Столиця Чехії - Прага - є не тільки одним з найпрекрасніших міст світу, а й популярним місцем відпочинку в Європі. Тури в Прагу користуються великим попитом завдяки різноманітності екскурсійної програми і цінової доступності. Як же недорого відпочити в Празі, столиці Чехії, не витративши багато коштів і отримавши максимум вражень?

Вибираємо економ-тур

Як недорого відпочити в Празі? Найпростішим способом недорогого відпочинку є покупка палаючого туру. В даний час економ-тури користуються популярністю не тільки серед молоді, але й люди більш старшого віку охоче користуються можливістю недорого відпочити. Найчастіше здійснювати таку подорож доведеться за допомогою екскурсійного автобуса, оскільки переліт на літаку буде коштувати на порядок дорожче. Тривалість туру складе близько п'яти днів, але можливий варіант палаючого туру на вихідні дні. Охочих недорого з'їздити до Праги чимало, тому краще заздалегідь домовитися з працівниками агентства, щоб вони поставили вас до відома про можливість придбати гарячу путівку.


Від чого залежить вартість путівки

Недорого відпочити в Празі можна. Існує кілька факторів, які надають істотне вплив на вартість путівки до Праги.

- Пора року, яке ви плануєте для подорожі. Під час канікул і свят ціна турів підвищується, до того ж ймовірність придбання палаючої путівки надзвичайно низька. Найвдалішими місяцями для дешевих поїздок до Праги є квітень, травень, жовтень, листопад.

- Вибір місця проживання. Безумовно, готель три зірки буде коштувати набагато дешевше п'ятизірковому "палацу". Проте варто відзначити, що рівень обслуговування в готелях Праги однаково гарний, незалежно від кількості зірок.


Одним з варіантів заощадити може стати вибір приватного житла, яке обійдеться дешевше готелю.

- Спосіб проїзду. Найбільш дешевими варіантами є туристичні, пасажирські автобуси, залізничний транспорт. Якщо ви подорожуєте самостійно, то статтею економії може стати проїзд на поїзді з пересадкою. Час, який ви проведете в дорозі, практично не зміниться, а ціна квитка істотно знизиться. Перевагою такого способу пересування є можливість хоча б коротко, ознайомиться з містом, в якому здійснюється пересадка.

- Насиченість екскурсійної програми, яка може включати в себе знайомство з історичними пам'ятками, відвідування театрів, празького зоопарку, Музею іграшок, Картинна галерея Празького Граду. Прага настільки багата старовинними замками, палацами, ратушами, що ознайомитися з усіма її пам'ятками під час однієї короткої поїздки просто неможливо.

Продумуємо питання харчування

Якщо ви відправляєтеся за путівкою, то питання, що стосується харчування, як правило, хоча б частково вирішено. Більшість турів передбачає сніданок, часто - вечеря, а іноді і повноцінне харчування. Як недорого відпочити в Празі - економте на "зайвому" харчуванні. Якщо ж ви їдете самостійно, краще ознайомитися з цим моментом, скориставшись порадами, які вже побували в Празі туристів. Вони підкажуть, де можна знайти недорогі пункти харчування. Можна, звичайно, пошукати таку інформацію в Інтернеті.

Відвідування чеської столиці, її пам'ятками і знайомство з легендарними пам'ятками історії та культури не залишать байдужим навіть найвибагливішого туриста.