Багато хлопців називають дівчат ангелами, так само як і деякі дівчата звуть хлопців ангелами .. Але що це означає? Невже це щось звичайне кшталт "пупсик", "кицька", "зайченя" і т.п.? Насправді, називати ангелами один одного прагнуть далеко не все. Дівчата і хлопці називають ангелами тих, кого вважають неймовірно красивим або добрими.

Так світловолосих дівчат або просто тихих милих дівчат називають ангелками. А дівчата називають "мій ангел" оберігають їх хлопців, які переживають про здоров'я і цікавляться їхніми справами. По більшій же частині, складно зустріти ангела в житті. Це по факту неможливо, але що якщо зробити все, щоб бути не гірше ангела? ...

Як стати ангелом по життю.

Найскладніше - стати ангелом по життю. Хто цей ангел, яким всі хочуть стати? По суті, ангел - це добра людина, що не заподіяв нікому зла, що допомагає людям, але рано пішов з життя (не по своїй волі). Однак можна стати людиною, яка б за життя ніс іншим благо. Можна втілити собою і своїми діями добро:

- навчитеся не думати поганого про людей, завжди чекайте доброго від них, не смійтеся над людьми, навіть якщо вони сміються над вами,

- допомагайте людям, навіть якщо вони не стоять цього. Якщо вас хтось зраджує і робить підлість, не відповідайте тим же, краще допоможіть йому, можливо і він стане добрішим,

- навчіться прощати. Прощати потрібно і можна що завгодно і абсолютно всім, це дуже важливо!

- правильно ведіть себе, чи не галасуйте, будьте тихі і смиренні,

- не поспішайте, адже ангелам нікуди поспішати, вони завжди спокійні,

- посміхайтеся, багато чого можна виправити посмішкою: і поганий настрій і ситуацію.

Ви можете стати ангелом для когось одного, як ангел-охоронець.


Виберіть людини, якій необхідна ваша допомога і підтримка. Найчастіше ми стаємо ангелами-охоронцями для наших дружин і чоловіків, але особливо - для дітей. Оберігати у що б то не стало, турбуватися за здоров'я, допомагати, підказувати, спрямовувати і показувати шлях, підштовхувати, якщо потрібно, - все це вміє робити ангел, все це можемо робити і ми, якщо захочемо.

Як стати ангелом зовні.

Щоб зовні стати ангелом або хоч трохи бути схожим на нього, необхідно згадати, як скрізь зображуються ангели. У сучасному світі найчастіше у вигляді ангела зображують юних дівчат зі світлим волоссям у довгих світлих сукнях, низ сукні повинен мати прозорий верхній шар поверх першого щільного. Сукня має бути приталеним, а спідниця - розвиватися по повітрю. Обов'язковим елементом атрибутики ангела є ніжні крила. Взуті ангели в світлі закриті туфлі без каблука, походящие на балетки.

Раніше ангели частіше зображувалися як світловолосі хлопчаки (по виду 4-6 років) з маленькими крильцями. Одягнені вони в білі сорочки прямого крою з золотою окантовкою по краях рукавів і подолу. Сорочки повинні бути довгими, довжиною нижче коліна, бажано з натурального матеріалу, наприклад, з льону.

Дівчата в макіяжі не повинні використовувати яскравих фарб. Як стати ангелом зовні дівчатам: досить злегка завити волосся, щоб вони мали легкі хвилі, можна освітлити колір волосся (не обов'язково), вибрати підходящий світлий наряд і взуття, можна підфарбувати вії тушшю, щоб підкреслити їх обсяг і довжину, а губи просто накрасьте світло рожеві неяскравою помадою, або прозорим блиском для губ.