Чому веселощі так важливо

Веселощі - важлива частина нашого життя, неможливо постійно жити без посмішки, завзятого сміху і веселощів. Але не всі знають, як стати веселим і приєднатися тим самим до великої і дружної компанії. Особливо важливо стати веселим, якщо ви шукайте нових друзів, влаштовуєтеся на нову роботу, переводитеся в новий колектив і т.д.

Проте, не завжди можна захотіти стати веселим, щоб це здійснилося. Необхідно навчитися правильно дивитися на життя, речі навколо себе, розуміти, що відбувається поруч з вами. Давайте ж розберемося, як стати веселим, починаючи практично життя з самого початку?

Вчіться спілкуватися

З чого варто почати на шляху до становлення душею компанії? Важливо вміти спілкуватися. Необов'язково говорити грамотно і правильно вимовляти пропозиції, важливо робити це легко, вільно, щоб вас не вважали "книжковим черв'яком", який не може розслабитися. Під час спілкування весела людина може сказати і підтримати при необхідності так, щоб співрозмовник зміг засміятися, навіть якщо з його очей течуть сльози. Можна говорити дурниці, але які не образять співрозмовника і не вкажуть на відсутність мізків у вашій голові.

Так, бажаючи підтримати малознайому компанію, яка жартує один над одним, не можна самому сказати щось подібне, це буде сприйнято в багнети. Краще пожартувати про себе, або згадати свого друга. Або вживаючись в колектив, спочатку придивіться до нього, зрозумійте його світ і те, чим вони люблять жартувати.

Не забувайте менше критикувати, сперечатися і посміхатися над іншими.


Краще посміхайтеся частіше, підтримуйте бесіду, погоджуючись із співрозмовником. У кожній точці зору можна знайти позитивний аспект, з яким ви зможете погодитися: шукайте це.

Розуміння жартів

Дуже важливо в тому, як стати веселим навчитися розуміти жарти. Якщо по-вашому це легко, спробуйте увійти в нову компанію. У людей давно спілкуються між собою деколи є свої жарти, типу "Дивись, дирижабль!" або "Манджуде". Що це? Ви не знаєте, а це особисті приколи однієї компанії. Кстате, частіше дурійте зі своїми близькими.

Але найбільше компанію веселять вирази: "А це пам'ятаєш". Чому веселять? Та тому що у них є історія, всі згадують щось і дружно сміються. Не сидіть "букою" в цей час, краще уточніть, що тоді сталося, оцініть це і підтримайте веселим сміхом.

У всіх особливе почуття гумору, шукайте компанію, в якій розуміють ваші жарти, і де ви можете стати веселим. Як варіант: вчіться розуміти інший гумор, аж до чорного або артхаусного. У житті знадобиться все.

Стати веселим

Зрештою, щоб стати веселим, необхідно веселитися! Не сидіть вдома у вільний час, робіть те, що вас радує, хоч у караоке пийте без натяку на слух і голос! До веселому людині тягнеться компанія, веселому людині легше в житті, вони спокійніше і бадьоріше. Дивіться більше веселих фільмів, читайте анекдоти, зустрічайтеся з друзями. Ось як стати веселим можна будь-якій людині.