Комп'ютерна залежність - захворювання не менш серйозне, ніж алкоголізм чи наркоманія. При ній функціонують аналогічні механізми, не дивлячись на те, що фізіологічно організм не піддається, наприклад, сказати, інтоксикації.

Як позбутися від комп'ютерної залежності.

В окремо важких випадках для лікування підневільності вживаються психіатричні методи, тобто медикаментозне лікування разом з психотерапією. Проте, зрозуміло, що для цього потрібна воля і мотивація саме підлеглого. У утримує більшості випадків до мотивації на зцілення самого гравця ще надзвичайно далеко, а родичі вже не можуть більше витримувати його залежність. На такому етапі, ми, як правило, рекомендуємо батькам і рідним освоювати психотерапію самим. Ви запитаєте, на що це впливає?

Емоційна сторона негативного впливу комп'ютерної залежності.

По-перше, зниження емоційного негативної напруги, яке завжди є в наявності в такій сім'ї і охоплює проблему підневільності. Безперечно, така напруга тільки лише негативно впливає на залежного. Він відривається від комп'ютера, і, що його чекає в реальному житті? Дебош, незадоволені погляди, також і байдужість, особисте почуття провини і непідконтрольна агресія? Чи захочеться пацієнтові залишатися по цей бік світу? Для повного позбавлення від залежності почитайте так само статтю "Як позбутися від ігрової залежності".

Психічна сторона негативного впливу комп'ютерної залежності.

По-друге, психологічна служба дозволяє приступити до аналізу і розуміння тих обставин, які виконали роль у виникненні підневільності.


Потрібно визнати, що причина сімейних відносин з самого раннього дитинства виконує одну з центральних ролей в розвитку будь-якої особистості, в тому числі і персони залежного.

Соціальна сторона негативного впливу комп'ютерної залежності.

По-третє, терапія батьків дає можливість засновувати нові відносини з підневільним членом сім'ї, тим самим впливаючи на нього і ініціюючи його до змін. Коли раптово відриваючись від гри, він відчуває, що його не відкидають, що він осягнуть іншими, що на його агресію не відкликаються агресією, це сприяє першому позитивним змінам, міркуванню того, що він не байдужий, а значить є в зовнішньому світі щось , до чого потрібно повернутися. Контактувати з підневільним необхідно вчитися, і тільки лише вірне взаємовідношення з ним може допомогти підштовхнути його до праці над собою. Багато співзалежних схильні вживати насильницькі методи в боротьбі з комп'ютерною залежністю. Однак такі собі каральні заходи не знаходять рішення причин відходу в ігри, провокують у залежної людини потужну фрустрацію, приплив агресії і жадання ще глибше піти в гру.