По дорозі фільму: Як стати королевою.

Багато молодих дівчат, побачивши фільм "Щоденники принцеси 2: Як стати королевою" напевно почали мріяти про це ж. Перша частина фільму вже змушує почати мріяти, а друга більш того - вимагає від дівчат прагнути більшого. По суті, фільм несе в собі трохи інший зміст, він лише говорить, що потрібно йти до мети, не боятися чогось нового. Так само в першій частині фільму ви зможете зрозуміти, як і в безлічі романтичних фільмів, що з простої дівчини завжди можна зробити королівську особу.

Багато дівчат, які не знають своїх батьків або батьків, замислювалися, хто вони, ким були ким стали. Звичайно, більшість людей, що кидають своїх дітей, мають масу шкідливих звичок, які ведуть їх у могилу, але все ж є й ті, які займають високі пости, посади і соціальне значення.

Що ж стосується фільму, тут головна героїня постає перед найважливішим рішенням у своєму житті - чи ставати їй королевою невеликої країни. Дівчина спочатку погоджується, але пізніше їй зустрічаються складні випробування, які можуть зруйнувати бажання стати королевою. Звичайно, як і будь-яка добра казка, фільм закінчується добре, принцеса долає всі труднощі, вривається в палац і приймає трон, стаючи королевою невеликої вигаданої країни.

Королева в кожній дівчині.

Якщо не заходити так далеко, то в кожній дівчині живе королева.


Навіщо ховати в собі те, чим можна пишатися. По суті, кожна жінка - королева країни свого внутрішнього світу, так чому б не нести трон з гордо піднятою головою? Що ж потрібно зробити, як стати королевою для самої себе?

1. Поважати себе, свій вибір і близьких;

2. Вибирати друзів правильно, тобто спілкуватися тільки з гідними людьми, які вам приємно;

3. Є тільки свіжу і здорову їжу, стежити за своїм здоров'ям і зовнішнім виглядом;

4. Правильно вибирати одяг, взуття та аксесуари: не варто економити на собі, якщо це ущемляє ваш зовнішній вигляд, адже королева повинна завжди і скрізь бути королевою;

5. Вміти поводитися в суспільстві, правильно розмовляти, не розповідати всім навколо про те, що з вами відбувається. "Балаканина" - це доля "простолюдин", а в королеві повинна залишатися таємниця, особливо якщо мова йде про особисте життя;

6. Вибирати правильних чоловіків, які поважають вас і ваших близьких, вміють доглядати і вести в суспільстві себе як королі.

Королевою стати не складно, але нею важко залишатися в будь-яких ситуаціях, тримайте себе в руках, стежте за собою, при цьому будьте милі і доброзичливі.