Якщо запитувати своїх друзів і знайомих, задоволені мул вони своїм життям, знайдуться ті, хто скаже, що ще не знайшов своє покликання, а тому вони не зможуть відповісти на ваше запитання точно або однозначно. Астрологи запевняють, що більшість таких людей народжені в кінці 80-х років, коли все в житті з батьків переверталося, вони не знали у що вірити і чому вчити дітей. Так і вийшло, що багато молодих людей не можуть знайти і зрозуміти себе.

Звичайно, в тому, що ви не змогли знайти своє покликання, не можна звинувачувати батьків. Необхідно почати прагнути до чогось, шукати себе, діяти, а не плисти за течією і сподіватися на те, що все само зміниться. Давайте обговоримо тему, як знайти своє покликання. Розглянемо кілька простих і цікавих варіантів знайти себе.

Розберіть свою пам'ять.

Знаєте, як знайти своє визнання по пам'яті? Для цього подумайте, що вам найкраще запам'ятовується. Хтось добре запам'ятовує всі модні новинки, хтось новини шоу-бізнесу, інші - пам'ятають усі, що чули або читали про автомобілях або комп'ютерах і т.д. Які області і сфери життя навколо вас ви пам'ятаєте краще, ніж все інше? Наприклад, у мене є друг, який може забути про те, що він збирався з друзями поїхати на лижну базу, але пам'ятає, коли вийдуть нові моделі відеокарт або жорстких дисків (з їх характеристиками), навіть якщо не збирається оновлювати комп'ютер. Це не означає, що людина не уважний і друзям і близьким, просто це "не його". Йому потрібно про всі ці "дрібниці" нагадувати регулярно, зате, якщо вам потрібно буде щось для комп'ютера, він точно скаже куди варто звернутися, що купити і в яку суму ви укладетеся.


Так що та область, яка запам'ятовується вам найлегше і є частиною того світу, до якого ви ставитеся.

Переглянете фільми.

Щоб знайти своє покликання, було б непогано переглянути різножанрові фільми. Одним подобаються молодіжні комедії, інші - артхаусне кіно і т.д. Але які серед безлічі жанрів будуть цікаві саме вам? Виберіть сенс всіх улюблених вами фільмів: це можуть бути фільми про те, як знайти свою любов, як не втратити одного, як добитися справедливості, як домогтися успіху і т.п. Для того, щоб зрозуміти загальне серед усіх фільмів, вам необхідно виписати на аркуш паперу те, що сподобалося у фільмі.

Зрозумійте свій психотип.

Як знайти своє покликання, якщо ви не можете зрозуміти себе? Ось настав час, коли ви можете зробити це. Шукайте в соціумі людей того ж психотипу, як і ви самі. Можна пройти кілька великих тестів про те, який у вас психотип. Це цілком може допомогти. В результаті тесту, вам опишуть, якими якостями ви володієте, до чого тягнетеся, і що вас турбує. Ці тести так само роблять висновку, дають поради, в якій області працювати і жити. Це дійсно зможе допомогти вам, ви впровадили в нову сферу діяльності і зрозумієте, як для вас важлива вона. Але врахуйте, якщо у вас напрямок роботи з людьми, це ще не означає, що ви соціальний працівник, можливо, ви - відмінний педагог.

Ось ми і обговорили тему, як знайти своє покликання, а як його знайшли ви або ви все ще в пошуку?