Добре, якщо ви вже вмієте поводитися зі скейтбордом, тоді навчиться кататися на сноуборді, вам буде не складно, тут тільки необхідно перенести свій тиск на іншу частину дошки. У кожному разі, всі фахівці в один голос вам заявлять, що простіше опанувати сноубордом саме скейтбордисту! У чому ж полягають основи сходу з гори на сноуборді? Якщо ви тільки хочете спробувати спуститися з гори, то вам це взагалі може не припасти до душі. Не у всіх лежить душа і частини тіла, в общем-то, до цього виду спорту. На будь гірськолижній базі ви зможете не тільки вибрати для катання сноуборд, але і лижі, санки або ковзани. Якщо ви давно хотіли купити свої ковзани, то почитайте в статті "Як вибрати ковзани" як це робити правильно.

Як підібрати гору для спуску зі сноубордом.

Звичайно, коли приїжджаєш на гірськолижну базу рідко зустрінеш людей на невисоких схилах, однак якщо ви кататися тільки вчитеся або займаєтеся з інструктором, то вам необхідно саме на "дитячу" гору. У цьому немає нічого ганебного, всі починають з малого. Це буде все одно краще, ніж ви підете на професійну гору і зламаєте собі руку або іншу кінцівку, коли будете з'їжджати вниз по схилу. В принципі, коли вам будуть видавати спорядження, напевно поцікавляться, перший чи раз ви тут і на сноуборді взагалі, після цього порадять на яку гору піти. Порада: користуйтеся отриманими знаннями і вирушайте тільки на ту гору, куди вас послав професіонал.

Захисти себе від травм.

Навіть якщо ви впевнені, що народилися в сорочці, "надіти її" все одно доведеться, так що придбайте спеціальний одяг для сноубордистів. Будьте готові, що такий одяг, далеко не дешева, але ви будете захищені від травм під час падінь при навчанні спуску з гір на сноуборді.


У куртці для сноубордистів є еластичні вставки на спині, в плечах і на ліктьовому суглобі, а сама куртка виготовляється з якісного матеріалу. Якщо ви екстремал, і все ж хочете спускатися з високих спусків, то вам напевно знадобиться куртка зі спеціальним захистом шиї, найчастіше саме ці куртки утеплені. Для захисту очей і зручності бачення, вам знадобляться окуляри для сноубордистів з подвійним склом.

Освоєння сноуборду.

Навчитися володіти сноубордом насправді не так складно. Тут важливо терпіння і винахідливість. Для початку навчіться правильно фіксувати спеціальні черевики до дошки. Після цього, деколи це найскладніше, потрібно вчитися вставати з дошки не з положення сидячи на лавочці або лежачи на спині, а сидячи на попі. Коли ви будете падати, а це неминуче, вам найскладніше буде піднятися, тому сноуборд так і норовить вислизнути від вас, і ви приземляєтеся на попу знову і знову. Для того, щоб зрозуміти, потрібно поставити сноуборд перпендикулярно спуску, перенести опору на руки, трохи підняти сідниці і якнайшвидше вискочити на дошку. Якщо ви все зробили правильно, то в наступний момент ви вже будете мчати вниз по схилу. Якщо їхати прямо, то швидкість буде набиратися висока, а це небезпечно, навіть професіонали такого не допускають. Щоб швидкість знизити, необхідно направляти сноуборд то вліво, то вправо, переносячи для цього тиск з однієї сторони в іншу. Під час спуску можна навіть спробувати підстрибнути, проте це не так легко, тому спорядження досить важкий.