Як відпочити в Астрахані? Це не такий вже і складне питання. Як правило, полягає цей відпочинок, здебільшого, в полюванні або ж у весняній риболовлі на легальних туристичних базах, як "Економ", так і "Віп" класу. Цей заповідний край - ідеальне місце для рибного лову на Каспійському морі.

Але відпочинок в Астрахані - це не тільки спеціалізовані рибальські бази або лісу, призначені для полювання. Це - всі необхідні умови для максимально захоплюючого проводження часу в цих краях, відомих навіть далеко за межами Росії.

Риболовля в дельті Волги

Риболовля в дельті річки Волги дає відпочиваючим можливість насолоджуватися всім пишністю навколишнього середовища, оцінивши богатсво рослинного і тваринного світу цього чудового екологічного російського куточка.

Увага! Риболовля в Астрахані - одна з найбільш емоційних різновидів відпочинку. Вона не проста, сидіти і дивитися на нерухомий поплавець протягом декількох годин тут не доведеться - клювання в Астрахані просто чудовий.

Важливо! Риболовля тут є не звичайним розвагою. Тут можна отримати поради професіоналів, які допоможуть в успішній рибної ловлі. Інструктори розповідають і про вибір снастей, і про вибір часу, і про вибір місця для риболовлі.

Полювання під водою і в лісовому масиві

Що таке пам'ятки Астрахані? Що таке простий і нехитрий відпочинок? Все це прекрасно поєднується в прогулянках по перелісках, лісах і полях в пошуках дичини разом з рушницею, або ж у засідках в плавнях до самого сходу сонця. Помилуватися чудовими і виразними красотами російської природи можна саме тут. До речі, засідки в плавнях в очікуванні рідкісної пернатої здобичі забезпечують відпочиваючим максимум емоцій і гострих відчуттів. Саме тому, замислюючись над тим, що відвідати в Астрахані, особливу увагу необхідно приділити не тільки огляду будь-яких достропрімечательностей, але й елітного відпочинку - полюванні в найбільших угодах, в яких водиться безліч видів найрізноманітнішої дичини.

Не перший рік одним з найпопулярніших видів відпочинку, між іншим, є азартна, захоплююча і захоплююча підводне полювання в дельті річки Волги. Таке полювання - неймовірно цікава і багата трофеями. Одним словом, вона дозволяє не тільки отримати море задоволення, але й пишатися своїми справжніми досягненнями удачливого і влучного мисливця. Підводне полювання в Астрахані - це окрема розмова. Звичайно ж, кращого місця для занурення під воду з рушницею знайти просто неможливо.

Обережно! Тут плавають хижі риби досить великих розмірів, поєдинок з якими гідний насправді тільки справжніх чоловіків.

Таким чином, коли перед туристами (особливо, перед іноземними) виникає питання "де відпочити?", Вони нерідко відправляються саме в Астрахань, на полювання в заповідних місцях.

Переваги астраханського відпочинку

Таким чином, відпочинок в Астрахані всією сім'єю виділяється особливою оригінальністю, адже це не просто відпочинок на пляжі, це - чудова рибна ловля на вечірній або на ранковому світанку, це - справжнє полювання, зустріти яку де-небудь ще - досить важко.

До речі, на сьогоднішній день безліч туристичних компаній пропонує своїм клієнтам готелі Астрахані по абсолютно доступними цінами. Влітку і взимку ціни на номери в готелях, звичайно ж, відрізняються, тому не варто забувати про передчасну броні номерів. Ну і, само собою, відправляючись на такий сімейний відпочинок, ні в якому разі не варто забувати про фотоапарат, адже такі приголомшливі улови або дичину зустрічаються не так і часто.

В принципі, тим, хто вже звик відпочивати в Астрахані, не варто пояснювати того, що таке, наприклад, Каспийские гуркіт - недоторканий людськими руками мальовничий оазис - райський куточок, який представляє своїм гостям безліч різновидів прісноводних риб (практично всіх), які є найбільш бажаним трофеєм для кожного справжнього рибалки.

Астраханські тури, між іншим, знамениті красою своїх чудових пейзажів на всю Росію. Крім того, приваблює сюди туристів і контрастність клімату, і гостинність, і привітність місцевих жителів, ну, і, звичайно ж, чималі рибні запаси.


Саме останній факт нерідко є вирішальним при виборі місця для відпочинку людей, небайдужих до рибного лову. Та що тут говорити, тут відпочиває і тіло, і душа, тут можна насолоджуватися південним ласкавим сонцем, тут можна спробувати чудові рибні делікатеси ...

До речі, риболовля в Астрахані приваблює туристів ще й тим, що хороший кльов відзначається тут протягом цілого року - тобто, сезонних обмежень тут немає, хоча вид улову від пори року, звичайно ж, залежить. Приміром, судака, окуня, воблу або ляща можна зловити в будь-який час року. Але, якщо добре розібратися, можна відзначити те, що навесні ловиться найчастіше велика вобла, яка прагне на нерест - між іншим, вона і є так званим символом риболовлі в Астрахані - улюбленим трофеєм рибалок (не тільки приїжджих, а й місцевих). Влітку любителям рибного лову в основному попадається судак або щука. Восени, як правило, клює жерех. Взимку ж можна зловити різну рибу, погодні умови дають відмінну можливість підлідного лову. Підводне полювання в Астрахані можлива протягом цілого року завдяки прозорості води у Волзі і численним її протоках і єриках.

Астраханські туристичні бази

Кожен рік приносить Астрахані все більшу і більшу популярність. У цьому немає абсолютно нічого дивного, адже який з видів відпочинку тут би не був обраний, він у жодному разі залишить безліч приємних емоцій і вражень. Хіба може не радіти людська душа побачивши настільки мальовничої природи прибережних районів, настільки гармонійно поєднується з досить екзотичними пейзажами напівпустельною астраханської зони. Але крім краси річкових просторів і багатства підводного світу вражає туристів і чудовий сервіс рибальських і туристичних баз. Останні, до речі, з недавнього часу стали набагато популярніші стандартних готелів. Тут клієнтові не тільки надається комфортабельне житло, але і організовується дозвілля, харчування, пропонуються послуги єгеря, що допомагає у виборі найбільш вдалих місць для відпочинку на річці, полювання або риболовлі.

Як правило, такий відпочинок, що особливо важливо для відпочинку з дітьми, забезпечується чудовим обслуговуванням, комфортним проживанням та іншими додатковими послугами.

турбази в Астрахані та області більш ніж достатньо. Розташовані вони практично біля кожної невеликої річечки, що впадає в Волгу або ж біля одного з її приток. Унікальна природа, краса і багатство ландшафту, різноманітність рослинного світу просто не може не приваблювати сюди туристів. Між іншим, про рослинність .. Чого тільки коштує один лотос, квітучий з липня по вересень ...

Астрахань - великий центр рибного промислу, тому відпочинок на туристичних базах тут розрахований здебільшого саме на риболовлю. Відпочивають тут не тільки рибалки-професіонали, а й новачки, які тільки починають цим захоплюватися. Найчастіше відпочивають на базах люди навесні або ж з липня по жовтень, так як в цей час риба буквально "проситься на гачок". Фотографії, зроблені тут, не тільки займуть чільне місце у фотоальбомі, а й здивують своєю яскравістю багатьох людей. Розраховані туристичні бази також і на любителів полювання, адже в астраханських лісах, як вже було зазначено, водиться чимало пернатих - качки, лиски, сірі гуси, крижні.

Заборонено! Не можна братися за зброю в нетверезому стані. Це не тільки спричинить за собою штраф, але, найстрашніше, може і призвести до неприємних наслідків.

Туристичні бази пропонують найрізноманітніші умови для гостей Астрахані. Все залежить від того, що хочуть побачити і отримати від відпочинку туристи. Більшість туристичних баз розташовується таким чином, що відпочивальники можуть отримати задоволення і від риболовлі, і від полювання - в лісовому масиві неподалік від Волги або її проток. До речі, в цих протоках бажаючі з легкістю можуть зловити чимала кількість раків, що говорить про кришталевій чистоті води. Добираються до місць рибного лову, як правило, на гребних човнах. Більш віддалені "рибні місця" вимагають подорожі на катері.