Дуже важливо знати, як правильно себе вести і як діяти в умовах роботи. Якщо ви не хочете втратити роботу, зайняти нижчу посаду або посваритися з колективом, то вам необхідно зрозуміти цю статтю і перейнятися нею, ніби це ваше кредо. Отже, як же вижити на роботі? Існують деякі закони, про які ви дізнаєтеся прямо зараз.

Закони виживання в умовах робочого середовища.

Для початку прийміть для себе за правило, не принижувати свої достоїнства. Якщо ви займаєте високу посаду або вам платять високу заробітну плату і не говорять про ваших проступки, то ви цього заслуговуєте. Навіщо думати, що вам платять більше, ніж в іншій фірмі, значить вам переплачують? Можливо, вам платять, щоб ви, цінний співробітник, що не пішли в іншу організацію, вас цінують і хочуть бачити на цьому місці. Однак тут важлива і зворотна сторона монетки: якщо вас на фірмі не поважають і явно не бачать потенціалу, не бажають підвищувати - не варто таку організацію звеличувати за рахунок її популярності у вашому місті, наприклад. Ви повинні бути вірні це компанії рівносильно її вірності вам.

Знайте, що ваш начальник - це людина, на яку ви повинні орієнтуватися . Якщо ваше начальство не хоче працювати, е потрібно робити його роботу самостійно. Виконуйте роботу так само, як і ваш бос. Якщо він робить її справно і як слід, то і вам потрібно трудитися, якщо він працювати не бажає, то ваші зусилля будуть непомітні і марні. Крім того в колективі ви будете здаватися вискочкою. Важливо розуміти, що новий колектив - це завжди важко, особливо спочатку, коли ви мало чого і кого знаєте. Тому вам варто ознайомитися з усіма завданнями і правилами компанії.

Якщо в компанії головне зробити все вчасно , то ви повинні направити свої сили на це, якщо тут більш значущий колектив, то постарайтеся подружитися з ним, якщо основне - залучення клієнтів, то ви повинні зачаровувати і привертати нові обличчя.


Однак не варто намагатися все робити правильно, навіть якщо задана вам викладка вам здається недоречною, робіть так, як сказано. Ви можливо і виклали б так, як краще, але начальство цього не оцінить і доведеться все переробляти. Та й якщо ви зробите, як хочеться вам, привернете до себе увагу колег і начальника, але не в кращому плані. Виходить, що нікому не цікава ваша думка, навіть якщо у вас запитали про нього. Начальство хочеться чути, що ви з усім згодні і заохочуєте їх точку зору, а не свою. Промацують обстановку і підтакуйте там, де це необхідно. Тому якщо вам не сказали зробити щось - не робіть цього, не приймайте рішення за того, хто відповідальний за нього, адже на вас можуть посипатися "шишки" за помилки.

Про що важливо пам'ятати, виживаючи на роботі.

Вам варто підкорятися одній людині - босові. Але не тому, який може поскаржитися своєму начальнику, щоб вас звільнили, а тому, хто сам зателефонує до відділу кадрів і дасть розпорядження про ваше звільнення. Пам'ятайте, ця людина-бос для вас небезпечний, тому робіть все, щоб сподобатися йому і намагайтеся погоджуватися з його вимогами. Якщо ви не знаєте, хто володіє такими повноваженнями, дізнайтеся і будьте напоготові, особливо, коли він з'являється з перевіркою. Ви повинні розуміти: робота - це не місце для самовираження, а місце, де ви заробляєте собі на життя, тому опустіть планку і просто працюйте, виживаючи на роботі. У вас, звичайно є варіанти крім терпіння на роботі і ниття будинку: це звільнення, що небезпечно для вас, адже роботу до душі можна шукати довго, і розслаблення, коли ви вчитеся отримувати задоволення навіть на цьому робочому місці.