменного емірату, а також країни ОАЕ, а й близькосхідного регіону в цілому. Саме це місто є місцем здійснення найбільш великих за величиною і значимістю фінансових угод, рівень яких значно різниться. Тут же знаходиться один з найголовніших центрів туристичного бізнесу в найбільш цивілізованому його вигляді. І сьогодні відпочинок в Дубаї воліє все більше туристів з усієї Землі.

Гладячи на зовнішній вигляд сучасного Дубая можна зробити висновок про те, що це - величезний мегаполіс, який відрізняють високі і надзвичайно яскраві хмарочоси, а також архітектурні споруди , побудовані за останнім словом техніки. Водний канал ділить Дубай на дві основні частини - історичний центр під назвою Бар-Дубай, на території якого знаходяться головні визначні пам'ятки Дубая а також більш сучасний Дейру. Також у місті можна виділити бізнес-центри Шейх Заїд Роуд, а також знаходиться в західній частині міста Дубай Марину - рукотворну пристань. І взимку і влітку ви зможете побачити неподалік від неї численні білосніжні яхти. Очікується, що в майбутньому в цьому районі буде побудовано не менше двохсот хмарочосів. А пристань в найближчому майбутньому зможе претендувати на статус найбільшої в світі.

Територія сучасного Дубая - це місце, де зливаються воєдино безкрайня пустеля і цивілізація, сучасні досягнення і мудрість давнини, Західні технології та Східна мудрість. Анітрохи не менше туристів приваблюють традиції гостинності місцевих жителів, а також ввічливість стосовно гостей міста. Доповнять враження про відпочинок чисті міські вулиці, а також високий рівень безпеки, гарантований туристам. Дубай - це місто, відпочинок в якому неодмінно припаде до душі як активного відпочинку, так і більш консервативним туристам; як любителям подорожувати на самоті, так і тим, хто планує прибуття в країну в групі туристів.

Пам'ятки сучасного Дубая

Дубай - місто, з яким зв'язується велика кількість історично значущих пам'яток, до яких щорічно прагнуть тисячі туристів. На території Дубаї сьогодні знаходиться найвища на сьогоднішній день будівля світу. Підраховано, що висота "Бурдж Халіфа" (Burj Khalifa) становить не менше 828 метрів, а кількість поверхів дорівнює 162.

Неймовірної популярністю користуються також унікальні, і знову ж, найвищі в світі співаючі фонтани. Їх водні струмені здатні піднятися на висоту, що наближається до 150 метрам.

Згадуючи готелі Дубая, не можна не вказати Бурж аль Араб, що заслужив репутацію самого розкішного готелю в усьому світі. Вибудуваний у вигляді вітрила, що знаходиться на насипний набережній, він має неймовірно комфортні та просторі двокімнатні номери. У розпорядженні готелю також є вертолітний майданчик. Також, до 2008 року цей готель, маючи висоту, рівну 321 метр, користувався репутацією найвищого готелю в усьому світі.

На території Дубая розташовується один з найбільших світових акваріумів. А також неймовірний по конструкції штучний архіпелаг, до складу якого входять мініатюрні континенти нашої планети. Завдяки цьому у вас, швидше сього, не виникне питання що відвідати в Дубаї і ви не простите собі, якщо ви не побачите ці справжні шедеври архітектури власні очі.

Готелі та готелі Дубаї

Готелі Дубая з перших же днів перебування в місті готові будуть надати своїм гостям повний перелік послуг найвищого класу. Саме тому відпочинок на території цього міста буде коштувати досить дорого, проте, туристи, які відвідали ці місця, вкрай рідко шкодують про кошти, витрачені на послуги.

Кліматичні особливості Дубая

Погода в місті визначається, головним чином, тропічним кліматом, переважаючим на його території. Влітку температура повітря в Дубаї часто піднімається до сорока градусів, взимку ж вона вкрай рідко опускається нижче позначки, рівної 25-28 градусів.

Враховуючи всі кліматичні особливості сучасного Дубая, врахуйте, що оптимальним часом, на яке найкраще призначати екскурсії, пропозиції яких буде надходити вам достатньо багато.


Постарайтеся визначитися з тим, де саме ви збираєтеся побувати, що хочете побачити і на яких пам'ятках збираєтеся загострити свою увагу. Спеціально організовані екскурсії під управлінням досвідченого гіда дозволять вам детально ознайомитися з історичним розвитком міста, пам'ятниками його культури. Красиві місця Дубая неодмінно зроблять вашу поїздку в місто по-справжньому незабутньою.

Запобіжні заходи

Враховуючи національну своєрідність культури Дубая, ретельно продумайте те, як відпочити в Дубаї максимально безпечно для себе і близьких. Норми поведінки на території міста пояснюється в першу чергу тим, що на території держави переважає мусульманство. Саме тому, виходячи в місто, потрібно подбати про свій зовнішній вигляд: по можливості, потрібно прагнути до того, щоб він залишався непомітним і досить скромним. І чоловікам і жінкам бажано носити максимально закритий одяг. Врахуйте також, що цілодобові розважальні заклади розташовуються, головним чином, на закритій території готелів (до них відносяться, головним чином, різні ресторани, казино та бари з алкогольними напоями). Не забувайте про те, що на території Дубая категорично заборонено розпивання спиртних напоїв. Заборонено також фотографувати молільників.

Вихідним днем на території міста є п'ятниця. Державні установи міста відкриваються в половині восьмого ранку, а завершують свою роботу о 13:00 або о 19:00 для приватних підприємств. Виняток у цьому плані становлять лише великі торгові центри, що працюють до 22:00 або 23:00. Варто відзначити, що Дубай є одним з міст, особливо улюбленим цінителями хорошої шопінгу - багато товарів можна придбати тут за досить прийнятною ціною.

Перед виїздом на територію Дубая, подбайте про оформлення візи - потрапити на територію ОАЕ можуть дозволити собі тільки жителі Америки чи Європи. Безвізовий режим також діє для тих, хто планує прибуття в країну транзитом, не покидаючи простір аеропорту.

Перетинаючи кордони Об'єднаних Арабських Еміратів, пам'ятайте про те, ви зможете безперешкодно перевезти через неї не більше 1000 сигарет, 200 сигар, одного кілограма тютюну, двох літрів міцного алкоголю і двох літрів вина. Кількість валюти, дозволеної для ввезення на територію країни, необмежена. Пересуватися безпосередньо по території Дубая ви зможете, користуючись послугами таксі. Намагайтеся вибирати таксі, на яких встановлено спеціальний лічильник - це буде значно вигідніше.

Чим зайнятися в Дубаї?

Для того щоб зрозуміти, де відпочити в Дубаї, розглянемо, які варіанти відпочинку може запропонувати вам це місто. Так, на сьогоднішній день відомо, що Дубаї є місцем проведення найбільш великих, а також престижних кінних змагань. Масштаби змагань також дозволили скачок зайняти почесне місце в книзі рекордів Гіннеса. У цьому ж місті проходять також досить відомі верблюжі перегони.

Шанувальники активного відпочинку можуть віддати перевагу гольф-клубах або відправитися в плавання на яхті. Місто також може запропонувати відпочиваючим широкий спектр та інших розважальних заходів.

Спеціальні пропозиції для відпочинку в Дубаї передбачені також і для тих, хто приїхав в місто з дітьми. Спеціально для них в Дубаї побудована велика кількість розважальних комплексів, дитячих майданчиків, відмінно обладнаних пляжів. Відмінний відпочинок в Дубаї всією родиною також подарує вам відвідування кращого на території ОАЕ зоопарку, а також аквапарку під назвою Wild Wadi. Завдяки цьому сімейний відпочинок в Дубаї пройде саме так, як ви планували.

Таким чином, сучасний Дубай являє собою розвинене місто, який відрізняється відомими проектами нерухомості, що прославили його на весь світ. Все це і багато іншого зробить ваш відпочинок в Дубаї максимально захоплюючим, цікавим і різноманітним.