Неймовірно красивий і велике місто Дніпропетровськ розташовується на двох берегах річки Дніпро, які з'єднуються дивовижними мостами. Металургійна промисловість є однією з найбільш розвинених в Дніпропетровську. Крім цього, місто славиться безліччю пам'яток. Це театри, пам'ятники, музеї та інше. Відпочинок в цьому чудовому місті напевно не буде нудним і похмурим! Повірте, відпочивати можна не лише за кордоном. Звичайно, відпочинок в Австрії буде яскравим і насиченим, але вихідні в Дніпропетровську нічим не гірше!

Турфірма або самостійність?

Для кожної людини ідеальний відпочинок той, який повністю буде підходити під його уподобання та інтереси. До речі, відпочити в Дніпропетровську можна як самостійно, так і за допомогою турфірми. В останньому випадку ви зіткнетеся з якоюсь обобщенностью туру, тобто зможете ознайомитися тільки з найбільш популярними пам'ятками.

Якщо ви хочете здійснити глобальну екскурсію в цьому чудовому місті, то тоді вам доведеться оселитися там на кілька днів. Але з цим не буде проблем. Можна знайти кімнату або зняти номер в готелі прямо на березі річки. До ваших послуг всілякі кафе і ресторани, так що голодними ви напевно не залишитеся.

Пишність пам'яток

Вся Україна на чолі з Дніпропетровськом пишається колекцією унікальних кам'яних баб. Ці старовинні фігури були створені в III-му тисячолітті до н.е.


Фігури є власністю Дніпропетровського історичного міського музею баб. Налічується їх близько 80-ти.

Не можна не сказати про візитну картку міста - Алеї закоханих, яку прикрашає вишуканий фонтан "Амур". У цій зоні закохані і люблячі люди призначають побачення, тому що воно дійсно просякнуте високим почуттям.

Ботанічний сад - ще одна помітна пам'ятка, яку дуже люблять жителі міста. В саду росте різноманіття різних рослин, які радують відвідувачів своєю красою і незвичністю. Серед не менше колоритних пам'яток Дніпропетровська слід виділити алею Приємних зустрічей, фонтан Романтичних побачень і лаву довгого очікування. Прямо під стрілами Амура близько Рушника можна завжди зустріти молодят і відчути особливу, таємничу атмосферу любові і щастя. До речі, згідно з легендою, рушник з'єднує закохані серця назавжди і у випадку розбрату може помирити пару.

Не можна забувати про зону відпочинку біля Оперного театру, де знаходиться Дніпропетровський фонтан. У зоні ви можете присісти за столиком в кафе, де у невимушеній і спокійній обстановці зможете провести приємно час, послухавши музику або поговоривши про що-небудь з друзями або коханою людиною. Відправившись в приголомшливий Дніпропетровськ, ви не пошкодуєте, адже отримаєте нові емоції від краси тамтешньої природи і пам'яток!