Звідки мурахи з'являються в багатоквартирних будинках.

Крім питання про те, звідки мурахи беруться в квартирі, багатьох цікавить ще й те, як їх позбутися. Але почнемо по порядку. Дійсно, звідки в квартирі можуть з'явитися мурашки. Зрозуміло ще звідки вони в приватному будинку, але багатоповерхівка - це трохи занадто, скажуть багато. Мало кому приємно зв'язуватися з комахами в будинку, чи то справа дача.

Як позбутися від мурашок на садовій ділянці, ви напевно знаєте, прочитали на нашому порталі, а от як позбутися мурах у квартирі - ще належить дізнатися . Крім того, абсолютно зрозуміло, як мурашки з'являються на дачі, в саду, але як вони пробираються в квартиру? Крім того, що вони в принципі добре бігають по стінах, є ще ряд причин, як вони можуть опинитися на верхніх поверхах багатоповерхівок.

Причина номер один - сусіди. Наприклад, дачники або ті, хто розводить мурах. Все популярнішим стає розводити мурах в міні-фермах. Наприклад, ця тема піднята в телесеріалі "Кухня", де одна з героїнь (принципова вегетаріанка) вирощує мурах. Найчастіше мурахи з'являються у вас в квартирі саме завдяки вашим сусідам.

Причина номер 2 - ваше взуття. Уявіть собі, причиною можете стати ви самі. Наприклад, прогулюючись влітку по вулиці, ви наступили на мураху, але він не загинув, а причепився до виїмки підошви (рельєфу) вашого взуття. Коли ви прийшли додому, мураха трохи "оклигав" і поспішив звити затишний будиночок у вашій квартирі.

Як позбутися мурах.

Взагалі, позбавлятися від мурашок необхідно згідно їх типу.


Ось кілька прикладів того, як позбавитися від мурашок:

  1. Руді мурашки. В аптеці придбайте розчин натрію тетраборату в гліцерині (бура) 20%. Продається по 30 грам у флаконі і коштує близько 10 рублів. Візьміть 2 маленькі ложки цей розчину, додайте до нього стільки ж меду, і по столовій ложці води і сипучого цукру (цукру можна і 1,5 ложки додати). Нагрійте суміш, добре перемішуючи її регулярно, не допускаючи кипіння. Коли все перетвориться в однорідну суміш, засіб готово. По куточках, де часто бігають мурашки капніть цього засобу і зачекайте кілька днів, - мурашки зникнуть;
  2. Чорні мурахи. Найкраще їх навіть не труїти, а відразу позбуватися від них. Для цього, будьте насторожі і як тільки побачите мурашок, бризкайте на них окропом, калюжу потім витріть, зате від мурашок позбудетеся. Ще один варіант - ставити солодкі пастки, проходячи повз які мурахи будуть прилипати і не зможуть піти їх полону, від чого і помруть.

Взагалі, щоб мурашки не влаштувалися у вас вдома, зберігайте чистоту, стежте , щоб на столі не залишалося жодної крихти, щоб в раковині не скупчуються навіть кілька крапель води, інакше мурахи будуть бігати сюди, як на водопій.