Що входить в поняття ідеального весілля. Якщо існує безліч точок зору, щодо кожного існуючого людини, то і поняття ідеального весілля - це досить розтяжне розуміння. Виходить, що ідеальну весілля складно і навіть неможливо описати? Як би не так, той, хто хоче, завжди зможе описати своє весілля.

Як кваліфікується весілля.

Отже, в першу чергу, при підготовці до весілля визначається бюджет торжества, далі - стиль святкування. Тобто як мінімум, можна виділити весілля по таким особливостям:

1. Шик. Це шикарне весілля, на яку гроші ллються тоннами, витрачати можна як завгодно;

2. Унікум. Це весілля за сценарієм, з цікавими костюмами і т.п.;

3. Економ. Само собою зрозуміло - це весілля в економному режимі, грошей можна витрачати в обмеженій кількості;

4. Романтика. Весілля знаменується романтичними переживаннями, оформленням і музикою;

5. Класика. Найчастіше це весілля спокійні, стандартні, без особливих надмірностей і заковирок.

Весілля варіанту "Шик".

Як вже говорилося, на таке весілля грошей не економлять, тут гуляють молоді, їхні рідні та всілякі друзі. Хоча варіант весілля може бути іншим: строго вузьке коло друзів, тільки найближчі, але по вищому розряду. А це найкращий ресторан, найкрасивіше оформлення, кращий ведучий, жива музика і т.д., і це ще не стосується нарядів нареченого і нареченої! В останньому варіанті кількість запрошених в основному не більше 10-15 чоловік, в першому ж варіанті - це кількість може перевершувати в десятки разів. Ідеальна шикарне весілля не може не запам'ятатися гостям, їх безпеку забезпечує охорона, їх розвозять по домівках, не тягнуть на танцпол, не змушують брати участь у конкурсах, зате проводять невелику фотосесію, а в кінці вечора обов'язково проводять вечірку, влаштовують салют. Але якщо ви гість, то повинні будете подарувати кругленьку суму або шикарний подарунок молодятам, та й виглядати повинні будете відповідно.

Весілля варіанту "Унікум".

Весілля даного варіанту на сьогоднішній день дуже популярні. Це весілля, проводяться з того чи іншого сценарію. Найчастіше наречений і наречена виглядають не так, як стандартні молодята. Це можуть бути дуже незвичайні костюми, наприклад, якщо весілля в стилі "Червоної шапочки", то наречена - в ролі Червоної Шапочки, а наречений - в ролі вовка чи лісоруба, - як буде угоднее.


Ідеальна унікальна весілля - це торжество, яке ніким раніше не було виконано і рідко ким буде виконуватися взагалі, але якщо і буде, то по вашому "чистовик". Для більш скромних молодят, які так само хотіли б мати незвичайне торжество, запропоновані у весільних салонах більш класичні костюми для одруження, але з елементами індивідуалізму. Наприклад, сукня може бути не білого, а яскравого кольору, або ж нехай біле, але з яскравою окантовкою в тій чи іншій області сукні. Обов'язково стилізувати не тільки один одного, але і попросити гостей прийти в належних костюмах, тих, хто зможе, звичайно ж. Так само в стилі весілля оформляється зал, проводиться торжество, і навіть запрошення на весілля і подарунки часто виходять стилізованими.

Весілля варіанту "Економ".

Найчастіше, весілля економного варіанту проводиться або молодими людьми, які оплачують весілля самі, або людьми у віці, які не бажають зайвої уваги. Ідеальна економна весілля - це торжество при якому ви витратили стільки, скільки хотіли, ні тисячею більше, а так само отримали в подарунок стільки грошей, скільки витратили на весілля або ще більше. Часом до економною весіллі відносять елементарне занесення в паспорт штампів про шлюб, яке молоді відзначають у колі батьків, або близьких друзів, або наодинці один з одним у себе вдома або в невеликому кафе.

Весілля варіанту "Романтика".

Весілля в романтичному варіанті влаштовують справжні романтики, або ж ті, у кого весіллям займається виключно дівчина, все життя мріє про весілля. Ідеальна романтична весілля - це багато квітів, приємні світлі відтінки, зірки, свічки, пляж .. Проходити вона може де завгодно, але найчастіше романтична весільна постановка - це весілля американського типу: будинок на природі, басейн або річка, може бути море, весільна арка, море закусок, посмішки гостей і ласкаві слова від гостей і другої половинки. На жаль, не завжди виходить влаштувати те, про що мрієш, як мінімум, через погоду.

Весілля варіанту "Класика".

Багато говорити про цей варіант немає сенсу. Ідеальна класична весілля - це коли все йде так, як ви задумали, коли не потрібно вигадувати нічого нового, не потрібно дивувати гостей, тут головне, щоб все йшло так, як йде.