Різдво - це церковне свято, його не всі відзначають, хоча варто було б. Не обов'язково дарувати один одному подарунки в цей день, тут в пошані саме привітання, багато посмішок та сміху в будинку, радість і хороший добротний стіл, накритий смачними традиційними стравами. Сьогодні вам належить дізнатися, як накрити стіл на Різдво.

Якщо ви знаходитесь у від'їзді за межами країни і хочете відзначити Різдво там, вам варто знати, що замовивши столик на це свято, як вам зможуть накрити стіл на Різдво . У кожного народу - свої особливості і традиції зустрічі Різдва. Якщо вас запросять зустріти традиційне Різдво іншого народу, іншої нації, обов'язково погоджуйтеся, вам має сподобатися.

Як накрити стіл на Різдво в Росії.

На Різдво в Росії гуляють з розмахом, хоч і не багато. У нас Різдво більше церковне свято, яке відзначають не тільки віруючі, але й вся країна вскопе. Не дивлячись на це, всі намагаються накрити шикарний різдвяний стіл. Якщо ви не знаєте, як накрити стіл на Різдво, можемо допомогти. Отже, традиційними різдвяними слов'янськими стравами є:

- кутя,

- гусак, запечений з яблуками,

- качатина.

Всі страви дуже легко приготувати, але від них можна швидко наїстися, стіл буде здаватися по-справжньому святковим і багатим. Як приготувати кутю, ми вже писали, втім, як і в ситуації з качкою. Качка повинна так само запікатися в духовці разом з яблуками. Головне тут правильно приготувати і вчасно дістати м'ясо з духовки чи з печі. Щоб м'ясо не підгоріло зверху, блюдо для запікання варто накрити кришкою або фольгою. Для більш соковитого і гарного кольору качки або гуски поливайте їх соком, який буде виділятися при випіканні.

Як накривають стіл на Різдво різні народи світу.

Що ж, як накрити стіл на Різдво в Росії ви тепер знаєте, залишилося дізнатися, як накрити стіл на Різдво в інших країнах світу, як це роблять інші люди. Якісь ідеї можуть вам сподобатися, і тоді ви зможете відзначити Різдво в іншій державі або провести вдома традиційне Різдво тієї чи іншої держави.


У близькій до Росії Україна накрити стіл на Різдво можна такими стравами, як і в Росії, а так само напоєм узваром з ягід і фруктів і супом-капусником.

Франція воліє накрити стіл на Різдво улюбленими устрицями, різними видами сиру, печінковим паштетом (качиним), індичкою і обов'язково - якісним шампанським. Що стосується індички - це обов'язкова страва на Різдво і в США. Там вважають, що без індички Різдво втрачає свою суть і своє чарівництво.

Білоруси накривають стіл на Різдво гусятиною, індичкою, журавлинним киселем, а так само настояним фруктами і горіхами на алкоголі.

У Вірменії ж накрити стіл на Різдво можна такими м'ясними стравами, які приготовлені з індички або зі свинячого окосту.

Цікаво накривають стіл жителі Болгарії. Тут готуються до свята тільки пісні страви, при цьому їх кількість суворо регламентовано стародавніми звичаями. Страв може бути або 7, або 9, або 11. Обов'язково подається листковий пиріг з сюрпризом - баніца.

Іспанія на Різдво воліє накривати стіл смаженою бараниною (найчастіше купуються саме молоді баранці), молочними поросятами, молюсками, індичкою і кріплених вином Херес.

А ось в Італії замість м'яса та популярною в багатьох країнах індички накрити стіл на Різдво воліють рибою, а саме тріскою приготованої на пару або запеченим в білому вині окунем.

Латвія справляє Різдво з такими традиційними різдвяними стравами, як печиво піпаркукас або піпаркоок, горохом, соусом з бекону, пиріжками, капустою, мандаринами і сосисками. Для Росії це дуже незвичайний святковий стіл, погодьтеся?

Багатий стіл накривається до Різдва у Фінляндії. Тут стіл цього дня завжди повний окостом, фореллю, сьомгою, різними запіканками, слойки (в якості начинки використовується варення з слив), такими ягодами, як журавлина і брусниця, а так само зеленим горохом.