Астрахань - це місто, що знаходиться на Волзі, що славиться своєю риболовлею, безліччю портів. Це місце, де можна добре відпочити, погрітися на сонці, покуштувати смачної риби, чорної ікорки та іншого. Той, хто хоче відвідати Каспійське море, але любить проводити відпустку, не тільки лежачи на пляжу, повинен відправитися саме в Астрахань!

Що відвідати в Астрахані.

У цьому місті дуже багато цікавих місць, тут багато промислових підприємств, про які можна дізнатися багато цікавого. В Астрахані є відділення "Газпром", і, враховуючи, що це місто рибний, то тут є рибопереробні підприємства. Взагалі, на даний період Астрахань складається з 4 районів, однак вони досить великі, тому якщо задумка розділити місто на 7 районів! Зараз же вам варто відвідати Ленінський, Кіровський, Трусовском і Радянський райони, в кожному з яких вам буде цікаво прогулятися.

Ленінський район Астрахані.

Цьому району вже 66 років. Саме в цьому районі ви опинитесь, якщо приїдете в Астрахань на поїзді, тому станція "Астрахань-1" знаходиться в Ленінському районі міста. Тут так само є і автовокзал. Обов'язково сходіть на центральний стадіон "Астраханьгазпром", пощастить, якщо під час вашого перебування там проходитимуть ігри. Саме в цьому районі гості міста та місцеві жителі можуть відвідати "Макдональдс".


Наприкінці минулого роки пройшло урочисте відкриття крупного ТЦ "Ярмарок".

Кіровський район Астрахані.

Як і в багатьох містах, цей район є центральним в Астрахані. Тут велике зосередження не тільки адміністративних будівель, але і культурної спадщини, громадських закладів. В цей район необхідно зазирнути обов'язково, ви зможете багато чого побачити, відвідати і зробити багато красивих і пам'ятних фотографій з Астрахані, наприклад зі скульптурою Вобли-Годувальниці.

Трусовском район Астрахані.

Цей район стоїть на правобережжі російської річки Волги. Тут знаходиться районний суд, прокуратура. Цей район взагалі розділений на Південний, Північний і Центральний, сам по собі він витягнутий злегка схожий за формою на бумеранг. Тут ви зможете відвідати різні площі, наприклад, Базарну, ковальських, Торгову, а так само проспект Гаманців.

Совєтський район Астрахані.

Даний район знаходиться на лівому березі Волги. Тут знаходиться великий торговий центр "METRO". Цей район досить маленький в порівнянні з іншими і має 5 мікрорайонів. Побувавши тут, відвідайте краєзнавчий музей. Саме тут знаходяться милі і затишні житлові масиви, тут красивий і доглянуті сквери, тут і пам'ятки архітектури знаходяться.