Як стати мудрішими жінкам.

Все впевнено заявляють, що жінка мудрішими чоловіки. Насправді це не так. Досить подивитися, як протікає життя у більшості жінок: вони постійно сваряться з чоловіками, скандалять, вимагають подарунків та ін. Хіба це схоже на мудрість? Та й мудрому людині не будуть постійно повторювати: "Ти ж жінка! Будь мудрішим!". Тому жінці і складніше в житті, мудрість вони набувають з роками, з досвідом, або з мудрим чоловіком. Як стати мудрішими кожній жінці? Для початку захотіти цього й зрозуміти, що освіта ніяк не пов'язано з мудрістю. Мудрістю можна назвати внутрішній розум, розуміння життя і стосунків, смиренність з деякими ситуаціями на благо миру в сім'ї і в душі, досвідченість і вміння робити правильні висновки.

Деяким жінкам не судилося стати мудрими, тому вони не можуть робити елементарні висновки з ситуацій. Наприклад, вона вимагає у чоловіка подарунок, але він каже, що грошей немає на це, але при цьому купує додому апельсини або щось ще менш важливе. Жінка вважає, що чоловік на ній економить і продовжує свої істерики. Замість цього вона може поговорити з чоловіком і запропонувати економити на зайвих витратах "живота" на користь невеликих презентів. Чоловік швидше за все погодиться і купить улюбленої те, про що вона мріє. Але поки жінка буде робити дурниць і скандалити, не отримає нічого, крім негативу від самої себе і до себе від чоловіка.

Взагалі, мудра жінка - в першу чергу мудра дружина, яка знає, як зберегти сім'ю, а значить і виховати хороших дітей і як спокійно працювати або займатися будинком.


Як стати найкращою дружиною ви дізнаєтеся у статті нашого порталу.

Як стати мудрішими чоловікам.

Чоловіки часом зовсім не готові визнавати відсутність у себе мудрості. Вважається, що чоловіки - мудрі і розумні, з цим не посперечаєшся, але поруч з дурними жінками і друзями сам стаєш трохи дурніші. Що ж робити, щоб стати мудрішими? Для початку почати спілкуватися з мудрими людьми, звернутися до мудрих книжок. Почати читати книги не пізно ніколи, тим більше, якщо починаєте помічати, що часто кричите, нервуєте і навколо все менше мудрих слів. Купуйте книгу з мудрими висловами, проведіть вечір в тиші.

Може виникнути питання: "Чому ви вважаєте, що той, хто кричить, втрачає мудрість?". Питання вірний, а попередні слова можуть зачепити, але лише тому, що ви не замислювалися про те, чому ми не можемо вирішити проблему мирно, спокійним тоном, без грубих слів. Мудра людина буде шукати і знаходити способи вирішення виникаючих проблем спокійно, а дурний - буде вести себе зухвало. Той, хто поводиться так само, як і безглузда співрозмовник, так само втрачає мудрість.

Так що чоловіки, які народжуються спочатку мудріше жінок, щоб там не говорили, повинні пам'ятати про те, як важливо бути мудрішими дурнів . Намагайтеся розвивати себе і свій інтелект, спілкуйтеся з гідними і жити стане приємніше.