Стрес - вкрай неприємний стан організму і емоційного самопочуття. Відомо, що стрес призводить до швидкого старіння всього організму і може бути причиною найпоширеніших хвороб. Позбавлятися від стресу необхідно якомога швидше. Стрес викликають несприятливі фактори, тому необхідно їх звести до мінімуму і, по можливості, взагалі виключити. Але часто це буває неможливо. Давайте розглянемо, як позбутися стресу і депресії, і які для цього існують способи.

Маленькі секрети! Як позбутися стресу швидко!

Від стресу позбавлятися просто необхідно. Слідуючи нижчеперелічених порад, ви зможете легко і швидко позбутися від цього неприємного явища. Отже:

  • Допоможіть оточуючим! Коли ви побачите, що комусь набагато гірше, ніж вам, стрес піде. Допоможіть цій людині і відчуєте приплив бадьорості, радості і сил!
  • Відпочивайте ще до того, як втомилися. Часто це зробити неможливо, але хоча б робіть перерву якомога частіше. Коли ви будете більше відпочивати, тоді вам буде потрібно менше часу на нього!
  • Записуйте все, що вас турбує на папері! Це здорово знімає стрес і дає можливість поміркувати над своїми проблемами і життям. Так ви швидше знайдете вихід із ситуації, що викликала стрес.

  • Відмовтеся від куріння і споживання алкоголю, оскільки в більшості це тільки викликає ще більший стрес. Наприклад, ви розслабилися, викуривши сигарету, але через деякий час вам знову хочеться курити. Це і викликає стрес, особливо, коли ви знаходитесь в тому місці, в якому куріння заборонено. До речі, куріння викликає почуття невпевненості в собі і страх, коли відсутні сигарети, що викликає почуття тривоги, яке виливається в стрес!
  • Об'єктивна оцінка проблеми, що викликала стрес, допоможе вам позбутися від нього.


    Подумайте, чи так важливо те, через що ви сильно переживаєте, і залишиться це важливим у майбутньому.


Як позбутися стресу і депресії - опановуємо техніками зняття стресу

Правильне дихання є одним з найефективніших способів у боротьбі зі стресом, що руйнують життя. Основна техніка, яка допомагає розслабитися - це повільне і розмірене дихання. Зверніть увагу, що вдих повинен бути в 2 рази коротше видиху. Так, наприклад, при вдиху вважайте до 5, при видиху - до 10. Ще одним, не менш ефективним способом позбутися стресу є читання віршів, релаксація і улюблена музика. Використовуючи всі з цих способів, ви не помітите, як станете абсолютно спокійними і вільними від стресу. Багато людей звикли споживати велику кількість їжі під час стресу. Цього не можна робити, хоч це і полегшує це жахливе, переважна стан. Тут потрібно зупинитися і, насамперед, подумати про фігуру і про те, що організму буде попросту важко переробити величезну кількість їжі. Якщо вам це все ж допомагає зняти стрес краще за інших методів, просто сходіть в магазин за якими-небудь делікатесами або порадуйте себе походом в улюблений ресторан. Більше займайтеся спортом. Це допоможе вам позбутися всіх негативних емоцій і зміцнити здоров'я. Заняття спортом дозволяють забути про всі проблеми! Спробуйте і результат вас, безсумнівно, приємно здивує. Дотримуючись всіх рекомендацій і порад не тільки під час стресу, а й просто так, для вас вже не буде проблемою, як позбутися стресу! Живіть повним життям, будьте спокійні і щасливі!