Ломбарди традиційно успішно працюють на ринку кредитування. Наприклад, у Москві їх більше 500. Однак і цей бізнес, який став уже звичним, здатний здивувати росіян, набуваючи нові напрямки і диверсифікуючи свою роботу.

Все більша кількість підприємців цікавить, як відкрити автоломбард в мегаполісі. Кредит під заставу майна в останні десятиліття щільно увійшов у життя середнього класу. Люди, впевнені у своїх доходах в довгостроковій перспективі, часом відчувають тимчасовий дефіцит коштів, який, як відомо, має властивість виникати миттєво. На горизонті маячить "палаюча" путівка; раптово підвернулася довгоочікувана нерухомість, але не вистачає кілька тисяч "американських президентів" .. Таких варіантів безліч. Не продавати ж свою машину, щоб терміново виручити гроші! Самі американці ще в середині минулого століття знайшли спосіб вийти з цього скрутного становища, а допоміг їм це зробити кредит під заставу автомобіля. До кінця минулого сторіччя вищезгаданий вид кредитування завоював Європу і розвинені азіатські країни. У наші дні він активно розвивається на російському ринку кредитування. З його допомогою у нас власники автомобілів можуть в день звернення в автоломбард отримати короткостроковий кредит на суму від 5 до 70 тис. Доларів.

Чи готові ви заснувати автоломбард?

Автоломбард як бізнес має певну специфіку: важлива не тільки кваліфікація, але й глибока порядність співробітників, висока службова дисципліна, сумлінне ставлення до документообігу, глибокі спеціальні знання. У ньому не місце для випадкових людей, що володіють дефіцитом відповідальності, які не вміють скрупульозно вести справи. Підприємцю, інвестує в бізнес особисті та (або) залучені грошові кошти, бажано володіти сертифікатом оцінювача, а також мати особистий досвід практичної роботи перед тим як відкрити автоломбард. Відповідно, підприємець, що зважився почати цей бізнес, повинен володіти всіма знаннями оцінювача і касира, але помноженими на високу відповідальність. Адже саме він повинен буде не просто організовувати роботу, але й контролювати її виконання: виробляти раптові перевірки збереження заставного майна, стежити за безумовним виконанням персоналом встановлених тарифів, їх рівнем професійних знань і виконання обов'язків. Він повинен бути зразком для підлеглих у виконанні обов'язків і ставленні до справ. Якщо бізнесмен за собою не відчуває перерахованих вище якостей, то ми рекомендуємо йому знайти інше рентабельне підприємництво для інвестицій.

Який інтерес представляє автоломбардний бізнес? Судіть самі. Інвестувавши в нього 180 тис. $, Можна очікувати окупності за рік, вклавши в бізнес 250 тис. $ - Через півтора року, 280 тис - через два роки.

Покрокова інструкція

Як вже згадувалося вище, перед тим як відкривати бізнес, заснований на кредитуванні, слід мати на цьому досвід. Особливо цінуються в роботі практичні навички орієнтування в проблемних ситуаціях, що дають можливість підприємцю обійти програшні варіанти і уникнути дорогих в перспективі помилок. Як відкрити автоломбард? Покрокова інструкція не буде зайвою.

Після прийняття рішення позичати гроші під заставу автомобіля слід реєстрація як юридичної особи.

Придумав своєму майбутньому приватному кредитній установі назва, до речі, що містить слово "ломбард ", ви потім з головою занурюєтеся в море адміністративних формальностей. Законодавство РФ надає вам вибір можливих організаційних форм: ТОВ, ЗАТ і ВАТ. Що вибрати? Скористайтеся досвідом попередніх поколінь - вибирайте ТОВ. Ця форма підприємництва оформляється порівняно мінімальним пакетом документів. Подумайте, адже у вас відносно невеликий бізнес. Тому все одно його будуть оцінювати не за котируваннями акцій, а за фактичною вартістю. Це ж підкажуть вам і співробітники юридичних компаній, не тільки знають, як відкрити автоломбард, але і вміють це робити. Вони завжди готові замість вас в стислі терміни оформити подібні документи і добути потрібні ліцензії за помірну плату (від 7 до 10 тис. Руб.), Шкодуючи ваш час і нерви (які, звичайно ж, коштують дорожче.)

Вже на цьому етапі (при реєстрації юридичної особи) бажано, щоб в одній зв'язці з підприємцем працював досвідчений оцінювач-економіст, адже йому при відкритті бізнесу, регламентованого Законом РФ "Про ломбарди" від 19.07.2007 р належить багато паперової роботи. Це штатний розклад, посадові інструкції, розпорядок дня, організація планування та обліку.

Деталі мають значення

Очевидно, що для коректної реєстрації мало знати, які потрібні документи для відкриття автоломбарду. Важливий професіоналізм оформлення, облік всяких "дрібниць", що стають "раптом" при юридичному конфлікті суттєвими і вирішальними. Принципово важливо справити грамотне оформлення установчих документів. Зокрема, неодмінно повинні бути зазначені в статуті наступні види діяльності автоломбарду: послуги зі зберігання цінностей, короткострокові кредити із заставою рухомого майна, консультативні послуги, послуга викупу автомобіля. Це має значення при юридичних колізіях.

Володіючи оформленим комплектом установчих документів, а також написавши заяву про держреєстрацію та заручившись рішенням про створення юрособи, підприємцю доведеться стати на облік в податковий орган (при цьому від вас буде потрібно також оплата держмита ).

Вибір офісу та стоянки

Що потрібно, щоб відкрити автоломбард? Вигідна оренда! Це аксіома подібного роду діяльності. Тому звернемо вашу увагу ще на один аспект підготовчих робіт: укладення договорів на оренду офісу, а також користування послугами платної стоянки транспорту.

На щастя автоломбардних бізнесменів, некритичним для рентабельності даного бізнесу є розмір офісу. Економія очевидна, оскільки площа орендованого приміщення може бути невелика - в межах 100 м2. До того ж зовсім не обов'язково орендувати офіс в центрі, що також істотно знижує суму орендної плати. Можна зняти його і в спальному районі (клієнти-то -автомобілісти). Головне, щоб поруч знаходилися жваві вулиці, автостради, стоянка для автотранспорту.

Однак одного лише офісу для цього бізнесу недостатньо. Що потрібно для відкриття автоломбарду ще? Місце для зберігання заставного майна.

Висока ціна застави обумовлює ретельне і безпечне обладнання місця розміщення заставних автомобілів, щоб уникнути всіляких ризиків. Федеральний Закон "Про ломбарди" саме на ломбард покладає повну відповідальність за зберігання заставного майна. Правила зберігання повинні бути скрупульозно обумовлені в документації автоломбарду.

Можна обладнати приміщення складу, оснастивши його сигналізацією та забезпечивши цілодобовою охороною. Існує й інший варіант, більш дешевий - договір з паркінгом. У кожному разі збереження заставних автомобілів слід приділяти особливу увагу.

Слід зазначити, що якщо існує можливість дообладнання місця зберігання заставних машин додатковими охоронними і протиугінними засобами, то на цьому економити не варто.

Оснащення офісу

Російська федеральна служба фінансового моніторингу докладно регламентує, що потрібно, щоб відкрити автоломбард. Офіс - спеціально обладнане з урахуванням вимог безпеки приміщення зі стандартним для фінансових установ облаштованим місцем для касира - касової кабіною і надійним грошовим сховищем.

Дизайн кабіни вибирається підприємцем з трьох стандартних варіантів відповідно особливостям даного приміщення автоломбарду.


Вона обладнується згідно з вимогами Наказу федеральної служби фінмоніторингу №203 від 03.08.2010 року і забезпечує 1-3 клас пулеустойчівості.

Посилена конструкція таких кабін, забезпечених "тривожною кнопкою", необхідна для нейтралізації всіляких ризиків. Вона має технічні характеристики, що дозволяють ефективно захистити касира від пострілу ПМ і модифікацій АКМ. У автоломбарді встановлюється касове обладнання, оргтехніка, спеціалізовані програми. У штаті повинні бути і сертифіковані оцінювачі автотранспортних засобів, і касири-контролери, які пройшли спеціальне навчання.

Персонал і комунікації

При організації роботи в обов'язковому порядку слід провести формальні, але обов'язкові заходи. Як кажуть американці, високі вимоги до персоналу - це те, що потрібно, щоб відкрити автоломбард. До речі, не тільки ломбард, а й будь-який бізнес. В умовах російського ринку кредитування ця мета досягається укладенням з персоналом трудових договорів, його навчанням і сертифікацією, регламентацією обов'язків у службових інструкціях (для оцінювача, касира, охоронця). Має значення безумовне і постійне виконання розпорядку дня і своїх обов'язків.

Говорячи про розташування складу та офісу, слід зауважити, що бажана просторова близькість з деякими організаціями. Це також рекомендується врахувати, замислюючись над тим, як відкрити автоломбард, вибравши найкращий з можливих варіантів.

По-перше, автоломбарду в ході його кредитної діяльності знадобиться тісну співпрацю з нотаріусом. У нього ваші клієнти будуть оформляти генеральну довіреність на продаж. Також має бути налагоджено співпрацю з автосервісом, визначальним ринкову вартість заставного автомобіля.

Бажано щоб недалеко знаходилося підрозділ поліції, що обслуговує охоронну сигналізацію автоломбарду.

Специфіка роботи

Надання послуг автоломбарду супроводжується доброзичливим сервісом, активною рекламою в ЗМІ і, звичайно ж, так званим сарафанним радіо. Тому кожного якісно обслугованого клієнта можна вважати агентом автоломбарду. Як свідчить статистика, неформальні відгуки такого клієнта в перспективі підвищать попит на послуги цієї кредитної установи. При цьому клієнтами цінується справедлива і неупереджена оцінка ринкової вартості автомобіля, демократичність тарифів і сервіс обслуговування.

Істотно допомагає роботі цієї кредитної установи фірмовий сайт. Бажаючи отримати кредит під заставу автомобіля, потенційні клієнти попередньо можуть розрахувати ринкову ціну свого автомобіля за допомогою автоломбардного калькулятора і, відповідно, максимальну суму та умови кредиту. Тут же можна буде заповнити інтернет-заявку на кредит. У цьому випадку з клієнтом за вказаною ним номером телефону зв'яжуться співробітники ломбарду.

Що спрощує отримання автокредиту

Значення має ринкова привабливість і ліквідність заставного транспортного засобу (автобуса, автомобіля, вантажівки, мототехніки). Воно повинно бути в робочому стані. У цьому випадку величина можливої позики досягає 90% його вартості. Саме таким чином, через належний стан своєї машини, клієнт максимізує одержувані гроші під заставу автомобіля.

Як випливає з практики, клієнту напередодні візиту в автоломбард бажано передзвонити по телефону, представленому на сайті, щоб домовитися про час обслуговування.

Співробітники компанії, оперативно оцінивши ринкову вартість автомобіля, практично відразу ж видадуть готівку. Умови кредитування стандартні (короткостроковість - зазвичай 30 діб, відсоток за користування кредитом знаходиться в межах від 3 до 4%).

Послуги автоломбарду спрямовані на отримання доходу за рахунок відсотків по кредиту, коштів за штрафну збереження автозасобів і за реалізацію невикуплених автомобілів.

Чесний бізнес - основа довготривалого комерційного успіху

На жаль, відкривши цей класичний і корисний середньому класу бізнес, деякі недобросовісні підприємці інсталюють в нього нецивілізовані рейдерські підходи. Як відрізнити "піратський" автоломбард?

Умови його кредиту передбачають підвищений відсоток і абсолютно грабіжницькі штрафні санкції. Співробітники збивають оціночну ціну, значно знижуючи її щодо ринкової. Засновники цього "бізнесу" роблять ставку на те, що клієнт не впорається з відсотками, потім обвально збільшують його заборгованість і, нарешті, викуповують транспортний засіб за явно заниженою ціною.

Очевидно, що такий "чорний" бізнес не має серйозних перспектив розвитку.

Випадково звернувшись до цих горе-підприємцям і помітивши вищеперелічені цінові збочення, не соромтеся, відразу прощайтеся і йдіть.

Планування

Автоломбард як бізнес повинен вестися планово на всіх етапах становлення і розвитку. Основними його орієнтирами є прибутковість і відсутність надлишків заставного майна. Планування цього кредитного підприємства включає в себе кілька позицій. Перша - бізнес-проект. Спочатку враховується економічна ефективність і доцільність залучення позикових коштів.
При цьому розраховуються витрати та орієнтовний середній рівень прибутковості по звітних періодах. Проект являє собою поетапний план створення і розвитку цього комерційного підприємства.

Весь бізнес-план автоломбарду базується на наріжному показнику його прибутковості - середньої відсоткової ставки. Важлива також доскональна юридична опрацювання договорів, укладених з клієнтами. У них не повинно бути лазівок, що приносять витрати для бізнесу. За клієнтську прострочення слід передбачити механізм пені. Максимально ефективним має бути механізм реалізації заставних автомобілів. Бажано робити це через автосалон, фахівці якого спочатку вже виробили оцінку транспорту перед його передачею в заставу.

Бізнес-план для автоломбарду повинен також враховувати його робочу пропускну спроможність: очікувана кількість клієнтів на день, середню величину застави, етапи підвищення динаміки роботи, можливість залучення в бізнес засобів і фахівців.

Висновок

Запустивши автоломбардний бізнес і домігшись його прибутковості, підприємцю не слід спочивати на лаврах. Адже належить послідовно добиватися, щоб справа працювало як годинник. Важливо постійно тримати руку на пульсі господарської діяльності. За комерційними успіхами підприємства повинно відразу ж слідувати матеріальне стимулювання.

Предметом особливої повсякденної турботи є збереження транспортних засобів. На обліку повинен бути пробіг автомашин, зданих в заставу, і їх пошкодження, якщо такі є. І ще: співробітників слід негласно контролювати. Нечесність, пов'язана з хабарами та необґрунтованими маніпуляціями з тарифами, повинна рішуче і відразу ж припинятися. Інструмент один - звільнення. Без урахування заслуг та стажу. Такі закони фінансового світу.
У разі прибуткової роботи автоломбарду не слід мінімізувати витрати. Виділяйте кошти на навчання персоналу, особливо оцінювачів. Очевидно, що для успішної роботи компанії слід забезпечити доступ до електронної правовій базі. Для посадових осіб облік господарських процесів має бути прозорим і вестися автоматизовано, наприклад, за допомогою ПО "1С: Підприємство: Ломбард". І касирам, і оцінювачам слід спілкуватися з клієнтами в лаконічному діловому стилі, тонко відчувати їх запити, але при цьому бути принциповими і до оформлення документів, і для виконання встановлених правил кредитування.