Визначити характер можна за зовсім різних предметів, за характеристикою ходи, за кольором очей і т.д. Але як дізнатися, який людина насправді за його улюбленим квітам. Навіть якщо ви не даруєте квіти, то просто почитайте опис і зробіть висновок, які квіти за характером підходять вам і поєднувати ви і ваші улюблені квіти.

Польові рослини, бузок.

Якщо вам подобаються бузок або польові квіточки, то, швидше за все ви досить потайливі. Люди, які хочуть отримати букет ромашок або лісових лілій, все тримають всередині себе, нікому не розповідаючи про свої переживання. Часто такі люди можуть замикатися, однак внутрішній світ настільки великий, що витонченість душі людини важко не помітити. На жаль це їм дає малу енергію, і цілі часто не досягаються людьми, люблячими польові букети. А ось любителі букетів з бузку неймовірно чуйні, а в роботі дуже стараються.

Півонії і фіалки.

Це зовсім різні люди: ті, хто любить фіалки і ті, хто віддає перевагу півонії. Хоча любителі фіалок іноді нагадують любителів півоній. Причина полягає в тому, що люди, що люблять півонії, можуть бути абсолютно протилежними: вони можуть бути активними, люблячими плотські втіхи, життя і гроші, а можуть бути сором'язливими з дуже нудною і нереалізованої життям, як з протилежною статтю, так і взагалі. А ось любителі фіалок більше схожі на тих любителів півоній, що більш скромні. Такі люди намагаються жити у своєму світі, завдяки чому добре переносять складні ситуації. Правда фіалколюби часто подумки повертаються в минуле, вважають що тоді було добре і цікаво.

Тюльпани і хризантеми.

Ці люди дуже схожі. Наприклад, ті, хто віддає перевагу тюльпани дуже сильні морально, їх неможливо зламати.


Крім цього це легкі люди, з якими легко і приємно спілкуватися, але розкрити таких людей значно складніше, ніж просто познайомитися. Враховуючи, що тюльпанолюби дивляться на все з оптимістичної сторони, то у них все виходить, адже всім відомо: ми отримуємо те, чого очікуємо. Любителі хризантем так само легкі і цікаві, вони хочуть стати досконалістю для інших, як у роботі, так в сім'ї або в особистому зростанні, у зовнішності та ін. Ці люди більш серйозні, ніж любителі тюльпанів, що дає їм велику фору на роботі, але є схильність до замикання в своїх думках.

Троянди, лілії і гербери.

Якщо ви любите троянди, то ви впевнені в собі, любите своїх друзів і готові прийняти в свою компанію нових людей. Життя у любителів троянд помірна, спокійна, вони намагаються не мучити свої нерви по нісенітницю. Таких як вони називають реалістами. Часто домагаються своїх цілей, не мріють про неможливе, не губляться у масі людей, але часом це може викликати в інших бурю негативу. Ті, хто любить лілії, так само впевнені в собі, сильні, повні енергії. Однак мінус в одному - часто таких особистостей може "занести на повороті", що викликає безліч суперечок і поява нових недругів. Якщо любителі лілій перестануть вважати себе правими у всьому, стануть слухати інших, то все стане набагато краще і світліше, адже крім негативних якостей любителі гербер відрізняються чарівністю і витонченістю, що криється всередині. Більш добрими і милими вважаються любителі гербер, їх легко поранити навіть при простому спілкуванні. Однак саме любителі гербер можуть йти до своєї мети напролом, але якщо щось в їх плані піде не так, вони легко втрачаються, але можуть знайти того, хто допоможе в їх мети.