Переваги апаратного манікюру

Перебуваючи перед вибором, якому манікюру віддати перевагу: звичного гігієнічному або апаратного - треба зрозуміти, чим вони відрізняються один від одного. При обрізному манікюрі зайва шкіра і ороговілості прибираються металевими кусачками, після чого наноситься пом'якшувальний крем, а при апаратному ріжучі інструменти не використовуються. Сказати однозначно, який з них краще, неможливо, так як існують руки, на яких можна зробити тільки один з видів манікюру. Так, наприклад, на пальцях, де спостерігається розростання кутикул, застосування апаратної обробки недоречно: груба шкіра підлягає тільки механічному видаленню. Але є й такі пальці, на яких дуже тонкі нігтьові пластини і мінімум розростання, і апаратний манікюр - саме для таких випадків, особливо якщо врахувати, що на таких руках дуже близько до поверхні розташовані судини.

Технологія проведення

Зовсім не обов'язково робити цю процедуру в салоні краси, адже, маючи необхідні інструменти, можна зробити апаратний манікюр будинку. Для початку варто потримати руки в теплій воді з додаванням ароматичної солі і мила, після чого на кутикули варто нанести спеціальний засіб - кератолітікі (Ремувер). Після закінчення 1-2 хвилин треба Пушер дуже акуратно зрушити шкірку, що не натискаючи на підставу нігтьової пластини. Потім кулястим алмазним бором діаметром не більше 2 мм треба обробити саме шкіру, не потрапляючи на ніготь. Видаливши залишки Ремувер, при необхідності зістригти клаптики шкіри, але якщо цього не потрібно, треба взяти бор меншого розміру і обробити важкодоступні місця.


Після повної обробки кутикул треба візуально оцінити стан навколонігтьових валиків і при необхідності обробити їх або керамічної фрезою, або насадкою з наждаковим ковпачком не менше 180 грит. Прибравши пил, слід обробити вільний край нігтя і нанести базове покриття на всі нігті, а після його висихання - лак. Якщо хочеться, то на непросохлої лак можна нанести глиттер, після чого покрити його закріплювачем - нігті будуть переливатися на сонці, що виглядає дуже красиво. На закінчення на кожен палець наноситься масажне масло або проводиться процедура парафінотерапії - все, апаратний манікюр готовий!

Апаратний педикюр

За допомогою фрезера виконується апаратний манікюр і педикюр, з тією різницею, що при обробці стоп використовуються більш грубі насадки для позбавлення від натоптишів. Пальці ніг обробляються так само, як на руках, але на п'ятах груба шкіра знімається насадкою з наждаковим ковпачком більшого розміру і більш жорсткого, зазвичай це 80 грит. Прибравши більшу частину ороговілою шкіри, необхідно змінити насадку на більш м'яку і виконати остаточну шліфування. Після апаратного педикюру шкіра на ногах, як у немовляти, а наростання відбувається набагато повільніше, ніж при обрізному. Призвичаїтися, як манікюр, так і педикюр можна робити самостійно вдома, в комфортних умовах, причому не тільки собі, а й своїм домочадцям.