Скорпіон це представник зодіаку, один їх його знаків, дуже незвичайний. Може бути і ніжним, і пристрасним, і запальним і ласкавим. Все залежить від оточення і настрої, тому так важливо знати, як зустріти Новий рік Скорпіонам. Якщо підібрати місце і компанію правильно, свято пройде відмінно для всіх, в тому числі і для Скорпіонов.Не завжди Скорпіони покладаються на чужу думку, мають своє власне, рідко піддаються, але якщо в чомусь не впевнені, чи потребують в думці професіонала, обов'язково запитають ради або навіть зажадають його. Тому ці люди швидше зацікавляться питанням, як зустріти Новий рік Скорпіонам.

Знак Зодіаку - Скорпіон.

Хто такі ці Скорпіони і як зустріти Новий рік Скорпіонам, знаючи хто вони? Це легко, для початку познайомтеся: скорпіони - це 8 знак системи зодіаку. Стихія скорпіона вода, хоча в душі бушує даний вогняне полум'я Лева. Західна астрологія запевняє, що Скорпіони - це люди, народжені від 24 жовтня до 23 листопада. Людьми-Скорпіонами управляє Марс і Плутон, а так само Місяць і Венера.

Символом знака зодіаку Скорпіон є символ схожий на "m ", тільки від останньої межі йде стріла вгору. Стрілка нагадує гострий хвіст Скорпіона, в якому міститься отрута. Хто ж ці Скорпіони насправді, які вони:

- часто запальні і образливі, люблять схиляння і в деякому роді приниження перед ними;

- активні та емоційні, вибирають собі таких же друзів і партнерів;

- люблять гроші, тому готові на багато що заради них, якщо грошей немає, вони не бачать радості і щастя, люблять дорогі подарунки;

- подорожувати любить, але робить це не часто, часом ля цього просто не вистачає стимулу;

- Скорпіони щасливі у відносинах, вони рідко самотні, але в родині хочуть відчувати себе головними, ніж нагнітають скандали в сім'ї;

- вони часто втрачають близьких друзів по своїй дурості, після чого шукають їм заміну і вже не відпускають.

Як зустріти Новий рік Скорпіонам.

Скорпіони натури активні і діяльні, однак, при цьому вони насилу можуть організувати Новий рік.


Так як зустріти Новий рік скорпіона найкраще? Звичайно, необхідно Скорпіонів залучити в процес підготовки до Нового 2013 році. Завдяки тому, що Скорпіони дуже люблять деталі і продумують все по дрібницях, вони ідеально оформлять місце вечірки і зможуть відмінно задекорувати новорічні страви. Скорпіони люблять друзів, але кожен Новий рік здебільшого намагаються провести зі своєю родиною - коханими людьми, дітьми та батьками. А ось після зустрічі Нового року вони відправляються в клуб або до друзів. Так що у Скорпіонів може бути подвійна новорічна вечірка.

Що чекає Скорпіонів в Новому 2013 році.

Новий 2013 рік для Скорпіонів продуктивний, вони будуть багато працювати і багато відкладати. Саме цей рік стане для Скорпіонів найуспішнішим у фінансовому плані, особливо в проміжку з кінця січня до середини листопада. Правда прибутковий рік буде тільки для тих, хто працює "на дядечка", а власники власного бізнесу можуть опинитися в програші. Родинні зв'язки в 2013 році для Скорпіонів повинні багато дати, вони допоможуть у складний період. Однак робота ще не головне і якщо вас чекає просак у справах, їх перекриває удача в сфері любові. Це відчують як зайняті Скорпіони (загостряться почуття, можлива поява дитини в сім'ї), так і вільні (зустріч любові, новий поворот подій, романтичні знайомства).