Як правильно спілкуватися з людьми.

Щоб спілкуватися було легко з будь-якою людиною, потрібно міняти не свого співрозмовника, а себе, свій погляд на речі і ситуації. Найчастіше ми не спілкуємося з людьми, тому як не розуміємо їх, як ви бачите, проблеми в нас, адже це ми ніяк не можемо стати на місце іншої людини і постаратися вникнути в його ситуацію. Однак є люди, з якими спілкуватися дуже цікаво, вони можуть і підтримати бесіду і вислухати, що не звинувачуючи вас ні в чому. Цікаво те, що в реальності ця людина може зовсім не підтримувати вашу точку зору, але він знає, як стати цікавою людиною і співрозмовником.

Вам варто прагнути до такого ж результату, важливо змінювати себе, або намагатися змінюватися тимчасово , щоб в будь-якій компанії можна було б почувати себе комфортно, на своїй хвилі. Завдяки цьому у вас буде багато друзів, у вас не буде ворогів тощо. Однак важливо дотримуватися тут одне єдине правило: "Не засуджувати людей ні в обличчя, ні за очі з іншими людьми". Якщо вас запитають, як ви ставитеся до людини, якого немає поруч з вами, згадайте лише про його позитивні якості і оцініть їх. Так якщо до обговорюваного людини дійде інформація про те, що його обговорювали, він буде знати, що нічого погано ви особисто про нього не говорите і швидше за все не думаєте.

Хороший співрозмовник.

Якщо вам цікаво, як стати цікавою людиною і співрозмовником, необхідно в першу чергу навчитися слухати і чути своїх співрозмовників.


Для цього намагайтеся слухати уважно, особливо, якщо для вашого співрозмовника це вкрай важливо, цікава та чи інша тема. Тому намагайтеся бути уважним. Ви зарекомендуєте себе, як людина гідна нових історій. З вами можуть ділитися, на вас зможуть опиратися у важку хвилину, вами будуть цікавитися, і нудьгувати без вас. Однак крім уміння слухати, важливо й казати, правильно пов'язувати почуте зі своєю думкою, з можливістю підібрати вірні слова, з грамотною постановкою мови.

Намагайтеся не говорити обривками слів, не вживайте "слова-паразити", використовуйте зрозумілі і прості слова і вирази, щоб вас зрозумів не тільки дорослий, але і дитина, не тільки чоловік, але і жінка, не тільки грамотний і начитана людина, а й особистість малоосвічена.

Вчіться підтримувати бесіду. Наприклад, якщо ви знаєте, що ваш співрозмовник щойно приїхав з відрядження, запитаєте чим він займався, де був, що цікавого в цьому місті чи країні. Це ж стосується і відпочинку, і сімейних поїздок до рідних, а так само тих чи інших дій, таких як, проведення весілля, пікніка, влаштування на нову роботу, народження дитини та ін. Навіть якщо вам це не так цікаво, ви зможете зацікавити і залучити до подальшої бесіді свого співрозмовника. А це допоможе вам провести час більш цікаво навіть у малознайомій компанії.