Хочете знати, як зустріти Новий рік Тельцям і зробити це правильно? Звичайно, хочете, адже завдяки тому, що ви все зробите як слід, у вашому житті в наступаючому 2013 будуть тільки позитивні сторони. Однак для початку необхідно познайомитися з Тельцями навколо нас. Ви самі Телець або бути може, у вас є близькі друзям під знаком Тельця? У будь-якому випадку, всі повинні знати, як правильно зустріти Новий рік Тельцям, нарівні з іншими знаками зодіаку. Що ми взагалі знаємо про цих людей, які вони, де вони відчувають себе краще і як їм варто проводити цей урочистий і хвилюючий свято, як Новий рік?

Знак Зодіаку - Телець.

Телець - це другий знак системи зодіаку. Тельці, як уже можна здогадатися, є знаками землі. Якщо люди народжуються з 16 травня до 16 червня, значить, згідно західній астрології, їх вважають Тельцями. На Тельців діє не так багато планет, як на багато інших знаки зодіаку. Це такі планети, як Венера і Земля (до речі, звідси і залежність від земної стихії). Символом Тельця є коло, зверху на якому зображена дуга з невеликими закарлюками в різні боки. По собі люди під знаком Тельця мають такі характерні особливості особистості:

- спокійні, але можуть бути активніше, якщо поставити перед собою важливу мету;

- можуть бути розтринькувачами і скупердяями, але в обох випадках люблять гроші і прагнуть заробити більше, ніж мають на даний момент;

- під час відпочинку Тельці можуть дратувати, тому вкрай сильно переживають не тільки на свою безпеку, але й за високий рівень комфорту;

- дуже домашні, люблять затишок в домі;

- можуть фліртувати, ризикувати злегка, але не надходитимуть необдумано, чекають яскравих почуттів від себе і від партнера;

- на роботі хочуть відчувати тепло, намагаються подружитися з колегами;

- Тельці люблять стосуватися людей, часто обмацують себе, відчуваючи себе при цьому впевненіше.

Саме Тельці можуть поєднувати в своєму характері те, що здається непоєднуване.


Вони одночасно не люблять ризикувати і "йти на гру", а в результаті чекають такого, ніби отримали великий куш. При всьому своєму розмаїтті, вгодовані пристрасно бажають проявити себе в будь-яких починаннях.

Як зустріти Новий рік Тельцям.

Щоб зрозуміти, як зустрітися Новий рік Тельцям, важливо краще подумати: ці люди люблять свою власну індивідуальність і домашнє вогнище. Отже, їм затишніше за все буде у себе вдома, де вони до свята підготують кожну кімнату, аж до прикраси унітазу в санвузлі. Проявивши всього себе, Телець буде радий свята подвійно. Проте якщо у вас є знайомий Телець і ви збираєтеся на новорічну вечірку до нього, приготуйтеся, адже ще невідомо, як ваш знайомий вирішить проявити себе під Новий рік. У кожному разі, Тельці занадто спокійні, щоб довести все до кінця, тому обов'язково візьміться за допомогу Тельцям.

Що чекає Тельців в Новому 2013 році.

Що цікаво представникам другого знака зодіаку? Це, звичайно, як зустріти Новий рік Тельцям і що Тельців чекає в Новому 2013 році. Про святкування нового року ви вже знаєте, настав час дізнатися про події прийдешнього року змії. Як і зазвичай, наступного року Тельці будуть зайняті домашнім затишком, часто будуть спілкуватися з близькими, з кимось доведеться миритися, але це того варто. Не дивлячись на це, до липня в сім'ю можуть натягнути відносини, особливо зі старшими родичами, але це швидко мине. Швидше за все Тельці затіють у себе ремонт або невелику перестановку меблів. У 2013 році варто ризикувати, можна робити це по-крупному і не прогадати. До липня справ може виявитися більше, ніж очікувалося, але пізніше можна буде добре відпочити. Найбільше пощастить Тельцям, які працюють у сфері нерухомості. Наступний 2013 взагалі має стати роком покупки житла (саме житлової нерухомості). Тельці одиначки можуть зустріти своїх партнерів в квітні або в листопаді. Багато Тельці можуть вдало вийти заміж в 2013 році в проміжку з 20 липня до 13 серпня.