Кожна людина хоча б один раз у своєму житті вимовив фразу про те, як би він хотів, щоб день тривав довше. Одні пов'язують це з чудовим днем, інші просто нічого не встигають з того, що запланували на день. Насправді 24 годин у добі цілком достатньо, щоб встигнути зробити все найважливіше. Як встигнути все, якщо у вас це не виходить?

Чому ми часто не встигаємо зробити що потрібно? Через низку відволікаючих деталей. Ви можете встигнути все заплановане, але при цьому починаєте відволікатися на більш цікавлять вас нюанси і не можете зробити всього і відразу. Отже, давайте розберемося, як встигнути все зробити по будинку і на роботі, адже це основні наші "цікавий" часу.

Як встигнути все по дому.

Напевно ви вже бачили веселий демотиватор про те, що всім нам, щоб встигнути зробити все по дому необхідно відійти від комп'ютера. Величезною проблемою є не сам комп'ютер, в ньому здебільшого немає нічого цікавого, а інтернет, підключений до комп'ютера. Дійсно, там можна знайти набагато більш цікаве заняття, ніж прибирання, прання або приготування. Однак на все про все у вас може піти не так вже й багато часу, і ви зможете і по дому справи вирішити, і в інтернеті відпочити.

Приблизний план того, як встигнути все по дому:

1. Лягти спати в нормальний час (до 1-2 годин ночі);

2. Встати до 8-9 годин ранку;

3. Перебрати білизна по "порціях" і відправити в пральну машину. На цьому процес прання практично закінчений, потім необхідно буде лише розвісити випрану білизну на сушку;

4.


Приступите до прибирання: спочатку протріть пил, потім пропилесосьте килими і помийте підлоги. На це піде близько 1-2 годин залежно від розміру квартири (на невелику однокімнатну квартиру вистачає 40-50 хвилин прибирання). Тобто ви закінчите прибирати ще до закінчення прання білизни;

5. Почніть готувати їжу на всю сім'ю. В цей же час можна переписуватися в програмах з друзями, грати по мережі і дивитися фільми.

Як ви бачите, можна вкластися і за 2-3 години на все про все, якщо поєднувати роботу, а не робити все по-окремо.

Як встигнути все на роботі.

Це питання ще більш простий: як встигнути все на роботі? Достатньо тільки підкорятися робочого розпорядку, не лінуватися і виконувати роботу, за яку вам платять. Якщо ви працівник, який постійно в від'їзди і на нарадах, вам необхідно скласти список справ. Звідти хороший щоденник, куди будете записувати те, що належить зробити на наступний день, де можна запланувати зустрічі через кілька тижнів або місяців. Так ви не тільки зможете все встигати на роботі, але й зможете просунутися по кар'єрних сходах. Найбільша причина не успеванія або брак часу - лінь. Якщо вам не хочеться йти на зустріч, не можна її переносити на інший день, необхідно перебороти погане почуття, інакше наступний день стане ще більш завантаженим. Крім того, у вас напевно є колеги, ви завжди можете домовитися з ними про допомогу, і вони з легкістю допоможуть вам, якщо не зайняті.