Сильна людина - сильна особистість.

Всіх цікавить питання їх сили. Дійсно, як зрозуміти, наскільки ви сильні в душі або фізично? Припустимо, що фізичну силу визначити досить легко, і то результат буде достатньо відносним. Навіть слабкий фізично людина може виявитися сильніше такого ж кволого людини. Але набагато складніше визначити, сильні ви духовно. Повірте, це тільки здається, що ви змогли б упоратися з ситуацією, в яку потрапив ваш знайомий, але на ділі все може лише здаватися легше, ніж є.

Ми говоримо: "Немає грошей - беріть кредит!" , - але не думаємо, що кредит можуть, по-перше, не дати, а по-друге, за нього годі й розрахуватися. Тому дивитися на безсилля інших простіше, ніж постаратися зрозуміти, яке людині, як би ми насправді вели себе на їхньому місці. Багато людей зовсім здаються слабкими, але у важкій ситуації поведуться, як сильні особистості і навпаки.

Як стати сильною людиною? Для початку необхідно втратити все, стати на позицію слабкої людини, зрозуміти яке це і навчитися підніматися з підлоги на ноги. Як варіант: сильна людина завжди розуміє, що життя непередбачуване, все могло б бути гірше, ніж є зараз. Тому сильні люди найчастіше живуть у тих, чиє життя обмежене жахливим здоров'ям: вони розуміють, що життя могло бути ще гірше, і що потрібно насолоджуватися кожним днем.

Як стати сильним духовно людиною.

Дуже складно стати сильною людиною саме духовно. Можна годинами сперечатися, як домогтися сили волі. Почати можна з тренування легкого ступеня. Наприклад, відмовитися від того, що сильно любите (тістечко з заварним кремом, суфле, апельсиновий сік, м'ясо індички та ін.). Розуміючи, що ви зможете прожити без якогось конкретного предмета, ви навчитеся жити без мобільних телефонів, Інтернету, телевізора тощо. Все це може привести вас до вищої міри сили духу - самотності. Людина, яка може провести наодинці довгий час і не збожеволіти від нудьги або браку спілкування по-справжньому сильний духом.

Дуже важко часом відмовитися від конкретної людини або почати все з початку.


Ми не пропонуємо вам розлучитися з коханою людиною, але запевняємо, що в житті можуть відбутися різні ситуації, через що ви залишитеся без цієї людини. Необхідно зміцнювати свій дух, щоб це стало для вас не найважчим ударом, щоб можна було б змиритися з втратою людини.

А ось що можна змінити, так це життя з чистого аркуша. Не обов'язково для цього опинятися в місцях позбавлення волі, можна просто переїхати в інше місто на час з невеликою сумкою найнеобхіднішого на перший час і по ходу почати пошук себе: влаштуватися на роботу, знайти житло, познайомитися з новими людьми та ін. Повірте, стати сильним може кожен, хто буде розвиватися і намагатися йти вперед самостійно.

Як стати сильним фізично людиною.

Стати фізично сильніше завжди допоможуть спортивні навантаження. Це допоможе не тільки стати сильніше і впевненіше в собі, але і привабливіше, повірте. Які саме фізичні навантаження необхідні вам, підкаже фахівець, тому не бійтеся раз на місяць займатися з тренером, що часто оплачується окремо. Можна і займатися вдома, гірше не буде. Але пам'ятайте ось що: сила повинна бути не зовні удаваній, а внутрішньої. Тобто м'язи і прес це дуже здорово, красиво і добре, але часто вони не допомагають в довгих пробіжках, витримці та ін. Варто у фізичній підготовці робити наголос саме на витривалість.

Як стати сильною людиною? Підкреслити свою витривалість, стати дійсно фізично сильніше. Сильна людина зможе багато, при цьому не кілька секунд, а годинами зможе показувати свою силу, якщо буде потрібно. Найкраще виробляється витривалість в басейні, коли задіяні всі м'язи, а щоб переплисти басейн потрібні сили і час. Так само підійдуть і різні тренажери (велотренажер, аеробний тренажер та ін.). До речі, прес найкраще проявиться саме при активному способі життя, а не при регулярній його "підкачування". І не забувайте про те, що стати сильною людиною фізично допоможе і правильне харчування, і контрольований вагу.