Один з улюблених питань, про які запитують майстрів Фен Шуй замовники, від чого вони страждають від невезіння. Спочатку, ми зобов'язані зрозуміти толк слова "невезіння". Скажімо, в Сінгапурі чоловік розповідав нам про те, що він зазнав сплеск невезіння і не отримав руху по службі на відміну від його колег у величезній фірмі ...

У будинку у нього було розставлено всі з Фен Шую. В один чудовий день він зустрів одного знайомого, і він запропонував йому вакансію генерального адміністратора у своїй компанії. Людина з радістю прийняв пропозицію, і це призвело до збільшення його доходу. Через деякий час він дізнався, що його стара компанія на межі банкрутства, і що якби він не розчарувався і не пішов зі старої компанії, ніколи б не зустрів одного і не став головним адміністратором.

Висновок з історії з Сінгапуру.

Етика цієї історії полягає в тому, що необхідно бачити прекрасне в ситуації невдачі. Таким чином, життя підносить зрідка нам презенти, буває необхідно щось зламати, щоб після цього звести щось більш цінне. Таким чином, основним приводом невдач, може бути "Очікування".

Як необхідно розглядати невезіння.

Більш головним вважається розглянути питання про горе - чи є воно "хронічним" або "гострим". У всякого в житті бувають прекрасні часи і не дуже. Далі, ми зобов'язані також усвідомити приводи "гострого невезіння". Гостре невезіння має якість бути короткостроковим, але якщо це не здолати на початковій стадії, то воно може стати безперервним і перерости в хронічне. Після того, як ми усвідомили, що таке невезіння, головне знати, як поправити і здолати його. Є щось, що ми можемо зробити негайно, щоб вирішити заковику невезіння.

Рецепти проти невезіння.

Наступні рецепти можуть допомогти відновити удачу і дізнатися, як позбавитися від невезіння:

1. Соляна Сауна. Сіль матері природи - найсильніший антисептик. Сіль вбиває бактерії, мікроорганізми, загоює рани, і видаляє негативну енергію.


Ось чому сіль в даний час широко застосовується в багатьох обрядах чистки. Можна або йти на берег моря з природною морською водою, щоб позбавитися від паскудної енергії або підготувати воду у себе вдома зі звичайною морською сіллю. Легко розмішати сіль на відро пекучої води до насичення.

2.Свежіе квіти. Свіжі квіти чудово очищають від паскудної енергії, і приносять Вам свіжу удачу. Від Чого? Це відбувається тому, що там сфокусована велика жива енергія.

3. Удосконалення потоку енергії. Подальша значуща річ розблокувати потік енергії у вашому будинку, і спальні. Будинки із застарілою енергією "ци" можуть заблокувати вашу поточну життя. Ви зобов'язані навесні робити генеральне прибирання з вологим прибиранням і провітрюванням, відсунути всі меблі і т.д. Спробуйте очистити ваш будинок, викинути все непотрібне речі, зробити перегрупування. Після цього підпаліть пахощі, поставте новітній фонтан або використовуйте чашу. Також упевнитеся, щоб були відкриті всі вікна, щоб світило сонце у ваш будинок, включіть славну музику.

4. Енергія вогню. Запаліть у вашому будинку всі блискучі світильники, можна також додатково запалити свічки. Робіть так всякий день, виключно ввечері Знаходження в темряві створює печаль і чинить негативний вплив.

5. Вентилятор везіння і символи подолання перешкод. Вітається застосовувати ці два особливих стимулятора для придбання хвилі везіння. Скажімо, слон або сороки з мантрою подолання перешкод, чудово підійдуть для цієї мети.

6. Талісмани везіння. Багато людей дивним чином уникли бідолашних випадків, і тільки потім вони знайшли, що їх захисні талісмани пропали або розбилися. Вся національність має свої талісмани, які передаються від їхніх прабатьків.

7. Благодійність. Це допомагає поправити жахливі вчинки в реальному часі або вчинки в минулому житті.

8. Подорож. Це відмінний метод піти від невезіння. Це відбувається тому, що коли ви їдете, то навколишні енергії круто міняються.