Як і будь-яка родимка, вигин лінії на руці, колір і форма очей, так і ніжки кожної жінки здатні розповісти про свою власниці. Багато в чому мова піде як про форму, так і про ході жінки, багато чого значить і положенні ніг під час розмови, поза жіночих ніг при зустрічі і т.д.

Як дізнатися про жінку за її ніг ви зможете легко дізнатися по її ніг. А жінки знаючи, що їх ноги часто об'єкт як чоловічої, так і жіночої уваги повинні стежити за ними. Так в нашій статті "Як позбутися варикозу" ви зможете дізнатися щось корисне і подарувати своїм ніжкам нове життя і красу.

Форма жіночих ніг і характер.

Жінки настільки різняться між собою, вони можуть бути і довгоногими і невисокими, з прямими ніжками на худих щиколотках, з викривленими ніжками буквою О або Х .. Як розпізнати де романтична дівчина, і де "стерва"? Це легко визначити за формою жіночих ніжок. Довгонога жінка часто не просто чуттєва, але й романтична особа, вона вірна собі і своїм цінностям, але часто зустрічається з проблемами при досягненні своєї мети. Можливо, тому багато моделей так ранимі і тому часто зриваються до сліз - їх вразливість прорізається зсередини. Невисокі жінки з недовгими ногами більш впевнені в собі жінки, вони чітко йдуть до своєї мети і досягають її. Часом саме невисокі жінки можуть бути різкими як в совах, так і у вчинках, проте, якщо хочуть сподобатися комусь, то докладуть для цього всі сили і сподобаються, зрештою.

Якщо у жінки ніжки викривлені буквою О, це може розповісти тільки про запальності її характеру.


Викривлення ж ніг говорить про рахіті і проблеми з шлунково-кишковим трактом. Найскладніше розібратися в жінці, у якої ноги викривлені буквою Х, адже це самі різні особи, які можуть бути одночасно і закомплексованими і вольовими і сором'язливими і напористими. Однак саме ці жінки з юних років частіше хворіють і застуджуються. Незалежно від довжини і прямоти ніг може багато розповісти особливість щиколоток: вони завжди тонкі і витончені, навіть якщо ноги сильно товстіють. Це знак аристократичності, такі жінки романтичні, але норовливі, закохуються, але вперті й запальні.

Що може розповісти хода жінки.

Якщо жінка ходить, постійно спираючись на п'яту, то вона здатна всюди домогтися успіху, це часто кар'єристки, які не упустять свого шансу в досягненні мети. Це ж можна сказати і про тих особах, які ходять з високо піднятою головою, дивляться в очі зустрічним людям. Такі жінки не тільки успішні в кар'єрі, але і по життю в цілому. А ось домашню і закохану жінку можна визначити з легкої повітряної ході, її не можна не помітити на вулиці, вона так і парить, красиво повертаючи стегнами, адже вона любить взаємно. Та жінка, що оступається дуже часто, робить невпевнені і часом маленькі кроки, скромна і навіть закомплексована. Шкарпетки у такої жінки нерідко дивляться всередину. Якщо хода жінки забавна і незвичайна, змінюється протягом всього шляху, то така жінка думає про щось своєму, занурена в себе і їй зараз не до цього тлінного світу.