Стрільці - це представники зодіаку, яскраві й відверті. Як ви уявляєте собі людину-Стрільця? Неодмінно сильного, спортивного людини з цибулею в руках. Саме так найчастіше зображують знак зодіаку Стрілець в гороскопах в багатьох журналах газетах. Як зустріти Новий рік Стрільцям, щоб рік пройшов вдало, а саме свято залишився в серці на пам'ять? Це легко втілити, Стрільці - розумні знаки зодіаку, влучні, цілеспрямовані, про це говорить цибулю і натягнутою тятивою. Зовсім скоро ви зможете дізнатися про себе більше, але що саме важливо, зможете зрозуміти, як зустріти Новий рік Стрільцям правильніше і цікавіше за все, яку компанію обрати і яке місце в ній зайняти.

Знак Зодіаку - Стрільці.

Стрілець - це 4 зодіакальний знак, починаючи з кінця кола. А ось стихією Стрільця є вогонь, такий же яскравий, як і сама людина під знаком Стрільця. Хто ж може відноситися до Стрільця? Це люди, народжені після 22 листопада до 22 грудня. Цікаво, що саме у знака Стрільця часто міняли символ, відносно часто, звичайно:

1. Першим символом Стрільця був кентавр. Спочатку Стрілець був людиною всього наполовину;

2. Другим символом стала людина з цибулею в руці верхи на коні білого кольору;

3. Останнім сучасним символом Стрільця стало зображення частини стріли і лука. Виглядає це як стріла без оперення, перекреслена в середині трубки.

Важливою для Стрільців планетою є Юпітер, а ось дополняющими - Венера і меркурій. Як же вони впливають на Стрільців, якими характерними особливостями наділили цих людей:

- подвліятельние люди, залежать від оточуючих;

- люблять подорожі пов'язані зі швидкістю, такий же відпочинок, але при цьому для Стрільців важливий комфорт;

- вміють працювати з грошима, люблять гроші, але не готові заради них на все, вміють витрачати гроші;

- дуже домашні, але при цьому не можуть всі час перебувати в межах будинку, люблять бути в гостях, компанії;

- люблять Стрільці повністю, без залишку, намагаються знайти партнера, точно такого ж, як вони самі, рідко можуть дозволити собі залишитися на все життя з єдиним людиною, тому або не вступають в шлюб, або змінюють;

- можуть покладатися на інтуїцію, яка здебільшого їх не підводить.

Як зустріти Новий рік Стрільцям.

Зустріти Новий рік Стрільцям варто у себе вдома.


Сюди можна покликати гостей, але і то лише тих, які не порушать домашню гармонію, це важливо для Стрільців. Якщо запрошувати на новорічну вечірку таких людей, Стрільці не зможуть довго пробути там, куди прийшли, їх потягне додому. Тому варто погодитися на запрошення, яке послали Стрільці. Новий 2013 особливо не відрізнятиметься одним - інфантильністю Стрільців, тому за проведення підготовки до Нового року варто простежити, і нехай Стрілець не ображається.

Що чекає Стрільців в Новому 2013 році.

Як зустрінеш Новий рік, так здебільшого і проведеш його. Як зустріти Новий рік Стрільцям ви вже знаєте, а ось що чекає Стрільців - загадка, яку варто розкрити. Новий 2013 ідеальний для Стрільців, це практично їх щасливий рік. Особливо корисним стане початок нового навчання, важливі і потрібні курси, які Стрільці не тільки оцінять, але і використовують в життя. Мало того, що у Стрільців і так добре розвинена інтуїція, так ще очікуються моменти ясновидіння, прислуховуйся собі. А от для подорожей в далекі місця і країни варто відмовитися, вони можуть обернутися не кращою стороною до вас. Можливо просування в роботі, активність і результати. Тільки жовтня стане не найкращим місяцем у всьому 2013 році. Візьміть відпустку на цей місяць, тому саме в роботі очікують промахи. А ось особисте життя у Стрільців буде непередбачуваною - яскраві спалахи, розчарування, романтика, сварки, подарунки та обмани. Уважно придивіться до тих, хто поруч з вами, щоб все пройшло гладко.