Австралія - прекрасна країна, що славиться не тільки пречудовими гірськолижними курортами, але і приголомшливою природою і красивими озерами! Тури по Австрії не перестають набирати величезну популярність завдяки багатій історії, наповненою подіями, що вплинули на розвиток усієї Європи. Одним з найпопулярніших турів є тур у Вінер-Нойштадт. Давайте докладніше розглянемо головні визначні пам'ятки міста і дізнаємося відповідь на питання, як відпочити в місті на новорічні свята.

Пам'ятки Вінер-Нойштадт

Місто Австралії Вінер-Нойштадт є батьківщиною імператора Максиміліана I, чим, безумовно, привертає щорічно безліч туристів. Народився імператор в 1459 році і прославився як захисник інтересів народів Австралії та Німеччині. У 1519 році після смерті був похований у каплиці Святого Георгія в своєму рідному місті. Також місто приваблює туристів церквою Святого Петра, побудованої в 13-му столітті, а також вежею тортур, водонапірної оригінальної міський вежею і мостом через канал Вінер-Нойштадт. Також у місті діє кілька музеїв. Це музей мінералогії, міський музей, індустріальний, авіамузей "Aviaticum" і безліч інших.

Відвідавши Вінер-Нойштадт, не можна не відвідати знамениту колишню резиденцію Фрідріха III, яка була перетворена в 18-му столітті у військову престижну академію Theresianische Militarakademie. На сьогоднішній день під час екскурсії ви можете помилуватися на багато і різні колекції регалій історії. Навколо площі Hauptplatz досі радують такі архітектурні пишноти як романський собор і ратуша.

Обов'язково відвідайте столицю класичної музики, яка знаходиться десь в 30 хвилинах їзди на поїзді від Вінер-Нойштадт.


Зі столицею тісно пов'язані такі світові імена, безумовно, талановитих композиторів, як Штраус, Гайдн, Бетховен, Брамс, Моцарт і Шуберт.

Новорічний відпочинок у Вінер-Нойштадт

Свою цікаву історію місто Вінер-Нойштадт бере з часів Середньовіччя. Заснований він був герцогом Леопольдом Бабенбергером в 1198 році і представляв собою фортеця! Сьогодні можна побачити залишки цієї фортеці і церква Zu unserer lieben Frau. Під час новорічних урочистостей відвідування цього дивовижного міста дозволить вам дуже близько ознайомитися з культурою та різними традиціями жителів Нижньої Австрії. Про настання Нового Року у Вінер-Нойштадт ви дізнаєтеся за характерними гучних звуків труб! Після цього починаються приголомшливі карнавальні ходи під пишність салютів та урочистих феєрверків.

В Австрії Новий Рік відзначають багато століть, згідно григоріанським календарем. Можна зустріти свято в одному з ресторанів міста, де вас чекає захоплююча, весела програма, різні шоу і смачні страви.

Відвідування Вінер-Нойштадт в будь-який час року гарантовано принесе вам величезну кількість незабутніх і нових вражень. А наявність у місті дійсно першокласних готелів, ресторанів зі смачними стравами європейської та австрійської кухонь і спортивних, розважально-культурних закладів зроблять відпочинок комфортним і таким, який буде повністю відповідати відпочинку вашої мрії!