Туристичний бум Бразилія переживає з початку 50-х - саме тоді відпочинок в Бразилії став популярний серед європейців, які були зачаровані бразильськими карнавалами і амазонської сельвою. На сьогоднішній день відпочинок в Бразилії - синонім плотських задоволень, гарячого відпочинку, незабутніх вражень і радості. Оркестри грають на вулицях самбу - від заходу і до світанку, адже ніч - найгарячіший час, на танцівницях з одягу лише яскраві блискучі пір'я, з гори Корковаду за всім цим спостерігає велетенська статуя Христа. Пляжі навіть вночі багатолюдні, а швидкокрилі чайки, здається, кричать вже на людській мові. Тільки от на якому?

Туризм в Бразилії

На сьогоднішній день туристична індустрія Бразилії розвинена досить добре, близько шести мільйонів бразильців працюють у сфері туризму, що дає можливість підтримувати інфраструктуру на належному рівні. Завдяки цьому тут можливий будь-який вид відпочинку - сімейний відпочинок, пляжний, екскурсійний, відпочинок з дітьми і багато іншого, наприклад, медичний тур - в ньому ви зможете оглянути деякі визначні пам'ятки і зробити косметичну операцію - вартість операції в середньому вдвічі нижчі за ціни в Америці, а школа косметичної хірургії тут дуже розвинена. Звичайно, найкращим чином це видно по тому, як готелі Бразилії приймають своїх гостей - в більшості випадків у туристів достатній вибір для того, щоб визначити для себе той готель, який підійде найкраще для передбачуваного відпочинку.

Бразилія сьогодні

Холода, притаманні нашій країні, стомлюють куди більше, ніж що-небудь інше. Хочеться тепла, хочеться яскравих фарб, хочеться захоплень, емоцій, щастя і свята .. Якщо все саме так, значить, пора їхати до Бразилії. Неважливо, влітку чи взимку, завжди є маса варіантів, як відпочити в Бразилії - це країна нестримних веселощів, ласкавого сонця, доброї кави і привітних людей. Найяскравіше і захоплюючий захід тут проходить взимку, на початку лютого - великий, відомий всьому світу бразильський карнавал, який йде одночасно у всіх містах.

Клімат

Клімат Бразилії типовий для тропіків, але за рахунок великої території погода в різних куточках країни все ж відрізняється. Узбережжя можна відвідувати цілий рік. Влітку тут досить прохолодно, тому туристичний сезон злегка спадає, але не припиняється зовсім - багато мандрівники воліють Бразилію будь-якій країні, незважаючи на температуру. Відпочинок в Бразилії всією сім'єю буде найбільш приємний в зимові місяці - в січні і лютому середня температура завмирає близько 26 градусів вище нуля, а навесні і восени тут панують тропічні зливи - час сезону дощів. Що, втім, не робить країну пустельною.

Що відвідати?

Дуже часто туристи задаються питанням - що відвідати в Бразилії, щоб дійсно дізнатися цю країну? Перше місто, який обов'язковий до відвідин - Ріо-де-Жанейро, де зосереджені найпривабливіші для туристів пам'ятки Бразилії. Звичайно, головна з них - пляж Копакабана, кращий в Ріо. По-справжньому райське містечко, тут ви зможете зануритися в прості земні задоволення - море, сонце, пісок, освіжаючі коктейлі та фрукти. Мальовничі краєвиди Копакабани немов з реклами - прекрасний вид на скелі, на статую Ісуса Христа, та й просто чарівне узбережжі - відпочинок в Бразилії всією сім'єю неодмінно буде вдалим.

Не можна залишити без уваги і самий африканське місто Бразилії - Сальвадор. Місцеве населення говорить, що відвідавши його, можна зрозуміти душу цієї цікавої країни. Сальвадор - місто-загадка, місто-екзотика, який привертає увагу як яскравий камінчик на піску. Кожна вулиця, кожен будинок зберігають тут непередаваний колорит і колоніальну атмосферу, тут зачаровують види, смаки і запахи - ви зможете спробувати африканські страви, придбати ритуальні страви і помилуватися капоейрою - бойовим танцювальним мистецтвом. Історична частина Сальвадора включена до спадщини ЮНЕСКО - це справжнісінький колоніальний архітектурний музей. Відпочинок в Бразилії всією сім'єю може стати справді захоплюючим - для цього варто відвідати Сальвадорські численні музеї та ознайомитися з його оригінальною культурою.

Сальвадор також називають містом церков - їх тут по одній на кожен день року, і кожна - особлива .


Незважаючи на те, що релігія тут досить традиційна, вона має дивні форми - у сьогоднішній релігійного життя Бразилії химерно переплелися християнські канони, африканські традиції та вірування індійців.

Природні багатства

Також незабутні враження доставлять і дюни Ленсуа Мараньян - сімдесят кілометрів узбережжя з піщаних дюн, які перемежовуються ставками з чистісінькою водою, в ній можна побачити морських тварин, наприклад, крабів і черепах. Дюни розташовуються в національному парку Ленсуа Мараньян, в якому можна ознайомитися з екосистемою Бразилії.

Амазонія - ще одна туристична мекка Бразилії. Джунглі у всій їх красі. Велика частина кисню, який є на нашій планеті, виробляється саме в джунглях Амазонії, яка займає третину території Бразилії. Флора і фауна Амазонії унікальні, тут зустрічається безліч ендеміків, як серед тварин, так і серед рослин. У деяких місцях рослини розташовані так тісно, що сонячні промені ніколи не дістають до землі.

Річка Амазонка має більше тисячі приток, а її води складають близько 20% від запасу прісних вод на планеті, це справжнісінька водна імперія , по якій просто необхідно зробити прогулянку - адже без неї Бразилія не Бразилією. Узбережжя Амазонки є химерною місцевість, де відпочити не складе труднощів.

Розваги

Звичайно, як і в будь-якій туристичній країні, в Бразилії широко розвинена індустрія нічних розваг - тут безліч найрізноманітніших барів і клубів на будь-який смак, де можна протанцювати до світанку, послухати чудову музику, та й взагалі провести час із задоволенням.

Крім цього тут достатньо і інших радощів - так, наприклад, якщо ви є любителем футболу, то вам обов'язково потрібно відвідати стадіон " Пакаембу "- бразильський футбол на полі, куди виходить сам Пеле, запам'ятається вам на все життя. Хороший футбол на батьківщині кращого футболіста просто не може не запам'ятатися.

Культурне життя Бразилії в основному зосереджена в місті Сан-Паулу - тут весь час проходять різноманітні фестивалі, виставки, покази моди. Тут же розташовані кращі музеї країни, відвідавши які, ви зможете зануритися в культуру та історію. Кілька тисяч ресторанів допоможуть зробити відпочинок різноманітніше - можливість вибору приваблює всіх.

Виїхати з Бразилії, не навчившись танцювати румбу, мамбу або сальсу - справжній злочин, ці яскраві емоційні танці розучуються досить швидко, і запам'ятовуються на все життя. Ви здивуєтеся, але танцювати тут уміють дійсно все - варто тільки почути музику, як можна побачити пританцьовувати офіціантку, зграйку хлопчаків на вулиці, які танцюють, і навіть літні леді не залишаться стояти осторонь - якомога, коли грає музика? Будь доброзичливий чоловік з радістю дасть вам пару уроків, а якщо ви все ж хочете професійної підготовки, то в багатьох клубах є навчальна програма для туристів - коштує це дуже і дуже недорого, триває всього кілька занять, зате в результаті ви будете танцювати сальсу також добре , як місцеве населення.

Цікаво! Сорокаметрова статуя Ісуса визнана одним із семи чудес сучасного часу. Кращий кави виробляється саме тут, але протягом довгого часу національним напоєм було какао. Збірна Бразилії з футболу завойовувала кубок Світу п'ять разів. Офіційної релігії в країні немає, але в той же час понад сімдесят відсотків місцевих відносяться до католицького віросповідання.

Бразилія - прекрасне місце для сімейного відпочинку, приголомшливої краси пляжі не залишать байдужими навіть самих скептично налаштованих людей, місцевий темперамент, а також привітність і гостинність зроблять відпочинок в Бразилії самим яскравим і незабутнім враженням, яке буде викликати вашу посмішку ще довгі і довгі роки. Звичайно, для того, щоб відпочинок був радісним і незабутнім, необхідно ретельно його організовувати - в тих випадках, коли ви не впевнені у своїх силах, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Вони зможуть влаштувати ваш сімейний відпочинок таким чином, що на вашу долю залишаться лише одні задоволення, а всі організаційні питання будуть заздалегідь вирішені компетентною людиною.