Хороший ви людина?

Одна справа вирости і стати дорослим, але зовсім інше питання - стати хорошою людиною. Дійсно, як стати хорошою людиною і як зрозуміти, що вам це необхідно, тобто зрозуміти, що зараз у вас багато недоліків, які свідчать про те, що ви людина нехороший, злий або з "плямами". На жаль, зрозуміти по собі, хороший ви людина чи ні, неможливо. Ми завжди бачимося себе в іншому світлі, ніж інші люди, а чи гарний ви можуть оцінити тільки сторонні. Але якщо говорити грубо, то за деякими факторів можна визначити, до якого "табору" вас віднести: добрих чи злих, тобто хороших чи поганих.

Звичайно, найпростіше запитати про це у інших, але тут є підступ: якщо запитати навпростець, то багато хто не зможе відповісти так, як думають насправді. Так що давайте розберемося в основних поняттях того, чи гарний людина дивиться на вас у відображенні дзеркала.

- Що ви думаєте про людей, яких не знаєте? Багато хто сприймає незнайомих так, ніби навколо одні вороги і бажають їм зла, тому на захист випускають шипи, підсміюються над іншими та ін. Хороший людина не подивися косо на людину, який видався йому дивним, а подумає про те, які б позитивні якості могли б бути у нього.

- Як ви ставитеся до рідних? Дуже багато хто вважає, що родичі - це не ті, ким потрібно дорожити, тому Чи не вони їх обирали, так склалася доля. Але хороша людина не залишить в біді чи без уваги жодного свого родича. До рідних необхідно відчувати повагу, любов, довіра.

- Чи допомагаєте ви друзям? Сюди відноситься як елементарна допомога: підвести з роботи колегу до будинку, так і більш глобальне: полагодити щось, порадити те, в чому розбираєтеся, позичити грошей, помирити з друзями або коханими та ін.

Але це не означає, що ви повинні робити це заради "галочки", тому що "так треба". У вас повинно це бажання виходити зсередини, ви повинні хотіти відчувати і робити те, що зазвичай робить хороша людина.


Подумайте, чи можете ви самі назвати себе хорошою людиною?

Як стати хорошою людиною.

Якщо ви придивилися до себе і своїх вчинків і зрозуміли, що ви не досить хороша людина, але вам хочеться виправитися, повірте, що це можливо! Почати потрібно з себе, з розуміння світу і життєвих цінностей. Усередині кожної людини, є частина хорошого, доброта. Необхідно лише дістати її зсередини, розвинути і зробити її більше, такою, щоб її бачили й інші. Не можна просто почати вести себе, як хороша людина, але можна робити і так: це у ваших силах. Але все-таки, стати хорошим людина допоможе облічие свого внутрішнього світу.

Перегляньте всі добрі фільми, постарайтеся вслухатися в тексти героїв, зрозуміти чому вони діють так чи інакше. Багато фільмів показують, що хороший чоловік готовий відмовитися від свого щастя, заради щастя іншого - це любов до людей, яка є у кожного хорошої людини.

Багато фільмів так само говорять про те, що необхідно вміти прощати навіть того , кого неможливо пробачити, як може здатися. Батьки вбитих дітей прощають їх вбивць, - а це найважче, на що може піти людське серце: пробачити за те, про що все життя буде боліти серце.

Фільми про дружбу розкриють секрет справжньої дружби. До речі, справжні друзі можуть бути тільки у хорошої людини, тому дружба - це як футбол, де гравці - друзі, а м'яч - це допомога і підтримка, яка в той чи інший час потрібно кожному.

Якщо ви подивитеся ці фільми, зрозумієте їх, тоді у вашій душі проросте квітка доброти, який розвинений у хорошої людини. Залишиться лише поливати його, забуваючи про сварки, негатив, образи і поганий настрій.