А вас вже мучать комарі? У багатьох містах Росії вже почалося літо, хоча чому "вже"? Літня пора в нинішньому році буде тривати дуже довго, тому літо за прогнозами синоптиків буде спекотним, а спека почалася вже на початку квітня! Останнім часом ми ніяк не можемо не помічати навали голодним комарів, які, схоже, хочуть випити з нас всю кров.

Дитячі варіанти позбавлення від комарів.

Діти постійно щось вигадують, так запитайте їх, як позбутися комарів. Дітлахи дають дуже багато порад:

1. Ловіть комарів і пояснюйте їм, чому ви їх так не любите.

2. Відривайте комарам крильця, якщо вони не розуміють вас навіть з третього разу.

3. Якщо відривати крильця комарам ви не хочете, то просто кидайте їх з балкона, тоді вони впадуть і розіб'ються.

4. Познайомте комара з Комариха, коли комар закохається, йому буде не до їжі.

Як ви розумієте, варіантів може бути дуже багато, так що немає сенсу перераховувати всі. Тим більше, що цими способами позбутися комарів буде, м'яко кажучи, дуже складно.

Як позбутися комарів у будинку.

Якщо ви шукайте позбавлення від комарів у себе вдома, то вам в першу чергу варто поставити сітку на всі вікна. Зараз величезний вибір таких сіток, можна придбати просто сітку, а можна замовити сітку з рамкою, завдяки чому, її можна вставляти коли завгодно і легко виймати, але при цьому комарі не будуть вам докучати.


Вибирайте не просто сітку, а антимоскітну сітку від комарів. Її необхідно акуратно встановити на всі вікна, які ви регулярно відкриваєте: в кімнатах, на балконі, в кватирки і т.д. Якщо у вас часто відрита вхідні двері, то на неї можна повісити хоча б тюль в дрібну сітку, щоб це ускладнило прохід кровосисних комарам. До речі, свою антимоскітну сітку можна обробити захисним засобом, отака захист 2 в 1. Скористайтеся так само, якщо ви в будинку або квартирі, засобом Раптор, яке захистить вас від комарів: вони від впливу Раптора гинуть, і до ранку на підлозі ви виявите загиблих комариків.

Як позбутися комарів на природі.

Якщо ви зібралися відпочити на природі, то вам важливо відчувати себе там не гірше, ніж удома. Тому обов'язково захистите себе будь-яким захисним засобом для тіла й одягу проти комарів. Такі засоби ви можете купити не тільки в магазинах. Але і в косметичних салонах, торгових центрах і, звичайно ж, в аптеках. Перед тим, як почати активне використання будь-якого захищає кошти, перевірте, чи не з'явиться у вас на нього алергія. Для цього нанесіть спрей або крем від комарів на лікоть і почекайте якийсь час, так само перевірте спрей на предмет залишення плям на одязі. Якщо ваші тести закінчилися позитивно, сміливо користуйтеся свіжокуплений засобами від комарів.