Як позбутися кротів в городі, нам допоможе дізнатися Голубєв Дмитро з міста Самара, який з нами ввічливо поділиться своїми навичками в цій непростій справі. "Повіривши рекламі, купив деяке електричне засіб для відлякування кротів на городах і ділянках. Ретельно вивчивши інструкцію, встановив його поблизу кротячого горбка. Пристрій періодично видавало вельми тихі звуки високої тональності, які за припущенням творців приладу, зобов'язані були, якщо не винищити, то хоча б налякати кротів з городу, тим самим зробити їх життя нестерпним.

Але, на жаль, якого-небудь позитивного результату не відслідковуються. Швидше за все, кротам сподобалася ця "музика", або вони легко її не помічали , тільки число горбків на ділянці і навіть поблизу самого пристрою продовжувало зростати.

Як позбутися кротів на ділянці або саморобний "Кротомор".

Своє пристрій Дмитро назвав "Кротомором". Дія цього саморобного на перший погляд устаткування, що працює від мережі 220 В. Використання електрики в даному приладі можливо. Для людини він безпечний, тому що оснащений розділовим трансформатором. Як позбутися крота на ділянці за допомогою "Кротомора"? Та дуже примітивно. Встановлюємо пристрій поблизу кротячого горбка, утапливаем електроди в грунт і включаємо напругу на короткий час, 10-15 хвилин достатньо буде. Буде потрібно тільки довгий подовжувач. І не забудьте, перед тим як витягнути пристрій, необхідно його відключити від мережі.

Способи позбавлення від кротів.

Давайте зараз розберемо ланцюжок способів про те, як позбутися кротів на дачі.


Охорона від виникнення кротів. Ймовірно те, що позбавить вашу голову від думки "як позбутися кротів", це попередження вас про їх походження. Як це і зрозуміло, кроти не приходять зовсім випадково. Вони пробираються на вашу ділянку з інших, неподалік існуючих ділянок. А от якщо поруч з вами знаходиться ліс, то єдиноборство з кротами буде тривати дуже довго. Що варто зробити для того, щоб попередити про інтервенцію кротів. Найлегший і недорогий метод це - обнести по вашому периметру металеву сітку, і обов'язково вкопати її приблизно на 30-50 см в грунт. Так само припустимо застосовувати листи з металу.

Полювання на крота.

Якщо вам не вдалося попередити виникнення цього ссавця заздалегідь, і він все-таки виник, то зараз вам треба його відловлювати (вірніше їх). Якими методами дозволено позбутися крота: пастки, пастки і т.п. - Класне і перевірене дідами засіб. Тут основне, правильно розташувати цей пристрій і підібрати позитивну приманку. Потрібно кожному розташувати пастку прямо в тунелі, але пам'ятайте, що кріт звірина дуже полохлива і обачне. Запахи - як сказано вище, у крота дуже чуйний нюх, і який-небудь насичений і підозрілий запах може його відлякати. Самим жахливу для крота запахом вважають сечу. Дідівські способи і полювання вручну. Тобто беремо лопату, вила, кувалду, або щось ще. Протоптує виявлений нами тунель крота і як тільки бачимо, що кріт піднімає утоптану землю, б'ємо по ньому, або закриваємо йому всі проходи, витягаємо назовні і відпускаємо в ліс подалі від вашої ділянки. Якщо Ви все зробите так, як сказано вище, то ваше єдиноборство з кротами повинно бути закінчено.