Чи можна стати повноправною особистістю.

Особисте "Я" є в кожному з нас. Одні люди приховують самих себе від себе ж, а так само від друзів і близьких людей. Інші ж - не соромляться показати себе, свою унікальність, особистість всім навколо, навіть якщо цього не потрібно, навіть навпаки, варто притримати. Як врівноважити ці дві сторони, як стати особистістю повноцінної і цікавою? Насправді, це питання вкрай складний, адже багато що залежить не тільки від вас, але і від того, в якому середовищі ви живете, хто вас підтримує і чи підтримує взагалі, де ви працюєте, і що вам доводиться робити. Розглядати себе потрібно з боку вашого оточення, що вже суперечить правилу кожної особистості "Будь собою за будь-яких обставин".

Однак суть в тому, що якщо ви будете думати тільки про себе, ви так само сильно втратите свою особистість , як і в тому випадку, якщо будете потурати іншим. Не завжди балувати самого себе і догоджати лише собі є вашим внутрішнім бажанням. Часом хочеться допомогти, поступитися, попросити вибачення у інших людей. Це ваша особиста думка і бажання. Не дозволяйте собі плутати поняття особистості з самозакоханістю або зарозумілістю. Однак і поступатися всім тільки тому, що ви добрий, так само не варто. Заглибитися в себе, чи подобається вам той вибір, який стоїть перед вами? Звичайно, виходить, що повноправною особистістю стати неможливо, але якщо подумати - це і є ваша особистість, яка вміє любити себе і думати про інших.

Як стати особистістю.

Рецепт того, як стати особистістю, не так складний. Для цього достатньо просто кожен раз подумати про вибір, що стоїть перед вами. Наприклад, ви можете відправитися в село на полювання з друзями на тиждень, а можете поїхати з подругою до моря. Як ваша подруга, так і ваші друзі тиснуть на вас.


Одні стверджують, що ви - підкаблучник, інші - що ви ганчірка або що любите тільки себе. Як довести всім, що ви не такий при складному питанні? Можна піти по таким сценаріями:

  1. Найпростіше - вибрати подругу, тобто менше із зол, тому друзі посміються і пробачать, а з коханою ще все життя прожити доведеться,
  2. Вкрай важкий для вас - вибрати друзів, тому з подругою ви можете прожити все життя, бачитеся постійно, а з друзями зустрічаєтеся рідко, можливо подруга коли-небудь це зрозуміє і забуде,
  3. Мудре - подумати, чого вам хочеться насправді. Якщо вам дуже хотілося побувати на полюванні, та ще й з друзями, а на морі вам не так-то й хочеться, та й фінанси не дозволяють особливо, то пояснитеся з близькими і прийміть вірне особисто для себе рішення,
  4. Цікаве - поєднати і те і інше. Це не означає, що доведеться брати дівчину на полювання чи кликати друзів з собою на море, хоча це відмінний варіант, вартий уваги. Можна перенести поїздку на море на тиждень пізніше, а зараз відправитися на полювання. Крім того, поясніть коханій, що за час вашої відсутності ви нудьгуватимете один по одному і відпочинок буде ще більш романтичним і пристрасним.

Як ви розумієте, будь-яку ситуацію можна розглянути так само, і роботу, і суперечки, і сімейні аспекти, і фінансові витрати. Розберіть всередині себе, які можуть бути варіанти, що можна придумати і як зробити так, щоб вам було зручніше за все не тільки зараз, але й у результаті. Наприклад, якщо при вже розглянутої ситуації ви просто поїдете з друзями, поставивши перед фактом дівчину, то вона зіпсує вам надалі все настрій, і ви пошкодуєте про те, що так сталося, а можливо ще й про те, що вона поруч, хоча ви і любите її. Думати про почуття інших, так само необхідно для повноцінної особистості, адже не можна стати собою без соціуму.