В останні роки у світі людей спостерігається сплеск підвищеної зацікавленості щодо ідеальної форми жіночої "п'ятої точки". Багато чоловіків справжнім еталоном краси цієї частини тіла визнають так звану "бразильську попу", якій, між іншим, володіють далеко не всі жінки.

Величезну лепту в процесі просування "бразильських сідниць" в жіночі маси внесли визнані світові красуні - співачки Дженніфер Лопес, Бейонс Ноулс, Шакіра. Багато в чому завдяки їх активно розпіарений "апетитним достоїнств", які неодноразово визнавалися ідеальними і продовжують зводити з розуму мільйони чоловіків, більша частина жіночого населення вирішила, у що б то не стало, "заіметь такі ж".

" Бразильська попа "відрізняється досить-таки солідними розмірами і чітко окресленими контурами, в той же час для неї характерна цілком гідна ступінь пружності і подкачанності сідничних м'язів.

Досягти особливо привабливого вигляду сідниць можна за допомогою дотримання жорстких принципів дієтичного харчування , численних фізичних вправ, виснажливих занять у тренажерному залі. Однак далеко не всі жінки мають у своєму розпорядженні наявністю достатніх для цього часу, коштів і, що більш важливо, сили волі. Візуально перетворити сідниці може допомогти і спеціальну нижню білизну, яка коригує наявні жіночі форми і надає їм бажаний вид. Але не всіх представниць прекрасної статі приваблює тимчасовий ефект, принесений носінням такого білизни. Як правило, хочеться всього й одразу. Допомога у втіленні в реальність даного жіночого бажання зголосилася здійснити пластична хірургія. В результаті - більшість сучасних косметологічних центрів пропонують жіночому увазі таку пластичну операцію по корекції фігури, як Глютеопластіка.

Глютеопластіка являє собою процедуру операційного хірургічного втручання, кінцевою метою якого є корекція форми і розміру сідниць.

Як правило, Глютеопластіка застосовується в наступних випадках:

 • недостатня пружність сідниць, занадто малий їх розмір;
 • знижений тонус м'язових тканин, що приводить їх до в'ялості і втрати еластичності;
 • негарна, каплевидная форма сідничних м'язів;
 • асиметрія м'язового тонусу - різниця в обсягах правої і лівої півкуль;
 • травматична або вроджена деформація;
 • надлишки жирових відкладень в сідничної області;
 • вікові зміни, що провокують характерні трансформації сідниць.

Перш ніж вдатися до процедури глютеопластікі необхідно пройти попереднє медичне обстеження і здати безліч аналізів, щоб виключити всі можливі неприємні наслідки.

Протипоказаннями для проведення даної пластичної операції є:

 • цукровий діабет;
 • неконтрольоване високий артеріальний тиск;
 • ожиріння, спровоковане порушенням діяльності ендокринної системи;
 • онкологічні захворювання;
 • гострі інфекційні та запальні захворювання, кістозні утворення;
 • порушення згортання крові, різні захворювання кровоносної системи;
 • повна втрата шкірою еластичності.

Для корекції сідниць використовуються гладкі або текстуровані імплантати круглої або анатомічної форми, що представляють собою своєрідну оболонку з високоміцної гуми, заповнену силіконом.


Форма протеза підбирається виключно хірургом виходячи з індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта. Надалі - у процесі "носіння" - імплантати здатні витримувати значні навантаження, їх не так просто деформувати. Враховуючи те, що розташовуються вони, як правило, вище зони сідничних горбів, вживлені імплантати не повинні відчувати надмірного тиску. Чи не єдине для них побоювання - це можливість пошкодження області гострим предметом. Саме з цієї причини у випадках необхідності ін'єкцій заборонено виробляти їх в верхній сідничний ділянку. Уколи в даному випадку рекомендовано проводити в області стегна, рук або інших частин тіла.

Операція проводиться під загальною анестезією, часовий відрізок процесу імплантації імплантатів займає, як правило, від одного до півтора-двох годин. Хірург виконує невеликий (не більше 5-6 см) розріз в меж'ягодічной складці над куприком. Далі він знаходить край великого сідничного м'яза, яка не має великих судин і нервів, і формує під неї спеціальне карманообразние ложе. У це місце і встановлюється імплантат. До речі кажучи, вибір місця має особливе значення, бо збільшувати можна тільки верхню частину сідниць. Якщо ж помістити імплантат занадто низько, збільшиться ризик перетиснути сідничний нерв, що може провокувати виникнення сильних больових відчуттів при ходьбі. Завершується пластична операція накладенням внутрішньошкірного косметичного шва, який стає непомітним через 3-6 місяців, і спеціальної давить.

Після проведення операції якийсь час (як мінімум добу) необхідно буде провести в стаціонарі. Постопераційний період буде супроводжуватися досить відчутним дискомфортним станом: можливе підвищення температури, тимчасової зниження чутливості кінцівок, певна болючість в прооперованої сідничної області. Також не виключається ризик кровотечі і нагноєння рани.

Шви знімають звичайно на 8-12 день після проведення процедури глютеопластікі. В залежності від індивідуальних особливостей реабілітаційний період може зайняти до 1-1,5 місяців. Найголовніше на стадії відновлення - носіння спеціального компресійного білизни протягом 1,5-2 місяців після операції. Дана необхідність обумовлена тим, що особливе дію цього предмета гардероба дозволяє сформувати навколо імплантату своєрідну капсулу, що запобігає ризики його можливого зсуву, а, отже, і повторного операційного втручання. Крім того протягом 2,5-3 місяці після глютеопластікі категорично забороняється відвідувати лазневі закладу, приймати гарячі ванни, а також слід обмежити фізичні вправи (особливо ті, які припускають навантаження на п'яту точку). Крім того необхідно контролювати свою вагу, дотримуватися дієтичне меню.