Багато в житті дотримуються принципу: перш, ніж прийняти важливе рішення, необхідно добре виспатися. Сон - це відпочинок, як фізичний, так і духовний. Але вчені вже довели, що й уві сні мозок проводить величезну роботу: він переробляє всю інформацію, отриману наяву, а також ту, яка зберігається у нас в підсвідомості. Як результат цієї обробки, з'являються сни, на перший погляд, ніяк не пов'язані з реальним життям. Як усвідомити сон?

Сновидіння.

Розум відключається, коли ми спимо. Мозок отримує доступ до внутрішнього "я", до підсвідомості. За сни відповідає права півкуля, за їх запам'ятовування інтуїція. Сон можна розглядати саме як якесь прояв інтуїції, яка "спить" у багатьох людей, поки вони сплять. Тому дуже важливо звертати увагу на те, що нам сниться. Не факт, що у сні Ви побачите своє майбутнє, але, можливо, це допоможе Вам прислухатися до свого здоров'я або емоційному стану. Головне навчитися читати свої сни, усвідомлювати їх. Як усвідомити сон? Тут справа не в тому, щоб заглянути в сонник і подивитися, до чого сниться півень. Сни кожної людини трактуються по-різному.

У стародавні часи сни не дарма сприймалися як послання богів, як известия, необхідно було усвідомити сон. Найголовніше, це навчитися запам'ятовувати свої сни. Це важко тільки на перший погляд. Вранці, прокинувшись, записуйте все, що згадаєте. Спочатку це буде кілька деталей, уривків снів, поступово Ви будете згадувати все більше і більше. Обов'язково обмірковуйте все, що Вам приснилося. Запитуйте у самого себе, щоб це могло означати? І з часом власна інтуїція відповість на всі питання, допоможе усвідомити сон.

Як усвідомити сон.

Іноді може приснитися, як вибираєте шубу в магазині, купуєте її та ін. Це може бути пов'язано з вашим недавнім візитом в такий салон хутра, або з бажанням купити нову шубку. Але часто сняться цікаві і хвилюючі сни, тепер необхідно зрозуміти, як усвідомити сон. Згадавши сон, подумайте, на чому акцентувалася Вашу увагу, на якій речі чи подію. У кожному сні є своя домінанта, яка і буде підказкою наяву.

Якщо Ви бажаєте отримати відповідь на конкретне питання, подумайте про нього перед сном, уявіть детально всі обставини - вночі Вам обов'язково присниться якась підказка.

Чим більше Ви будете вникати в свої сновидіння, обмірковувати їх , тим більш зрозумілими вони стануть для Вас.


Не варто звертатися за допомогою з розшифровкою сновидінь до езотерика. Тільки Ви зможете правильно зрозуміти свої власні сни.

Як усвідомити сон, якщо Вам сниться безліч снів чи великі, детальні сновидіння? Ведіть щоденник, в якому будете записувати їх зміст. Найчастіше процес записування допомагає людині розшифрувати сон. Періодично перечитуйте щоденник. Не всі сни збуваються відразу ж, деякі являють собою інформацію "на майбутнє". Можливо, відразу Ви не зрозуміли, про що був сон, але з часом станеться в житті подія, яке Ви зможете зв'язати зі своїми колишніми снами.

Ретельно аналізуйте всіх персонажів, які Вам снилися. Що це були за люди? Знайомі вони Вам чи ні? Що вони говорили і робили? Все це дуже важливо. Взагалі вважається, що людям не сняться сторонні незнайомці. Якщо Вам приснився чоловік, то, швидше за все, Ви бачили його обличчя, може мигцем або побачите ще в майбутньому. Це й означає усвідомити сон: запам'ятає і зрозуміти його, а в майбутньому - розгадати його значення.

Люди, які нам сняться, відіграють певну роль у нашому житті. Якщо Вам постійно сниться один і той же персонаж, з яким Ви давно вже не підтримуєте зв'язок наяву, то можливо, варто йому подзвонити, нагадати про себе.

Як усвідомити сон і тлумачити сновидіння? Для цього необхідно прислухатися до себе. Якщо у Вас не виходить, то складність полягає саме в Вас. Швидше за все, Ви підсвідомо не вірите в силу снів, не розумієте, що розшифровка сновидінь має реальну, практичну цінність. Не варто сон сприймати як прогноз. Сон - це Ваше внутрішнє "я", це Ваша інтуїція. Ні в якому разі не звертайтеся до сонникам, виданим у такій величезній кількості. У кожного свої образи і їх значення буде також своїм, особливим, зрозумілим тільки Вам.