Всі ми з нетерпінням чекаємо того моменту, коли почнеться відпустка. Звичайно, якщо ви отримали відпустку в літній період, то, швидше за все, намагаєтеся провести його поза домом. Кожен відправляється в те місце, яке приносить йому задоволення. Наприклад, хтось їде на гірськолижний курорт, щоб вдосталь накататися на лижах та сноуборді, хтось їде в жаркий Таїланд, де можна полежати на білому гарячому піску, поряд буде плескатися синє море, а на задньому фоні поруч будуть стояти пальми. Отже, у кожного свої переваги.

Але ось настає момент, коли ви повертаєтеся додому. І здається, що все якось не так, все ще чуже, неблизьке. Відразу виникають думки, що осінь - час дощів, сльоти, холоду. І як жахливо вставати в таку погоду рано вранці, коли ви ще тиждень тому в цей же час засмагали і купалися (або каталися на лижах) в своє задоволення. І навіть якщо ви провели свої дні відпустки вдома, все одно повертатися в рутинне життя буває важко.

Чому виникає такий стан?

У цей момент організм переживає величезний стрес, у зв'язку з різкими змінами, і як наслідок, у багатьох починається депресія . Характеризується вона тим, що людині починає багато чого не подобається, все починає дратувати, різко змінюється настрій, безконтрольне прояв негативних емоцій. Або, навпаки, людина стає надто апатичним, він до всього починає ставитися байдуже, загострюється увага на дрібних ситуаціях.


Як наслідок, наша розумова діяльність не працює на повну потужність, що позначається і на нашому самопочутті, і на роботі.

Боремося з осінньою депресією

Але можна запобігти депресії на самому початку. Отже, якщо ви помітили, що стаєте багато до чого байдужими, що речі, які захоплювали вас раніше, починають викликати огиду, відразу ж беріться за активні дії на боротьбу з осінньою депресією. Отже, коли ви прокидаєтеся вранці, і за вікном бачите мерзенний мжичку, не починайте хмуритися і скаржитися на життя з самого ранку, а посміхніться самому собі в дзеркало і побажайте доброго ранку. Також не забувайте робити ранкову зарядку, вона також призведе ваш організм в тонус. Їжте багато овочів і фруктів, які будуть живити і оздоровлювати вас. Якщо немає дощу, то вперед на прогулянку, це точно дозволить вам бути бадьорим протягом усього дня.

Знайдіть заняття до душі! Хобі прекрасно відволікає від поганих думок, дозволяє відпочити від важких метушливих буднів і душі, і тілу. Вважається, що кішки лікують депресію. Якщо у вас ще немає волохатого улюбленця, заведіть собі цей милий грудочку! Він буде ласкаво муркотіти на ваших руках і депресію, як рукою змахне! А якщо домашня тварина у вас вже є, візьміть кота на руки, погладьте, приголубте, почухайте за вушком. Муркоче? Ну от, хіба можна хандрити, коли вас так люблять?

Так що все тільки в ваших руках, якщо ви будете жити і мислити позитивно, світ навколо вас буде завжди яскравим!