Особливо люблять розпродажі речей жінки. Немає сенсу приховувати, що найбільше жінок приваблюють літні розпродажі. Але коли починається сезон літніх розпродажів, як і де їх знайти? У Європі вже настає сезон розпродажів, які підстерігають багато жителів Європи і не тільки. Завдяки великим знижкам можна купити речі за 10-20 відсотків від їх первісної вартості.

Французький сезон розпродажів.

У Франції сезон розпродажів починається вже через 2 тижні, а саме 27 червня. Закінчується це божевільний час в останній день липня - 31-го числа. У Французьких містечках знижки влітку з'являються тільки в цей час, вони фіксовані, так що раніше їх не ставлять. Хоча кожен конкретний магазин цілком може запропонувати знижки "від себе", тобто в будь який інший час. Їхати слід у великі міста, наприклад в Париж, хоча такі невеликі міста, як Прованс, Авіньон і т.д., так само готові запропонувати пристойні сезонні знижки. Так само великі і приємні знижки надають і французькі інтернет-портали.

Італійський сезон розпродажів.

В Італії сезон розпродажів починається пізніше, ніж у Франції, з 7 липня. Такі масові розпродажі проводяться в кожному місті Італії. На початку вересня, максимум до 4-го числа магазини знімають товари з розпродажу. Якщо ви хочете отримати знижку раніше початку розпродажів, то ви повинні бути клієнтом того чи іншого салону і вам повинно прийти запрошення на розпродаж, тому це буде закрита неофіційна розпродаж. Пам'ятайте, що перший тиждень розпродажів в салонах буде маса народу, тому краще приїхати на 2-3 тижні тривалості розпродажі, коли менше тисняви.


Хоча ви зможете упустити ту річ, за якою йшли, але речей все-таки залишається безліч. Врахуйте, що на початку сезону розпродажів знижки менше, ніж наприкінці першого місяця, а значить за знижками варто відправитися в кінці липня. А от у серпні багато невеликі магазини будуть закриті.

Ціни на речі в період розпродажів.

Всі магазини дають великі знижки в період сезону розпродажів, мінімум - це 30 відсотків. Навіть якщо магазин і так надає своїм клієнтам знижки, то під час розпродажів знижки стають ще вище. У порівнянні з реальними цінами на речі, розпродажного вартість речі буде порівняно дешевше. Крім того ви зможете прикупити не тільки літні речі, а й весняні, а от осінні та зимові речі почнуть дорожчати. Аксесуари та взуття отримує менші знижки, ніж одяг, так що якщо плаття ви зможете купити на 80% дешевше, то сумку - від сили дешевше на 50%. Великі ж знижки потрібно шукати в невеликих містах або в передмісті, де не так багато туристів, або достатньо просто піти з центральної вулиці міста - там знижки будуть більше, а асортимент - ширшим.

Що продають в сезон літніх розпродажів.

У будь-яких магазинах ви зможете підібрати повний гардероб. Що вас цікавить? Тут, на розпродажі, ви зможете купити як джинси або костюми, кофти і майки, так і сорочки, сукні, взуття, верхній одяг, речі зі шкіри, трикотажу і т.д. Однак на ваш вибір не представлять ні курток на зиму, ні светрів, ні зимового взуття. Хоча будуть шуби, хутряні вироби та дублянки, але знижки на них, якщо і будуть, але низькі, тому натуральне хутро в будь-який час року коштує недешево.