Де відпочити з максимальною користю для себе і близьких? Цим питанням рік від року задаються мільйони росіян. Одним з кращих місць для активного проведення часу, де можна взимку і влітку відпочити з дітьми і на весь рік зарядитися позитивними емоціями, є Республіка Адигея. До речі, Адигея є частиною Кубані. Безліч культурних пам'яток, різноманітні види активного відпочинку, система якісного обслуговування туристів - все це дозволяє регіону Росії утримуватися в лідерах у сфері екскурсійного туризму. Сучасна Адигея готова запропонувати вам безліч видів як самостійного, так і групового часу. Саме тут ви зможете знайти оптимальний баланс між туризмом і відпочинком. Завдяки цьому тисячі туристів з усіх куточків Росії вже вибрали відпочинок в Адигеї!

Чому вам варто поїхати до Адигеї?

Розглянемо основні переваги проведення часу на території Республіки Адигея. Вдале розташування міст республіки Адигея дозволяє туристам практично цілий рік насолоджуватися теплим і м'яким кліматом. Тепле, але не спекотне літо і м'які, снігові, але не холодні зими роблять умови щадними і відповідні туристами з усіма групами здоров'я.

любителів активного відпочинку Адигея зможе порадувати численним безліччю різноманітних способів проведення часу. Готельним прикрасою програми стане розвинена культурна програма, що включає в себе можливість на власні очі побачити пам'ятки Адигеї, а заодно - доторкнутися до загадкової і стародавній культурі.

Цінова політика, діюча на курортах Адигеї, дозволить отримати задоволення від поїздки самому широкому колу туристів. Бюджетні пропозиції, а також спеціальні можливості для людей середнього або високого достатку дозволять будь-якому охочому знайти варіант, що ідеально підходить саме йому. Завдяки цьому співвідношення ціни та якості послуг, що надаються курортами Адигеї, приємно здивує вас своєю вигодою.

І Республіка Адигея, і околиці селища Каменномостський відрізняються досить високою концентрацією рукотворних пам'яток, а також цікавих природних об'єктів. Завдяки цій особливості надзвичайною популярністю в республіці користуються як одноденні радіальні походи по окрузі, так багатоденні походи по горах, які приємно здивують вас своєю насиченістю і різноманітністю. Що відвідати в Адигеї, і що приверне вашу увагу - вирішувати вам!

Чималою перевагою відпочинку в Адигеї є його безпека. Саме тому ви можете навіть не побоюватися того, що сімейний відпочинок в цьому регіоні буде затьмарений якої-небудь неприємністю. Якість обслуговування, яке запропонують вам готелі Адигеї, також навряд чи залишить байдужим навіть досвідченого туриста.

Що може запропонувати вам сучасна Адигея?

Любителі активного відпочинку, нових і яскравих вражень, а також ті, хто не втрачає можливості доповнити свою колекцію спогадів яскравими, запам'ятовуються кадрами, можуть віддати перевагу прогулянкам по крутих гірських схилах неподалік від галасливих водоспадів. Для тих же, хто не уявляє своє життя без екстриму, розроблені спеціальні програми відпочинку. Досвідчені інструктори дозволять вам подолати русло гірської річки вплав, покататися на позашляховику по самим немислимим раніше маршрутами. А заодно - здійснити огляд печер і дозволити собі справжнісіньку кінну прогулянку.

Однак, якщо ви не вважаєте себе шанувальником екстремального проведення часу і є шанувальником боле розміреного і спокійного проведення часу, ви можете з головою зануритися в чудову природу республіки Адигея. Спеціально для вас в Адигеї ось вже багато років діють спеціальні екскурсійні тури, що дозволяють всім бажаючим сповна насолодитися видом величних гір, бурхливих річкових потоків. Ну і, звичайно ж - побачити скарби Адигейської природи - Хаджахохскую теснину, плато Лаго-Накі, а також водоспади Руфабго.

Окремо варто відзначити можливість відправитися в кінні тури для того, щоб познайомитися ближче і, звичайно ж, поспілкуватися ближче з цими дивовижними тваринами. І, звичайно ж, забезпечити собі незабутній відпочинок в Адигеї всією родиною.


Спеціальні програми розраховані як на досвідчених наїзників, так і для новачків, тільки охочих долучитися до чарівливому світу кінного спорту. Міста Адигеї мають у своєму розпорядженні чималу кількість спеціальних тренувальних майданчиках; в наявності також є спеціально навчені коні. Завдяки настільки незвичайної послузі ви також зможете не відчуваючи особливого дискомфорту оцінити красу пейзажів Адигеї. Враховуючи високий рівень підготовки фахівців, а також низьку складність подібних турів, дозволити собі цю поїзду зможе будь-який турист, незалежно від віку та фізичної форми.

Як відпочити в Адигеї тим, хто звик дивитися на світ з висоти пташиного польоту? Підходящий для себе тур до Адигеї знайдуть і шанувальники альпінізму. Море позитивних емоцій, поза всяким сумнівом, принесе вам сходження на Фішт. Підкорити цю вершину, поза всяким сумнівом, зможуть не тільки досвідчені альпіністи, але також і новачки. Завдяки походу на Фішт будь-який бажаючий зможе подарувати собі шанс оцінити красу Адигеї з висоти пташиного польоту, вдосталь намилуватися околицями, а заодно - набути навичок ходіння по гірських стежках, розучити елементи альпінізму, катання на конях і трекінгу.

Найпопулярніші види відпочинку Адигеї

Трекінг являє собою піші прогулянки по пересіченій місцевості. Незважаючи на те, що туристи не мають можливості застосовувати спеціальну техніку або який-небудь інший інструментарій, цей напрямок відпочинку є дуже поширеним у багатьох регіонах Росії і його популярність зростає з кожним роком. Не є винятком і Адигея.

Вже за назвою Каньонінг легко здогадатися, що цей вид відпочинку передбачає можливість подолання каньйонів без використання яких- небудь спеціальних плавальних засобів. Незважаючи на те, що такий вид туризму користуємося чималим інтересом, варто відзначити, що наважитися на нього може лише людина, що володіє розвиненими навичками не тільки плавання, але також скелелазіння і спуску, а також підйому по мотузці. Найбільшу популярність в Росії набув саме каньонинг Адигеї.

Рафтинг, або спортивний сплав на гірських річках, вже випробували на собі тисячі росіян. Для цього виду відпочинку використовуються спеціальні надувні матраци, або рафти. Оптимальним місцем для рафтингу в Адигеї є Річка Біла. Саме там туристи можуть повною мірою випробувати всі принади рафтингу різного рівня складності, а також різної тривалості.

Кінні прогулянки невипадково являють собою один з найбільш популярних, а також улюблених туристами видів відпочинку. Їзда верхи здатна подарувати туристам не тільки чудовий вид проведення часу, але також служить відмінним ліками при багатьох захворюваннях. Кінні прогулянки також дозволяють туристам ознайомитися з багатьма пам'ятками Адигеї. Кінні прогулянки дуже поширені на території республіки і дуже улюблені відвідувачами.

Чимало задоволення поціновувачам екстремальної їзди доставить також джипінг - поїзди на автомобілі по гірських стежках на підвищеній швидкості. Ну і, звичайно ж, ніщо не перешкодить вам поєднати джипінг з пізнавальною екскурсією і можливістю детального знайомства з красотами Адигеї.

Незважаючи на те, що початківці туристи навряд чи коли-небудь стикалися з феноменом кейвінга, досвідчені напевно зрозуміють , що мова йде про техніку максимально безпечного проходження печер. Однією з неодмінних умов цього туризму є збереження цілісності не тільки самої печери, але також здоров'я і життя всіх учасників експедиції. Ця комерційна галузь туризму створена швидше для підкорення печер, ніж для дослідження їх з науковою метою.

Ну і, звичайно ж, не можна обійти стороною екскурсії, які постійно організовуються на території Адигеї. Завдяки їм ви зможете не тільки максимально детально вивчити всі пам'ятки Адигеї, але також зробити вибір на користь більш активного проведення часу. Відпочити в тиші після насиченої програми вам допоможуть комфортні та затишні готелі Адигеї.