Вибираємо тур.

Відпочити на Чорному морі можна в будь-який час. Крім того, зробити це можна абсолютно недорого. В залежності від ваших уподобань, ви можете провести в Геленджику - прекрасному місті на море, як сімейний відпочинок, так і просто відпочинок в компанії друзів і подруг.

Для туристів, ідеальним часом для відпочинку є літо. У розпал літнього сезону тут дуже багато приїжджих з різних міст країни і навіть зарубіжжя. Взимку тут особливо не розгуляєшся, хоча надихатися свіжим повітрям все-таки можна, як і покуштувати шашлик в кафе, познайомитися з місцевими пам'ятками і стати практично жителем міста, вільного від туристів.

Не варто гадати з тим, де відпочити - краще підтримати вітчизняний туризм і відпочивати в рідній країні. Тут знайдеться безліч цікавих розваг, як для дорослих, так і для туристів з дітьми, для самих діточок. Чого варті тільки водні атракціони і парки з каруселями і різноманітними гойдалками, від яких діти не захочуть відходити.

Крім того, Геленджик велике місто, тут дуже багато цікавий місць, парків, екскурсій, і ресторанів, де ви відмінно проведете час, відпочинете і добре поїсте. Побувавши на море, не забудьте відвідати місцевий порт, забратися на високу гору і поглянути на знамениту бухту, в якій розташоване місто Геленджик.

Відпочинок в Геленджику привабливий ще й тим, що тут можна відпочити і молодим людям, і сімейним і літнім парам, і дітям. При цьому ви не будете заважати один одного, а часом і помічати. Набережна завжди знаходиться під наглядом поліції, тобто гуляти і відпочивати тут безпечно, навіть поліцейські, прогулюючись по парку, можуть присісти на лавочку і з'їсти морозиво.

Вибираємо житло.

У Геленджику вартість житла буде трохи вище, ніж в невеликих приморських селах поблизу. У вашій волі або підібрати житло неподалік від Геленджика і просто їздити в місто для відпочинку, повертаючись увечері в село, або змиритися з місцевими цінами. Хочеться відзначити, чому вартість цін на житло в Росії в містах-курортах вище, ніж у Туреччині. Пояснюється це тим, що в Туреччині рівень життя на порядок нижче, відповідно і ціни там нижчі. З тим же успіхом можна поїхати відпочивати в сусіднє село або малозаселених плем'я, може, і платити не доведеться. На Чорному морі люди, як правило, заробляють собі на життя в сезон, а весь інший час живуть на гроші, які заробили влітку. Зате ті, хто вирішили заощадити в червні 2013 року і полетіли в Туреччину, вже пошкодували про це у зв'язку з настали бунтами всередині республіки.

Повернемося до нашої теми: житло в Геленджику. Безумовно, найбільш комфортне проживання можна отримати в готелях. Але тут і вартість буде такою, що не всіх влаштує, хоча умови гідні - при нормальному поведінці, та й просто при дотриманні правил спілкування, ви залишите про відпочинок найкращі враження. Якщо ви вважаєте, що персонал повинен служити вам, як це робили раби своїм панам, то підхопите грубість чи байдужість в кращому випадку і будете цього варті (таке в російських курортах зустрічається дуже часто, коли причиною негативного відгуку про готелі є хамська поведінка відпочиваючих! ). Готелі Геленджика не єдині варіанти комфортного відпочинку, так само варто звернути увагу на Гостьові будинки. Тут рівень попроще, ціни прийнятні, але кімнати між тим відмінні. У гостьових будинках як правило є прості і комфортабельні номери, тому звертайте увагу на опис номерів та їх вартість.

Рада! При виборі житла в Геленджику звертайте увагу на вартість номера.


З чого вона виходить: з розрахунку ліжко-місця в номері (тобто за 1 особу) або з розрахунку оплати цілого номера (в середньому на 2-3 чоловік).

Для економного відпочинку варто звернути увагу на більш скромні варіанти житла. Найчастіше, на всіх сайтах нерухомості це розділ "Економ". Сюди відноситься здача кімнат у приватному секторі (тобто в приватному будинку, господарі ж займають окремий поверх або навіть будинок), оренда квартир або кімнат у будинку з господарями (як правило, здаються кімнати тільки одній родині по сусідству з власниками житла).

Пам'ятки.

Коли ви визначитеся з житлом, необхідно вирішити, що відвідати в Геленджику. Є кілька важливих пам'яток, який має побачити кожен турист Чорного моря і тим більше - Геленджика.

  1. Сафарі-парк. Його розмістив на собі Маркотхський хребет. Тут дійсно варто побувати. Вартість буде залежати безпосередньо від обраного вами варіанту огляду сафарі-парку. Це можна зробити пішки або на канатній дорозі. Радимо пройтися пішки: це не тільки відмінна навантаження на ноги, а й великі можливості. Ви можете зупинитися де завгодно, уважніше розглянути тварин і дольмени, зробити пам'ятні фотографії;
  2. РЦ "Олімп". Знаходиться трохи вище, ніж Сафарі-парк, тому ці пам'ятки Геленджика завжди об'єднують, чого ми і вам радимо зробити. Тут вам обов'язково потрібно прокотитися по канатній дорозі (головне взуття заздалегідь зняти і тримати в руках або взуватися в взуття, яке не спаде, наприклад, сандалі, кросівки, кеди, мокасини та ін.). Коли ви будете під'їжджати до посту оглядової вежі, вас попросять посміхнутися - в цей час вас фотографують, ці фотографії ви зможете придбати на пам'ять на зворотному шляху. Звідси ви зможете побачити бухту і Геленджик з його околицями;
  3. Аквапарк "Золота бухта". Вже кожен знає, що цей аквапарк - найбільший в Росії. Тут дуже багато гірок для самих різних видів відпочинку: спокійних, дитячих, парних і екстремальних. Ті, хто приїжджає відпочивати парами, із задоволенням беруть подвійні кола (вже овали) для катання з водних гірок (але тільки з відкритих, для відкритих гірок є килимки). Якщо цей аквапарк ви вже відвідували або хочете відвідати його трохи пізніше, розгляньте для відпочинку такі аквапарки Геленджика, як "Бегемот" (17 спусків) і "Дельфін" (8 спусків);
  4. Джипінг. Обов'язково придбайте екскурсію з джипінг. Гірські повороти і річки будуть виробляти в організмі адреналін. В залежності від уподобань та розміру групи, вибирайте, на чому хочете покататися - на УАЗі або на ГАЗі. Відчуття і враження неймовірні і тут і там, хоча багато чого залежить і від водія, від екскурсії і ваших попутників (нехай будуть більш сміливі і розкуті, щоб не просили їхати повільно і по рівній місцевості, інакше буде нудно);
  5. Абрау-Дюрсо. Це невелике село недалеко від Геленджика, де виробляють шикарні вина і шампанське. Тут неймовірно красиво, так що рекомендуємо відвідати дану пам'ятку Краснодарського краю. Можна відвідати екскурсію в цех, в льоху, дізнатися про виробництво напоїв, а так само покататися по озеру Абрау, погуляти в красивому парку і прикупити шампанське з собою.

Крім іншого, Геленджик славиться теплим морем , водними розвагами, парками атракціонів, польотами з парашутами, дельфінарієм, нічними дискотеками, зануреннями в море з аквалангами під наглядом інструкторів і ще безліччю інших розваг.